بازی Marvel Guardians of the GalaxyThe Telltale Series برای PS4
قیمت: 168000 تومان
(تمامی قیمت ها به روز می باشد و با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید ) image-slider-4.jpg

بازی Marvel Guardians of the GalaxyThe Telltale Series برای PS4

عنوان محصول : بازي Marvel Guardians of the Galaxy

پلتفرم اجرايي :  PS4

سبک : ماجرایی اکشن 

ریجن 2

محصولات مشابه


وقتی پای بازی‌های اپیزودیک به وسط می‌آید، تمام نگاه‌ها به سمت استودیو تل‌تیل گیمز، سازنده و ناشر بازی Guardians of The Galaxy: Telltale Series می‌رود. استودیویی که چند وقتی است شدیدا پرکار شده و بازی‌هایی بر اساس شخصیت‌های ابرقهرمانی می‌سازد. پس از ساخت و به اتمام رساندن یک فصل از بازی بتمن، حال نوبت به ابرقهرمان‌های کمپانی مارول رسیده است. این بار تیم سازنده به سراغ پیتر کویل و تیمش رفته است. استودیو تل‌تیل گیمز قصد دارد روایتی متفاوت از فیلم «نگهبانان کهکشان» Guardians of The Galaxy را برای مخاطبان بازی‌های ویدیویی به نمایش بگذارد.

داستان بازی برگرفته از دنیای نگهبانان کهکشان و شخصیت‌های این گروه ابرقهرمانی مارول است. بازی ماجراهای پس از فیلم را روایت می‌کند و از جایی شروع می‌شود که تیم پیتر کویل یا همان نگهبانان ماموریت‌های مربوط به نوا کورپ را انجام داده و در ازای کمک کردن، پول دریافت می‌کنند. در یکی از تماس‌های نوا کورپ به پیتر کویل، آن‌ها متوجه حضور تنوس، ضدقهرمان بزرگ دنیای مارول و حمله وی می‌شوند. حال شما به همراه تیم خود به سیاره‌ مربوطه سفر خواهید کرد تا جلوی کارهای تنوس را گرفته و وی را بکشید. ولی رفته رفته با پیش‌روی در خط داستانی می‌فهمید که مشکلات شما فراتر از این حرفا است و تنوس تنها بخشی از مشکلات کهکشان و پیتر کویل است. در این بازی پیتر وارد مشکلات جدی‌تری خواهد شد.شروع داستان بازی Guardians of The Galaxy به خوبی نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. از همان ابتدا پیتر کویل را می‌بینیم که علاقه خاصی به موسیقی دارد. موسیقی گوش‌نواز که از همان بچگی با آن خاطره داشته است و وقتی شاهد برقراری دیالوگ‌های پیتر با سایرین هستیم، می‌بینیم که همان روی شوخ طبعی خود در برخورد با سایرین را در اختیار دارد و حال این شما هستید که چگونه با سایرین ارتباط برقرار می‌کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Marvel Guardians of the GalaxyThe Telltale Series برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}