بازی ریجن 2  Star Wars: Battlefront برای PS4
قیمت: 148000 تومان
(تمامی قیمت ها به روز می باشد و با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید ) image-slider-4.jpg

بازی ریجن 2 Star Wars: Battlefront برای PS4

عنوان محصول : بازی Star Wars: Battlefront 

پلتفرم اجرایی : PS4

سبک : اکشن شوتر

ریجن 2

 

 

 

محصولات مشابه

 عنوان Star Wars: Battlefront، یک بازی بسیار بزرگ است؛ از شخصیت‌ها و کلاس‌های فراوان گرفته تا سلاح‌ها، تجهیزات، کارت‌های ستاره (Star Cards) و… فروان جهت قدرتمند کردن هرچه بیشتر شما در میدان نبرد، در بازی وجود دارند. 

برخی شخصیت های بازی :

Rebels (شورشیان): این گروه از جناح شورشیان متحد، از سرتاسر فضا دورهم جمع شده و نقش سربازان خط مقدم را برای جناحشان در برابر امپراطوری، ایفا می‌کنند.

Rodian: این موجودات سبز پوست و خزنده، از جنگل‌های سیاره Rodia به جنگ با امپراطوری آمده‌اند، اما در حال حاضر در سرتاسر کهکشان حضور دارند.

Quarren:  این نژاد فضایی را نیز می‌توان با استفاده از چهار شاخک آویزان شده از فکشان، به راحتی شناسایی کرد. چشمان فیروزه‌ای و بال‌های موجود در دستانشان نیز جهت شناسایی آنها، کاربرد دارد. Quarrenها از سیاره Mon Cala جهت نابودی امپراطوری، آمده‌اند.

Zabrak: مصمم، مغرور و حتی طبق گفته بعضی اشخاص، گستاخی از ویژگی‌های Zabrakها هستند. این موجودات را می‌توان بی‌طرف‌ترین نژاد در کل کهکشان خواهند. این گوشتخواران اهل Iridonia را می‌توان از شاخ‌ها و خالکوبی‌های موجود در صورتشان، شناسایی کرد.

Stormtroopers (سربازان طوفانی): سربازان طوفانی یکی از واحدهای ویژه ارتش امپراطوری هستند که به طور متعصبانه‌ای به امپراطور وفادار بوده و به هیچ عنوان نمی‌توان آن‌ها را از مسیر امپراطوری، جدا کرد. این نیروها یک سپر سفید رنگ بسیار مقاوم پوشیده‌اند که به آن‌ها اجازه حمل انواع مهمات و بقا در محیط‌های مختلف و شرایط جغرافیایی سخت را می‌دهد. مهارت این واحد با مسلسل و سلاح دستی فوق‌العاده است و در دسته‌های عظیمی برای نابودی دشمنان، حمله می‌کنند.

Shock Trooper (واحد شُک): این واحد که به سلاح سنگین DLT-19 مجهز شده است، دارای نیروهای بسیار شجاعی بوده و بایستی آن‌ها را به عنوان یک تهدید به تمام عیار، به حساب آورد. این واحد مقاومت فوق‌العاده‌ای در برابر صدمات داشته و در مقابل صدمات فراوانی را به دشمن اعمال می‌کند.


نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی ریجن 2 Star Wars: Battlefront برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}