بازی DEADRISING برای PS4
قیمت: 129000 تومان
(تمامی قیمت ها به روز می باشد و با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید ) image-slider-4.jpg

بازی DEADRISING برای PS4

عنوان محصول  : بازی DEADRISING 

سبک : اکشن 

پلتفرم اجرایی : PS4

ریجن ALL

 

 

محصولات مشابه

این بازی دارای سه حالت بازی کردن است که به معرفی آن ها میپردازیم :

حالت سه روزه (۷۲ ساعته): در این حالت فرانک ۷۲ ساعت زمان دارد تا راز نهفته در این جریانات را پیدا کند و در طی این زمان خودش را از چنگ زامبی ها نجات دهد. این حالت به عنوان حالت اصلی و پیشفرض خواهد بود.

حالت اضافه وقت: این حالت در روز سوم و در ساعت ۱۲ بعد از ظهر شروع می شود. و تنها زمانی به پلیر اجازه بازی روی این حالت داده خواهد شد که او بتواند حالت ۷۲ ساعته را به پایان برساند. در این حالت از بازی پلیر ۲۴ ساعت وقت دارد و باید و میتوان به جرات گفت که حکم پایان بازی را دارد.

حالت بی نهایت: این حالت با تمام کردن بخش اضافه وقت اغاز می شود و فرانک باید به هر اندازه که میتواند زنده بماند. در این حالت سلامتی فرانک طی ۱۰۰ ثانیه به اتمام می رسد و او باید از خوراکی های خود استفاده کند تا سلامتی خود را حفظ کند. در این بخش همه افراد دشمن شما به حساب می ایند به غیر از بازماندگان فاجعه. این حالت از سیستم ذخیره بازی پیروی نمی کند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی DEADRISING برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}