نسخه HARDEND  استیل بازیSTEEL CALL OF DUTY GHOSTS برای PS4
قیمت: 280000 تومان
(تمامی قیمت ها به روز می باشد و با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید ) image-slider-4.jpg

بازی HARDEND استیل بوک CALL OF DUTY GHOSTS PS4

عنوان محصول : نسخه HARDENED EDITION بازی CALL OF DUTY GHOSTS

سبک بازی : اکشن شوتر

بستر اجرایی : PS4

ریجن ALL

دارای استیل بوک ؛ دستبند ؛ بونس مپ ؛ سیزن پس

 

محصولات مشابه

سربازانی که تنها بازمانده های باقی مانده از نیروهای special ops forces می باشند. نقش اصلی این گروه نیز دو برادر هستند که می خواهند همچنان به عنوان بخشی از گروه Ghosts باقی بمانند و این گروه Ghosts جنگ پنهانی را علیه دشمنی که چنین تغییراتی را به وجود آورده آغاز می کنند، جنگی که پیامد های وسیعی برای خودشان و بقایای آمریکا در پی خواهد داشت. نکته ی قابل توجه این است که دیگر همانند نسخه های گذشته، مأموریت های فرعی در بخش جدایی قرار نخواهند داشت و بازیکن برای این که بخواهد مأموریت های فرعی CoD Ghosts را انجام دهد، می بایست در طول بخش Campaign بازی، آیتم هایی را جمع آوری کند که به وسیله ی آن ها بازیکنان می توانند مأموریت های جدیدی را باز کنند. ممکن است بازیکنی هیچ کدام از این آیتم ها را پیدا نکند، در این صورت وی شانس خود را برای تجربه کردن مأموریت های بیشتر از دست خواهد داد، سازندگان بیشتر از همه روی روابطی که بین شخصیت های بازی شکل می گیرد مانور زیادی داده است. زیرا شخصیت اصلی بازی دو برادر هستند که حاضرند برای یکدیگر فداکاری کنند و این حس به زیبایی در این نسخه تداعی شده است.با یک سناریوی متفاوت و هم چنین تیره تر به همراه گیم پلی غنی تر شده و گرافیکی زیبا قسمتی دیگر از Call Of Duty با نام Ghosts  به مانند تمامی قسمت های گذشته Activision تمرکز بسیاری را برای خلق یک اثر درخشان دیگر مربوط به داستان Ghosts گذاشته است، داستانی که توسط Stephen Gaghan برنده ی اسکار فیلم Traffic نوشته شده است و بر خلاف قسمت های گذشته ی Call of Duty این بار شاهد داستانی عاطفی تر و تیره تر می باشیم و زمانی را روایت می کند که پس از یک رویداد ویرانگر که در توازن قدرت های جهانی تغییراتی بزرگ ایجاد می کند، دیگر کشوری چندان به ایالات متحده اهمیت نمی دهد و دیگر کسی این کشور را به عنوان یک ابر قدرت به رسمیت نمی شناسد، حکایت آینده ی آمریکا به مانند کشورهایی شده که خودش روزی به علت ضعیف بودن آن ها ادعای مالکیتشان را داشته بود.

محتویات :

Call of Duty: Ghosts Hardened Edition deploys with an assortment of collectible physical items and exclusive digital content designed to customize your multiplayer experience.

Call of Duty: Ghosts Season Pass. Get four epic DLC Map Packs each delivering a collection of fresh Call of Duty: Ghosts multiplayer content and more.

Paracord Strap: A modern day military staple, this wearable tool allows you to carry over 9 feet of versatile paracord on hand wherever you go.

Collectible SteelBook: Secure a limited edition steel game case featuring premium artwork.

Player Patch: Show your enemies what you stand for with an in-game Ghosts insignia player patch.

Player Card: Leave your mark on any killcam with an in-game Ghosts insignia player card.

Player Background: Stand out in any lobby list with a Ghosts-themed player background.

Official Call of Duty: Ghosts Soundtrack. Upgrade your playlist with a digital copy of the in-game score.

 
 
 

 

مشخصات کالا

  • پلتفرم اجرایی : PS4
  • سبک بازی : اکشن شوتر اول شخص
  • تعداد DVD : 1
  • رده بندی سنی : 15 سال به بالا
  • وزن : 800 گرم
  • ابعاد : 9.4 / 3.9 / 6.3 inches
  • سایر توضیحات : پلمپ اصلی-دارای قاب فلزی-دارای DLC

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای نسخه HARDEND استیل بازیSTEEL CALL OF DUTY GHOSTS برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}