بازی Life is Strange برای PS4
قیمت: 180000 تومان
(تمامی قیمت ها به روز می باشد و با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید ) image-slider-4.jpg

بازی Life is Strange برای PS4

عنوان محصول : بازی Life is Strange 

پلتفرم اجرایی : PS4

سبک : ماجرایی

ریجن ALL

محصولات مشابه

داستان حول زندگی یک دختر نوجوان به نام  Max Caulfield می چرخد. کسی که بعد از سال ها دوری به شهر دوران بچگی خود Arcadia Bay بر می گردد، البته این برگشت به دلیل یاد آوری خاطرات گذشته نیست بلکه به دلیل رفتن به مدرسه خصوصی Blackwell Academy برای یادگیری رشته مورد علاقه خود یعنی عکاسی می باشد. با توجه به دفترچه خاطرات مکس، رفتن به یک مدرسه در ابتدا خیلی شور و هیجان برایش داشت ولی بعد از مدتی می فهمد که شاید آنقدر ها باب میلش نباشد چون بعد از ۵ سال دوری و نداشتن دوستان زیادی، مطمئنا برایش سخت می گذرد. بازی بعد از بیدار شدن Max از یک کابوس در کلاس شروع می شود. معلم در کلاس در حال توضیح دادن بوده و دیگر دانش آموزان هم (تقریبا) در حال گوش دادن به سخنات وی هستند. همه چیز در مدرسه کاملا آشنا به نظر می آید. نوع چیدمان کلاس، پوستر های بر روی دیوار، نوع پوشش  و حتی نشان دادن اینکه بیشتر  افراد سرشان در گوشی و لپتاب خود هست، همه نشانگر دورانی است که نوجوانان امروزی می گذارنند. 

اما با توجه به اسم بازی، زندگی  ممکن است  برای مکس در گذشته یک زندگی عادی بوده باشد، ولی در آن روز تغییر بزرگی می کند. وقتی در دستشویی هستید، متوجه درگیری یک پسر و دختر در آنجا می شوید و بعد از اینکه پسر زورگو به دختر شلیک می کند و برای نجات به سمتشان می روید آن جا است که با تواناییتان در برگرداندن زمان آشنا می شوید. بعد از برگشت زمان، مکس دوباره در کلاس به هوش می آید و مطمئن می شود که این توانایی خیال نیست چون می تواند به سوالات معلم بعد از فهمیدن جواب و برگرداندن زمان، جواب کامل بدهد. (ارزوی همه ی ما )

در نگاه اول گیم پلی مثل عناوین TellTale می باشد،حرف زدن، گشتن در محیط و انتخاب دیالوگذهای مختلف ولی یک سری المان جدید وجود دارد که بازی را متفاوت می کند. اصلی ترین المان برگرداندن زمان است که  عامل  مهم گیم پلی به حساب می آید. طبق سیستم بازی، این امکان برای شما وجود دارد که بعد از انجام کاری یا صحبت با شخصی زمان را به عقب برگردانید و تغییراتی در اعمال خود انجام دهید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Life is Strange برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}