بازی Get Even برای PS4
قیمت: 175000 تومان
(تمامی قیمت ها به روز می باشد و با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید ) image-slider-4.jpg

بازی Get Even برای PS4

عنوان محصول : بازی Get Even 

پلتفرم اجرايي :  PS4

سبک : ترسناک اول شخص

ریجن 2 

 

 

محصولات مشابه


داستان بازی در مورد مردی به نام کول بلک است که پس از بیداری، خود را در تیمارستان متروکه‌ای پیدا می‌کند. تنها چیزی که به یاد می‌آورد این است که باید دختری را که بمبی به او متصل شده، نجات دهد. تکنولوژی عجیبی در مغز شخصیت این بازی تعبیه شده است که به او اجازه می‌دهد که به حافظه‌ و گذشته خود دست پیدا کند. در این راستا او به خاطرات خود سفر می‌کند تا بتواند حقیقت پنهان شده از گذشته خود را پیدا کند و از اتفاق‌های پیرامون خود جواب دو سال را بر ملا کند. تو چرا آنجا بودی؟ آن دختر که بود؟ 

این بازی قصد دارد مرز بین بخش چند نفره و تک نفره را کم رنگ تر کند، دو حالت داستانی Campaign در بازی وجود دارند و دو شخصیت اصلی نیز داستان را به پیش می برند: یک حالت بازی، داستان خطی را پی گیری می کند در حالب که حالت دوم بازی، یک داستان باز تر و غیر قابل پیش بینی تر را به بازیباز ارائه می کند. در حالت دوم، هر کسی در دنیای Get Even می تواند دشمن شما باشد، پس مراقب باشید.

در حالت چند نفره بازی هم هر نفر راه خود را می رود اما هیچ گاه نمی تواند بفهمد که کدامین دشمنش توسط انسان کنترل می شوند، دیگر خبری از Username آن فرد در بالای سرش نیست و هیچ Achievement و جایزه ای برای کشتن دشمنان در دسترس نیست، فقط باید به این فکر کنید که یک نفر در بازی واقعی است و می تواند شما را بکشد. برای این که روایت بازی را غنی تر کنیم، هر بازیباز در دنیایی رها می شود و بین رویا و حقیقت مسافرت می کند.

بزرگترین سوالی که بازی برایتان مطرح می کند این است: “چه چیز حقیقت دارد و چه چیز دروغ است؟ 

این سوال بسیار برای بازی مهم است، یکی دیگر از استفاده های آن زمانی است که شما بازی را آغاز کرده اید و یک دشمن با سرعت به سمت شما در حال حرکت است، شما نمی توانید بفهمید که این دشمن توسط هوش مصنوعی کنترل می شود یا انسان. ممکن است که از رفتار دشمنان پی به نکاتی ببرید اما هیچ گاه نمی توانید بین رویا و واقعیت تفاوت قائل شوید.

برای اینکه مبارزه با دشمنان لذت بخش تر شود، ما برای هر کدام یک پیشینه تعریف کرده ایم. هر شخصیت در Get Even یک بیوگرافی دارد و هیچ گاه با دشمنی که “ساده و خطی” باشد رو برو نخواهید شد. ممکن است یکی از دشمنان را در دنیای خود بکشید، ولی او هنوز در دنیای دیگر زنده است. ما به شما پیشنهاد می کنیم که بخش Single Player این بازی را نیز تا پایان تجربه کنید چون که بسیاری از نکات داستانی و راز های پنهان در مورد این دنیا را در آنجا خواهید یافت.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Get Even برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}