ریجن 2 بازی Horizon Zero Dawn براي PS4
قیمت: 118000 تومان
(تمامی قیمت ها به روز می باشد و با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید ) image-slider-4.jpg

بازی Horizon Zero Dawn براي PS4

عنوان محصول :بازی Horizon Zero Dawn 

پلتفرم اجرایی :PS4

سبک :اکشن ماجرايي

بازی اختصاصی PS4

ريجن  2

 

 

 

 

محصولات مشابه

Horizon Zero Dawn یک بازی اکشن ماجرايي است که در یک دنیای پسا آخرالزمانی جریان دارد، اما نه هر آخرالزمانیی که پیش از این در دنیای بازی‌‌ها و فیلم‌ها دیده بودید. نه خبری از زامبی‌ها است و نه دنیایی که همه به خاطر آب و منابع در حال جنگ جدال هستند. نه مانند بازی The Last of Us خبری از شیوع یک بیماری است و نه همانند اثری مثل Everybody’s Gone to the Rapture همه مردم ناپدید می‌شوند. در بازی Horizon Zero Dawn بر اثر یک اتفاق عجیب، یک ماجرای سوال‌برانگیز، نسل انسان‌ها با پیشرفت بیش از حد تکنولوژی دچار بحرانی ناگوار شده و ربات‌های مکانیکی عجیب که خلق و خویی همانند دایناسورها دارند، در دنیای بازی حکم‌فرمایی می‌کنند.

اما چیزی که این دنیا را شگفت‌انگیزتر از گذشته کرده، ربات‌هایی هستند که همیشه در حال پرسه زدن در گوشه و کنار محیط هستند. سازنده بازی برای طراحی این ربات‌ها سعی کرده تا بیشتر از هر چیز دیگری آن‌ها را همانند دایناسورها دربیاورد. این موضوع یک نکته مثبت است چرا که ما از ظاهر ربات‌های آدمی شکل و ترمیناتور مانند خسته‌ شده‌ایم و دلمان یک چیز جدید می‌خواهد، همان چیزی که گوریلا گیمز برای ما تدارک دیده‌ است. اما این که چرا و چگونه آن‌ها همانند حیوانات و دایناسورها هستند، این که چگونه کار می‌کنند و چطور تبدیل به فرمانروايان دنیا شده‌اند، جزو بخش‌ها و سوالات داستانی است که باید همراه با آلوی به سراغشان برویم. 

 لیست نمرات :

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای ریجن 2 بازی Horizon Zero Dawn براي PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}