بازي PS4  Rocket League
قیمت: 139000 تومان
(تمامی قیمت ها به روز می باشد و با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید ) image-slider-4.jpg

بازي PS4 Rocket League

عنوان محصول :بازي Rocket League

سبک بازی : مسابقه اي ماجرایی

بستر اجرایی : PS4

 ریجن 2 یا ALL

محصولات مشابه

Rocket League جدیدترین عنوان استودیو معروف Psyonix می باشد که در ادامه سری بازی های ماشین فوتبالی خود، برای پلتفرم کامپیوتر نیز این بازی را عرضه کرده است. در این بازی شما می توانید تا ۴نفر در یک زمین بازی قرار بگیرید و توسط ماشین های ویژه ای که در این بازی طراحی شده اند به مسابقه فوتبال بپردازید. هر یک از ماشین ها خواص خود را داشته و می توانند در بخش های مختلف یک بازی فوتبال حرفه ای ایفای نقش کنند. حرکات دینامیکی ماشین ها به خوبی شبیه سازی شده و به شما تجربه خوب و هیجان انگیزی از یک بازی مسابقه ای را القا خواهند کرد.

بازی Rocket League ساخته استودیو سایانیکس، رکورد‌های جدیدی را ثبت کرده است.

بازی Rocket League در حال کسب موفقیت‌های بیشتر است و پی در پی در حال ثبت رکورد‌های جدید و جذب گیمر‌های بیشتری به سمت خود است. استودیو سایانیکس، توسعه دهنده بازی، امروز اعلام کرد که این بازی تا ابتدای سال 2017 دارای ۲۵ میلیون گیمر است که نسبت به ماه نوامبر سال گذشته حدود ۳ میلیون افزایش داشته است.

این توسعه دهنده همچنین اعلام کرده است که از زمان عرضه این بازی فوتبال ماشین‌ها در تابستان ۲۰۱۵، بیش از یک میلیارد مسابقه انجام شده است.

این یک میلیارد بازی به صورت زیر بوده است:

  • ۵۰٪ بازی‌های رقابتی (Competitive Games)
  • ۳۳٪ بازی‌های Casual
  • ۱۱٪ حالت‌های جایگزین مثل Rumble، Hoops، Snow Day
  • ۶٪ بازی‌های خصوصی

علاوه بر این کمپانی سایانیکس گفته است که حالت بازی Rumble که از سپتامبر سال ۲۰۱۶ در دسترس است به رکورد ۳۱۱ میلیون بازی رسیده است.

بازی راکت لیگ که در سال گذشته منتشر شده است به عنوان بازی‌ای که سریع‌ترین رشد را تا 2017 بین بازی‌های فروشگاه استیم داشته است شناخته شد و همچنین به عنوان پر فروش‌ترین بازی فروشگاه پلی‌استیشن انتخاب شد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازي PS4 Rocket League

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}