ماوس مخصوص بازی Corsair Gaming M65
تماس بگیرید

ماوس مخصوص بازی Corsair Gaming M65

عنوان محصول :ماوس مخصوص بازی کورسایر

پلتفرم اجرایی : لپ تاپ و كامپيوتر 

اتصال باسیم USB

مدل : Corsair Gaming M65 RGB FPS Aircraft-Grade Aluminum Gaming Mouse 

به همراه  یک هفته (معادل با صد ساعت کاری ) مهلت تست رایگان

محصولات مشابه

کورسیر یک موس گیمینگ جدید به نام M65 RGB را برای بازی‌خورها رونمایی کرده که DPI آن ۸۲۰۰ است، کلیدهای ماکرو دارد و وزن آن قابل تنظیم است.کورسیر یک موس گیمینگ جدید به نام M65 RGB را برای بازی‌خورها رونمایی کرده که DPI آن ۸۲۰۰ است، کلیدهای ماکرو دارد و وزن آن قابل تنظیم است.

کورسیر یک لوگوی جدید هم برای محصولات گیمینگ خود در نظر گرفته که روی محصولات جدید هم درج شده است .اهمیت لوگو در محصولات گیمینگ کم نیست. به هر حال دنیای امروز مملو از تبلیغات با رنگ و لعاب هیجان‌انگیز است تا مشتری کمتر به مشخصه‌های فنی و علمی توجه کند. کورسیر هم در ادامه‌ی راه کمپانی‌های نام‌آشنا مثل ASUS، Razer و گیگابایت و ام‌اس‌آی یکی از لوگوها جذاب را ارایه کرده است. 

چراغ تنظیم DPI یا دقت موس، مثل اکثر موس‌ها در کنار چرخ موس قرار دارد. لوگوی جدید سری گیمینگ کورسیر هم با نور موس روشن می‌شود.

ارگونومی جالب موس در تصویر زیر مشخص است که البته بسیاری از موس‌های امروزی که بازی‌خورها استفاده می‌کنند، همین شکل و شمایل و چیدمان دکمه‌ها را دارد. به این ارگونومی خاص اصطلاحاً Claw Grip گفته می‌شود که به معنی گرفتن پنجه‌ای موس است.

موس M65 RGB دارای دکمه‌های ماکرو است که در بازی‌های آنلاین و گروهی سرعت شخص را به خوبی افزایش می‌دهد. وزن موس با وزنه‌هایی قابل تنظیم است و چرخ موس هم اینرسی بالایی دارد.

از مشخصات کلی این محصول می توان به حسگر لیزری با دقت 8200 نقطه بر اینچ و نورپردازی 16 میلیون رنگ در انتها و بین دو کلیک چپ و راست زیر چرخ موس و 8 کلید که به صورت مجزا قابل برنامه ریزی هستند،  یک نشانگر 16 میلیون رنگ جهت نمایش دقت موس و سه وزنه که در زیر موس قرار دارند اشاره کرد.

ظاهری بسیار زیبا که می توان گفت، واقعا در طراحی این موس کار شده و راحتی کامل را در دستان شما دارد، ظاهری که بی شک همه دوستانی که ساعت های زیادی را صرف بازی می کنند دوست دارند.

اندازه موس، 118 میلیمتر در 72 میلیمتر در 39 میلیمتر به ترتیب طول عرض و ارتفاع می باشند .و دارای دکمه اسنایپر با قابلیت تنطیم می باشد  و بطور کلی دارای 8 کلید می باشد .

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای ماوس مخصوص بازی Corsair Gaming M65

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}