نـرم افـزارهـای آهـنـگـسـازی  Cubase & Nuendo Collection 2016 Ver 3
قیمت: 12000 تومان
(تمامی قیمت ها به روز می باشد و با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید ) image-slider-4.jpg

نـرم افـزارهـای آهـنـگـسـازی Cubase & Nuendo Collection 2016 Ver 3

عنوان محصول :نـرم افـزارهـای آهـنـگـسـازی  Cubase & Nuendo Collection 2016 Ver 3

پلتفرم اجرایی : لپ تاپ و کامپیوتر

1 عدد دی وی دی 9 گیگ

اورجینال هولوگرام دار با شماره مجوز تولید  : 16-0008-049646

 

 

نـرم افـزارهـای قـدرتـمـنـد آهـنـگـسـازی
دارای اتوران اختصاصی ، به همراه فیلم آموزشی نصب و فعال سازی

Cubase یک نرم افزار توسعه یافته میکس و مسترینگ موسیقی آلمانی است که توسط شرکت استاینبرگ به عنوان یکی از قـدرتمندترین استـودیوهای دیـجیتـال به بـازار عرضه شد. شرکت استاینبرگ در سال 2003 توسط شرکت آمریکایی Pinnacle Systems خریداری شد. مطمئنا تمامی کسانی که به موسیقی علاقه داشته و به طور حرفه ای آن را دنبال می کنند کارشان به این نرم افزار افتاده است. این نرم افزار ابزارهای مختلفی برای ضبط و ویرایش فایل های صوتی در اختیار کاربر قرار می دهد.

Cubase 4.1.3
Cubase 5.1
Cubase 7.0.7
Cubase 8.0.20

Nuendo محصول شرکت Steinberg می باشد. نرم افزار Nuendo برای ساخت موسیقی روی فیلم مناسب است. برنامه Nuendo از فرمت های تصویری پشتیبانی می کند. نرم افزار Nuendo دارای قابلیت نسبتاً کاملی در زمینه میکس و مسترینگ موسیقی می باشد. اما کاربرد اصلی این برنامه در زمینه آهنگ سازی کامپیوتری می باشد. فرمت سمپل های قابل اجرا برای این برنامه VST که مخفف Virtual Studio Technology است می باشد. در حال حاضر بیشترین سمپل های صوتی که در بازار ارائه می شود با این فرمت می باشند.


Nuendo 4.3
Nuendo 5.0
Nuendo 5.1.1

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای نـرم افـزارهـای آهـنـگـسـازی Cubase & Nuendo Collection 2016 Ver 3

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}