بازي Mario Rabbids Kingdom Battle براي  Nintendo Switch
قیمت: 249000 تومان
(تمامی قیمت ها به روز می باشد و با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید ) image-slider-4.jpg

بازي Mario Rabbids Kingdom Battle براي Nintendo Switch

عنوان محصول :بازی  Mario Rabbids Kingdom Battle

پلتفرم اجرایی :NINTENDO SWITCH

سبک :سرگرم کننده

یکی از مواردی که نینتندو همیشه به آن اهمیت داده، سرگرمی به معنای واقعی کلمه است. نینتندو تا به حال بازی‌های با گرافیک عالی و واقع‌گرایانه نساخته ولی شاهد آثاری بودیم که همیشه مخاطب را سرگرم کرده‌اند. نمونه‌ی این گفته را می‌توان در سری Mario و سری Zelda مشاهده کرد. تا به حال نسخه‌های متعددی را از این دو مجموعه شاهد بوده‌ایم ولی در هر نسخه نینتندو با به کارگیری المان‌های مختلف، رنگ و بویی جدید را به بازی بخشیده است. بازی Mario + Rabbids: Kingdoms Battle شاید ساخته‌ی دست نینتندو نباشد ولی طبق تریلری که از آن به نمایش درآمد و معرفی شد، شاهد المان‌های سرگرم کننده و متفاوتی بودیم که دنیای دو مجموعه ماریو و خرگوش‌های یوبی‌سافت را به یکدیگر پیوند زنده است. در دنیای بازی Mario + Rabbids: Kingdoms Battle شخصیت ماریو و دوستانش برای اولین بار خرگوش‌ها را مشاهده می‌کنند. آن‌ها هیچ شناختی از یکدیگر ندارند و برای هدفی بزرگ‌تر که نجات سرزمین Mushroom است، باید با یکدیگر همکاری کنند. داستان از جایی شروع می‌شود که ماریو در حال رفتن به قلعه‌ی پرنسس پیچ است و در این میان، متوجه عاملی ناشناخته می‌شود تا اینکه خرگوش‌ها را پیدا می‌کند. اندکی بعد آن‌ها متوجه می‌شوند که سرزمین Mushroom توسط خرگوش‌های بدجنس و بدذات درحال ویرانی است و حال، شما وظیفه دارید تیم خود را تشکیل داده و آن‌ها را یکی پس از دیگری نابود کنید.

هرچه در روند بازی پیش می‌رویم، شخصیت‌های این دو دنیای متفاوت، رابطه‌ی دوستانه‌تری را آغاز می‌کنند. قطعا رویارویی شخصیت‌های این دو سری، می‌تواند جذابی خاصی به بازی بدهد. خرگوش‌هایی که شخصیت‌شان همانند مینیون‌های دوست داشتنی است و از آن طرف ماریو و پرنسس پیچ و دوستان‌اش که حال و هوای جدی دارند. در این میان موردی که بازی Mario + Rabbids: Kingdoms Battle سعی دارد در آن بهترین باشد، نه داستان است و نه طراحی‌های خاص و منحصربه‌فرد؛ بلکه، بازی Mario + Rabbids: Kingdoms Battle سعی دارد گیم‌پلی جدید و متنوعی از مبارزه‌های نوبتی را در اختیار مخاطب قرار بدهد. بنا به گفته‌ی تیم سازنده سیستم مبارزات بازی از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. برای مثال می‌توانید نوع حمله کردن خود را به صورت تهاجمی یا دفاعی انجام بدهید. همه‌ی این موارد بستگی به محیطی که در آن می‌جنگید و همچنین قدرت و تعداد دشمنان دارد. در سیستم مبارزه‌های نوبتی بازی، هر شخصیت می‌تواند در محدوده‌ای که برای او تعیین شده، حرکت کرده و جای خود را مشخص کند. زمانی که این کارها را انجام دادید، می‌توانید تاثیر آن را روی روند بازی مشاهده کنید.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازي Mario Rabbids Kingdom Battle براي Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}