بازی MORTAL KOMBAT XL EDITION برای XBOX ONE
قیمت: 149000 تومان
(تمامی قیمت ها به روز می باشد و با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید ) image-slider-4.jpg

بازی MORTAL KOMBAT XL EDITION برای XBOX ONE

عنوان محصول : بازی MORTAL KOMBAT XL EDITION

پلتفرم اجرایی :XBOX ONE

سبک : اکشن مبارزه ای

 

 

تمامی شخصیت های جدیدی که تاکنون به Mortal Kombat X اضافه شده اند به همراه محتویات پک Kombat Pack 1 و هم چنین پک آینده ی Kombat Pack 2 در این نسخه از بازی قابل دسترسی می باشند.

اولین بسته ی منتشر شده برای این بازی شامل شخصیت های جدید Jason Voorhees, Predator, Tanya و Tremor بود و در دومین پک نیز طبق اطلاعات منتشر شده کاراکتر های Leatherface ( با الهام گیری از شخصیت های فیلم اره برقی تگزاس ), Xenomorph ( با الهام گیری از فیلم Ailen در قدیم ), Bo Rai Cho ( با الهام گیری از drunken fist master ) و Tri-Borg ( با الهام گیری از سه کاراکتر Cyrax, Sektor و Robot Smoke طراحی شده است ) در اختیار کاربران قرار داده می شوند.

این نسخه از بازی شخصیت Goro را نیز شامل می شود و در کنار آن بسته های مختلفی که تاکنون برای بازی  عرضه شد از جمله Brazil Skin Pack, Kold War Skin Pack, Kold War Scorpion Skin و Samurai Skin Pack را نیز در خود دارد.

نسخه XL مورتال کامبت، لباس ها و چهره های جدیدی نیز برای اکثر شخصیت های بازی با خود به همراه می آورد. از سوی دیگر نیز، بسته الحاقی Aplocalype Skin که هیچوقت در زمان مقرر عرضه نشد، قرار است در این نسخه جای گیرد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی MORTAL KOMBAT XL EDITION برای XBOX ONE

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}