Rayman Origins XBOX 360
قیمت: 7000 تومان
(تمامی قیمت ها به روز می باشد و با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید ) image-slider-4.jpg

Rayman Origins

Rayman Origins

پلتفرم اجرایی : XBOX 360

به همراه قاب ، لیبل و کاور با کیفیت

1 دی وی دی


وقایع بازی Rayman Origins در مکانی به نام جنگل آرزو ها رخ می دهد، داستان از این قرار است که ریمن و دوستانش، یعنی گلوبوکس و تینسی ها در حال استراحت روی درخت بودند. این استراحت که توام با خر و پوف گلوبوکس بود، باعث اذیت و آزار موجودات تاریکی شد و مادربزرگ این موجودات سر این قضیه بسیار عصبانی شده و قصد حمله دوباره به جنگل آرزو ها دارند. حالا ریمن و دوستانش باید جنگل آرزوها را نجات داده و آرامش را برای این دنیا به ارمغان بیاورند، ابتدا برای اینکار او و دوستانش باید موجوداتی به نام Electoon ها را نجات دهند. موجوداتی صورتی رنگ و گردی مانند که همیشه لبخند روی لب هایشان جاری است.

داستان بازی برای یک بازی دوبعدی خوب کار شده و در عین سادگی، زیبایی روایت داستان را می تواند درجای جای بازی دید. در این نسخه ظاهر ریمن شامل دستخوش تغییراتی شده اما هنوز همان ریمن را می بینم که فاقد دست، گردن و پا می باشد. چنین ویژگی توانسته ریمن را جز شخصیت های به یاد ماندنی کند، در این نسخه، دوستان قدیمی ریمن یعنی گلوبوکس و تینسی ها نیز برگشته اند. گیم پلی بازی دقیقاً مثل بازی های 2D قدیمی است، در این بازی فقط 3 كار می توانید انجام دهید: پرش كنید، راه بروید و ضربه بزنید. یعنی فقط به 2 دكمه و یك آنالوگ نیاز دارید. به ظاهر همه چیز ساده است، ولی Ubisoft آنچنان زیبا این مضامین را كنار هم گذاشته كه از اول بازی تا انتها پای آن میخكوب می شوید. بازی در انواع و اقسام مکان ها اتفاق می افتد و بیش از 60 مرحله متنوع در این بازی وجود دارند. یك مرحله زیر آب، یک مرحله در جنگل، مرحله دیگر در بیابان و یكی در آسمان است. در هر مرحله، شما باید تعداد امتیازهای لازم در محیط را جمع كنید و پس از پایان مرحله، با شمارش آن ها یک سری مدال بگیرید. گرافیک Rayman Origins یک زیبایی مطلق است. طرح های مراحل را خود میشل آنسل و تیم خبره Ubi Artwork زده اند كه نتیجه، محیط های بسیار زیبا و پرجزئیات است. رنگ های بسیار شاد، كیفیت عالی محیط و شخصیت ها، انیمیشن های زیبا و فریم بالا یک اثر هنری جذاب خلق كرده است. به هیچ وجه نمی توان زیبایی گرافیک این بازی را توصیف كرد و باید با چشمان خود آن را تجربه كنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای Rayman Origins XBOX 360

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}