بازی Call of Duty Black Ops 4  برای XBOX ONE
تماس بگیرید

بازی Call of Duty Black Ops 4 برای XBOX ONE

عنوان محصول :بازی Call of Duty Black Ops 4

سبک بازی :اول شخص شوتر چند نفره

پلتفرم اجرایی : XBOX ONE

نیاز به اتصال اینترنت دارد

ناشر : Activision

سازنده : Treyarch, Beenox, Raven Software

موجودی محدود قبل از پرداخت با تماس تلفنی هماهنگ نمایید

 


درست است Call of Duty: Black Ops 4 فاقد یک بخش داستانی درست و حسابی است، ولی در این بازی، یک سری مراحل چالش‌مانند تک‌نفره وجود خواهند داشت که در آن‌ها، بیش‌تر با شخصیت‌های قسمت چندنفره بازی و توانایی‌های آن‌ها آشنا خواهید شد. حتی سازندگان امکان تجربه بخش زامبی بازی در کنار بات‌ها را هم فراهم کرده‌اند تا بتوانید در کنار کاراکتر‌هایی که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند، با زامبی‌ها مبارزه کنید. ولی خب با تمام این حرف‌ها، اولین تغییر بزرگی که Call of Duty: Black Ops 4 در سری کالاف دیوتی ایجاد کرده، حذف کامل بخش داستانی است که اتفاقی بی‌سابقه در این مجموعه به شمار می‌رود. 

 

Blackout؛ تجربه‌ای بتل رویال از جنس کالاف دیوتی

 

حالتی که تری‌آرک، نام آن را Blackout گذاشته است و ادعا دارد که این بخش، یک تجربه بتل رویال منحصر‌به‌فرد از جنس کالاف دیوتی خواهد بود که قرار نیست یک کپی محض از سایر بازی‌های بتل رویال باشد. هنوز جزییات چندانی از این بخش ارائه نشده است ولی خب می‌دانیم که در آن، همه شخصیت‌های مشهور سری بلک آپس حاضر خواهند بود. همچنین تری‌آرک هنوز در مورد تعداد بازیکنان حالت بتل رویال بازی تصمیم نگرفته است و این مورد، در آینده مشخص خواهد شد. در کل، تجربه بتل رویال بازی قرار است از نظر کلیت، ویژگی‌های همیشگی این چنین بازی‌ها را داشته باشد و باید به صورت شخصی یا در قالب تیم، سعی کنید تا مرگ سایر بازیکنان زنده بمانید.

حالت زامبی؛ سفری به روم و تایتانیک!

 

در بخش زامبی بازی، شاهد سه سناریو خواهیم بود. سناریو اول که The Nine نام دارد، بازیکنان را میدان نبرد گلادیاتور‌ها در روم باستان می‌برد که در آن، باید با تجهیزاتی مثل شمشیر و نیزه زامبی‌ها را از بین ببرید. در سناریو دوم که Voyage of Despair نام دارد، وارد کشتی تایتانیک خواهید شد که البته خیلی با آنچه که در فیلم Titanic دیده بودیم متفاوت است و این بار، زامبی‌ها در همه‌جای آن دیده می‌شوند. در نهایت آخرین سناریو هم Blood of the Dead است که محیط‌های آن، ارجاعاتی به نقشه‌های نسخه‌های قبلی سری Black Ops خواهند داشت. 

مشخصات کالا

  • پلتفرم اجرایی : XBOX ONE
  • سبک بازی : اكشن شوتر چند نفره
  • تعداد DVD : 1
  • رده بندی سنی : 17 سال به بالا
  • وزن : با بسته بندي 300 گرم
  • ابعاد : 6.7 /5.2 / 0.5 inches
  • سایر توضیحات : پلمپ اصلي

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Call of Duty Black Ops 4 برای XBOX ONE

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}