Pre-Order Call of Duty WWII on PlayStation 4
قیمت: 99000 تومان
(تمامی قیمت ها به روز می باشد و با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید ) image-slider-4.jpg

Pre-Order Call of Duty WWII on PlayStation 4

عنوان محصول : پیش فروش بازی Call of Duty WWII

پلتفرم اجرايي :  PS4

سبک : اکشن اول شخص شوتر

ریجن : ---

تاریخ ریلیز جهانی : Friday 03rd November 2017

تاریخ عرضه اولیه محدود : 2 تا 7 روز قبل از تاریخ ریلیز

 

 


قبل از پیش خرید نکات مهم این نوع روش خرید را مطالعه فرمایید

پیش خرید بازی ها :

از ثبت سفارش کالاهای پیش فروش با دیگر کالاها در یک سبد خرید خودداری فرمایید و جداگانه اقدام به خرید این کالاها نمایید .
ارسال بازی ها برای خریدارانی که اقدام به پیش خرید نمایند فقط از طریق پست پیشتاز رایگان خواهد بود.
بازی بین 2 تا 7 روز قبل از تاریخ ریلیز جهانی و به شکل پلمپ و اورجینال برای خریداران پیش خرید کننده ارسال خواهد شد .
با توجه به وضعیت متزلزل ارز در ایران عملا پیش فروش به معنای تحویل بازی با قیمتی کمتر از دیگران نیست و بیشتر برای سریعتر تهیه نمودن بازی می باشد.
بیشتر بازی های بزرگ در چند روز ابتدای عرضه بسیار کمیاب می شوند و با افزایش قیمت ناگهانی ابتدایی مواجه می شوند لذا پیش خرید آن ها می تواند تضمینی بر دریافت به موقع در همان روز های داغ اولیه باشد.
در صورت پیش خرید بازی فقط مبلغ 99 هزار تومان پرداخت اولیه ثبت میگردد و زمان پرداخت دوم و تسویه حساب به محض موجود شدن بازی و قبل از ارسال به خریدار اطلاع داده خواهد شد.
در صورتی که خریدار پس از پیش خرید کالا به هر دلیلی از پروسه نوبت دهی دریافت انصراف دهد 20 درصد از مبلغ پیش خرید کسر و مابقی مبلغ به حساب خریدار واریز خواهد شد.


 بازی Call of Duty: WWII توسط استودیو اسلج‌همر ساخته شده که پیش از این نسخه Advanced Warfare از این سری را ساخته و در توسعه نسخه Modern Warfare 3 نیز به استودیو اینفینیتی وارد کمک کرده بود. داستان بازی Call of Duty:WW2 پیرامون حوادث جنگ جهانی دوم خواهد بود و براساس گفته «برت رابینز» (Bret Robbins) به عنوان کارگردان ارشد نوآور آن بنظر می‌رسد که داستان در حین اجرای بازی و نه از طریق میان‌پرده‌ها گفته خواهد شد.

تمرکز اصلی داستان ما برروی شخصیت‌ها قرار دارد. اگر مراقب شخصیت‌های همراهتان و حوادث پیرامون خود نباشید، جزئیات زیادی را از دست خواهید داد. اوج داستان ما پیرامون مردن یا زنده ماندن شخصیت‌ها، مربوط به توجه شما به آن‌ها خواهد بود. در این بازی با ریسک‌های بزرگی روبرو خواهید بود و این چیزی است که بازی‌های ویدئویی با آن سر و کار دارند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای Pre-Order Call of Duty WWII on PlayStation 4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}