نکات بسیار مهم پیش از خرید

خرید هر گونه کالای فیزیکی و غیر فیزیکی از فروشگاه اینترنتی P30XBOX به معنای پذیرش تمامی موارد زیر توسط خریدار می باشد :(مطالعه این موارد فقط 5 دقیقه وقت شما را خواهد گرفت)


متأسفانه به دلیل سوء استفاده برخی کاربران کم لطف از در اختیار قرار دادن کد رهگیری مرسولات پستی به خریداران اکیداً معذور می باشیم و خریداران محترم هرگونه اطلاعات در مورد سفارش خود را از طریق " شناسه سفارش " که در فاکتور نهایی در اختیار کاربر قرار می گیرد از قسمت "پیگیری سفارش " در بالای سایت پیگیری نمایند و یا مستقیماً با پشتیبانی سایت در میان بگذارند .


در صورتی که سفارش خریدار به حالت "آماده به ارسال" برسد ، کنسل کردن سفارش پیش از دریافت کالای فیزیکی و غیر فیزیکی  تحت هر شرایطی طبق قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران شامل جریمه خواهد بود و از وجهی که به خریدار  عودت داده خواهد شد  بنا بر قوانین مربوطه کسر خواهد شد . این مورد درباره خریدارانی که هنگام تحویل سفارش درب منزل از تحویل آن بدون دلیل سر باز زنند نیز صادق خواهد بود .


در صورتی که کاربر اقدام به ثبت سفارش و پرداخت وجه فاکتور نماید و کالای مربوطه تا زمان ارسال ناموجود گردد بلافاصله به خریدار اطلاع داده شده و از ایشان جهت بازگرداندن وجه در 24 ساعت آینده تقاضای شماره کارت می گردد .


جهت سفارش تلفنی کالاها بدون ثبت مشخصات در سایت می بایست خریدار ابتدا از طریق پیامک یا تماس تلفتی با شماره 09336541065 استعلام موجودی کالا نموده و پس از تآیید موجودی و پرداخت وجه به صورت کارت به کارت و یا نقدی مشخصات کامل محل سکونت یا محل کار خود را به شماره مذکور پیامک نماید .


قابل ذکر است که فروشگاه اینترنتی P30XBOX هیچ سود و منفعتی از هزینه پرداختی شما در قبال پست و یا پیک نخواهد داشت و محاسبه این هزینه ها عیناً مطابق با تعرفه های استاندارد ملی می باشد ، همچنین زمان ارسال مرسولات از طریق پست پیشتاز عملا بستگی به محل زندگی خریدار در شهر مورد نظر و فاصله با پست مرکزی آن شهر دارد لذا ممکن است مرسوله 24 یا 48 ساعت بعد از ارسال توسط P30XBOX در شهر محل زندگی خریدار به  پست مرکزی آن شهر رسیده باشد اما به دلایل مختلف در آن روز توزیع نگردد و به فردای آن روز موکول گردد ، این  موارد در مورد پست تیپاکس نیز دقیقاً صدق مینماید ، لذا P30XBOX هیچ گونه مسئولیتی در قبال دیرکرد مرکز پست را نمی پذیرد .  


در مورد خریداران محترم شیراز و تهران که مایلند مرسوله را از طریق پیک دریافت نمایند نیز تأخیر پیک به علت دور بودن محل زندگی خریدار و ترافیک جاده ای نسبت به دفتر P30XBOX و یا سهل انگاری پیک به عهده خدمات دهنده پیک مربوطه می باشد و خریدار در صورت داشتن شکایت می تواند از طریق پشتیبانی سایت اقدام نماید .


با مراجعه به قسمت "سوالات متداول " شما می توانید تمامی نکات مربوط به ابهامات پیش از خرید را مطالعه فرموده و از مواردی چون گارانتی محصولات ، بسته های هدیه ، روش های پرداخت وجه و اسال کالا و... آگاه گردید . 

 

 - چرا باید به فروشگاه اینترنتی " پی سی ایکس باکس " اعتماد نماییم ؟

 

 - خرید آنلاین با کارت های عضو شبکه شتاب چیست ؟

 

 -اگر سؤالی دارم که در سایت پاسخ آن را پیدا نمی کنم و یا بخواهم تلفنی سفارش دهم چگونه با پشتیبانی ارتباط برقرار کنم ؟

 

 - در صورتی که نخواهیم به صورت آنلاین هزینه را پرداخت کنیم شماره کارت یا حساب را از چه طریقی بدست آوریم ؟

 

 - گارانتی و مهلت تست اجناس در "پی سی ایکس باکس " چگونه است ؟

 

 - آیا برای خرید از " پی سی ایکس باکس " اشانتیون یا هدیه هم در نظر گرفته شده است ؟

 

 - اگر بخواهیم کالا را درب منزل در هر نقطه از ایران تحویل و سپس هزینه را پرداخت نماییم روال کار چگونه است ؟

 

 

 

 

{profishop:copyright}