ریجن ALL بازی THE LAST OF US REMASTERED PS4
تماس بگیرید

ریجن ALL بازی THE LAST OF US REMASTERED PS4

عنوان محصول : THE LAST OF US REMASTERED  FOR PS4 

سبک بازی : اکشن ماجرایی

بستر اجرایی : PS4

ریجن ALL

بهبود یافته برای PS4 PRO
 

بازی اختصاصی PLAYSTATION

محصولات مشابه

عنوان The Last of Us: Remastered بیش از اینکه شاهکاری برای PS3 باشد، بر روی PS4 خودنمایی می کند و حتی اگر در نسل قبل بازی را تجربه کرده باشید، نسخه ی Remastered مطمئنا نظر شما را جلب خواهد کرد. پس در ادامه همراه ما باشید.

زرگترین تفاوتی که Remastered نسبت به نسخه ی نسل قبلی خود دارد همانا فریم ریت است. The Last of Us اصلی توانسته بود کنسول PS3 را تا سر حد توان خود پیش برده و بازی را بر روی 30 فریم بر ثانیه و با کیفیت 720p اجرا نماید. اما در نسخه ی PS4، بازی بر 60 فریم بر ثانیه با کیفیت 1080p اجرا می شود که واقعا تغییر بزرگیست. شاید در ابتدای عمر این تغییر زیاد تاثیر گذار به نظر نرسد اما هرچه بیشتر بازی را ادامه می دهید متوجه تاثیر فریم ریت و کیفیت می شوید! 

قدرت بیشتر PS4 گرافیک بصری The Last of Us را نیز افزایش چشم گیری داده است. با در نظر گرفتن این موضوع که the Last of Us بر روی PS3 یکی از زیباترین بازی های حال حاضر است، نسخه ی PS4 آن توانسته تا حد زیادی به زیبایی بازی بیافزاید. تکسچر های بازی جزئیات بیشتری را در بر گرفته اند، نور پردازی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و به طور خلاصه همه چیز چشمگیر تر شده است.

نظرات کاربران

95/09/21 16:48
با سلام و خسته نباشید من میخواستم این بازی رو تهیه کنم میخواستم بدونم چه تفاوتی این ریجن آل با ریجن دو داره ؟ درسته که میگن ریجن آل کاملتره ؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم سریع جوابمو بدید تا سفارش زودتر بدم

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای ریجن ALL بازی THE LAST OF US REMASTERED PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}