بازی The Elder Scrolls Online Morrowind برای PS4
قیمت: 199000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید) image-slider-4.jpg

بازی The Elder Scrolls Online Morrowind برای PS4

عنوان محصول : بازی The Elder Scrolls Online Morrowind 

پلتفرم اجرایی :  PS4

سبک :سوم شخص اکشن

ریجن 2 

 

 

محصولات مشابه


کاربران در بسته Morrowind قادر خواهند بود تا منطقه Vvardenfell را ۷۰۰ سال پیش از وقایع بازی The Elder Scrolls III: Morrowind مشاهده کرده و در آن گشت و گذار کنند. کاربران فعلی بازی قادر خواهند بود تا بلافاصله پس از عرضه این DLC، به منطقه جدید سفر کرده و ماموریت‌های مخصوص آن را انجام دهند. کاربرانی هم که برای اولین بار بازی را تجربه کنند، می‌توانند یک کاراکتر جدید مناسب برای این منطقه و سطح ماموریت‌هایش بسازند و اجباری به اینکه حتما بازی را تجربه کرده باشند، نخواهند داشت.

بسته Morrowind علاوه بر اضافه کردن نقشه و منطقه جدید، قرار است برای اولین بار از زمان عرضه بازی The Elder Scrolls Online، یک کلاس جدید نیز به آن اضافه کند. این کلاس واردن (Warden) نام دارد و قادر به استفاده از سلاح‌های مختلف و همچنین جادو است. به‌علاوه وی یک خرس نیز به عنوان همراه دارد که در مبارزه‌ها بسیار مفید است.

اگر به نبرد‌های گیمر در برابر گیمر علاقه دارید، بسته الحاقی جدید بازی قرار است یک حالت نبرد چهار در برابر چهار هم به بازی اضافه کند که در آن گیمر‌ها در تیمی چهار نفره به مصاف تیم رقیب می‌روند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی The Elder Scrolls Online Morrowind برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}