بازی اختصاصی DETROIT BECOME HUMAN برای PS4
قیمت: 364000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید) image-slider-4.jpg

بازی اختصاصی DETROIT BECOME HUMAN برای PS4

عنوان محصول : بازی اختصاصی DETROIT BECOME HUMAN 

سبک بازی :  ماجرایی اکشن

بستر اجرایی : PS4

ریجن آل یا 2

سازنده : Quantic Dream

 

محصولات مشابه

 بازی Detroit Become Human، شما فقط خود را به عنوان یک بازیکن نمی‌بیند که چند شخصیت را هدایت می‌کند، بلکه شما واقعا خود را به عنوان یکی از بازیگران این داستان خواهید دید. نه تنها بازیگر، بلکه شما نویسنده و حتی عهده‌دار کارگردانی روایت بازی نیز خواهید بود. بله درست است که در تمامی بازی‌های کوانتیک دریم چنین امری صادق است، اما در این قسمت، استودیو سعی کرده تا انتخاب‌های شما بیشتر از همیشه به یکدیگر مرتبط باشند. به طور کلی، شما حتی «تهیه کننده‌ای» خواهید بود که تمامی نتایج کار بازیگران (که خود شما هستید) و تمامی نتایج کار کارگردان و نویسنده (که باز هم خود شما هستید) را خواهید دید. استودیو کوانتیک دریم، انواع و اقسام شرایط، دیالوگ‌ها و عکس‌العمل‌های مختلف را برای کاراکترهای بازی تعیبه کرده تا طیف وسیعی از عقاید را پوشش دهد و به همین دلیل هنگامی که بازی را شروع می‌کنید، همه روایت کننده بازی خود شما هستید.

در بازی Detroit، سازنده بازی سعی دارد اثری را ارایه دهد که وقایع آن بتواند به درون آگاهی مردم از چنین شرایطی نفوذ کند و سپس آن افکار را در هم بکوبد و موارد بیشتری از این بخش از دنیای تکنولوژی را به آن‌ها نشان دهد. سپس افکار تازه و جدید به قلب و ذهن مردم نفوذ کند و در انتها باعث تغییر نگرش انسان‌ها به اندروید‌ها و آینده پیش روی‌شان شود. 

درام، هسته اصلی تجربه بازی خواهد بود. Detroit Become Human در مرکز گروهی از اندروید‌ها قرار دارد که متوجه احساسات درون خود خواهند شد و به آرامی شروع به نمایش رفتار و عواطف انسان‌گونه می‌کنند و در برابر آن سردی و عوامل خشنی که در ذره ذره چیپ‌های‌شان قرار دارد ایستادگی می‌کنند. با شکوفا شدن چنین اتفاق انقلابی در دنیای تکنولوژی، ترس و رفتارهای نامناسب در جامعه گسترش می‌یابد و در نهایت آژانسی به وجود خواهد آمد که این آشفتگی را کنترل کند؛ حال با خشونت یا با سیاست.

داستان دیترویت درون یک قالب ماجراجویی، در آینده‌ای نزدیک روایت می‌شود، جایی که مردم در عصری قرار دارند که اندرویدها مجبور هستند حتی ساده‌ترین کارهای انسان‌ها را نیز انجام دهند. کمپانی سایبرلایف، بزرگ‌ترین توزیع کننده اندرویدها به شمار می‌رود و مردم جهان را متقاعد کرده که این اندرویدها هیچگاه خطری نخواهند داشت و به طور کامل تحت کنترل هستند و وظایف خود را انجام می‌دهند. به خاطر رفتار بسیار طبیعی این اندرویدها، انسان‌ها حسی به آن‌ها دارند که انگار شبیه فرزندشان هستند، البته نه از نظر احساسی، بلکه انسان‌ها آن‌ها را به فرزند خواندگی پذیرفته‌اند تا وظایفشان را همانند یک برده انجام دهند و هیچگاه خسته نشوند و اعتراضی هم نکنند. نکته جالب توجه این است که ما در دنیای واقعی نیز، بسیار دنبال محقق شدن چنین چیزی هستیم. رباتی که احساس نداشته باشد، خسته نشود و به راحتی تمام وظایف را انجام دهد؛ دنیای ما واقعا به سوی چنین چیزی در حال رشد است و شاهد ربات‌های عجیب و غریب و بسیار طبیعی هستیم. 

مشخصات کالا

  • پلتفرم اجرایی : PS4
  • سبک بازی : اكشن ماجرايي
  • تعداد DVD : 1
  • رده بندی سنی : 17 سال به بالا
  • وزن : با بسته بندي 300 گرم
  • ابعاد : 6.7 /5.2 / 0.5 inches
  • سایر توضیحات : پلمپ اصلي

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی اختصاصی DETROIT BECOME HUMAN برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}