بازی THE RAGE 2 DELUXE EDITION برای PS4
تماس بگیرید

بازی THE RAGE 2 DELUXE EDITION برای PS4

عنوان محصول :بازی Rage 2  

سبک بازی :شوتر اول شخص

پلتفرم اجرایی : PS4

ریجن 2 نسخه دیلوکس ادیشن

سازنده :  Avalanche Studiosid Software

ناشر : Bethesda Softworks

موجودی محدود قبل از پرداخت با تماس تلفنی هماهنگ نمایید

 

 

محصولات مشابه

محتویات نسخه دیلوکس :

 • Rise of the Ghosts – An exciting campaign expansion to RAGE 2! Stay tuned for more details at a later date.
 • DOOM BFG – Get your hands on DOOM’s big, friendly superweapon and eviscerate everything in your way in a flash of energy – Marine-tested, Ranger-approved!
 • Wasteland Wizard Cheat Codes – You’ve been granted mighty new powers by the reclusive wasteland wizard! Utilize this collection of exclusive “cheat codes” to rule the wasteland.
 • Progress Booster – Kick into Overdrive! Get more bang for your bang with this wasteland Progress Booster.
 • Battle Standard – Strike fear into the hearts of your enemies as you race into combat with this imposing banner streaming from your vehicle.
Pre-ordering the Deluxe Edition will get you these additional special bonuses:
 • Cult of the Death God Mission – A wild ride sends Walker after a cult of crazed mutants who seemingly worship the image of Nicholas Raine - the hero of the original RAGE. Survive the sewers and fight through hordes of mutants, including the massive and monstrous Abadon Warlock.
 • Nicholas Raine Armor and Settler Pistol – Slip into Raine’s legendary Arkist armor and relive the classics with his powerful Settler Pistol.
 • Mutant Monster Truck Skin – Run over enemies in style with this exclusive vehicle skin. The truck is self-cleaning, so don’t worry about those pesky blood stains messing up the pearl coating.

از نظر طراحی هم تیم سازنده با محیط‌های گوناگون جهان آخرالزمانی بازی را نشان داده است. از محیط‌های کویری گرفته تا محیط‌های جنگلی و تالاب‌ها، همگی به‌ نحوی طراحی شده‌اند تا بازیکنان با استفاده از محیط، دشمنان را از بین ببرند. با اینکه گروه Authority، اصلی‌ترین دشمن شما در بازی به حساب می‌آید، اما سایر دشمنان شما به فرقه‌ها و گروهک‌های مختلفی (گون سکواد، ایمورتال شرودد، ریور هاگز و Abandon Mutants) تقسیم‌بندی می‌شوند که هرکدام طراحی و شیوه‌ی مبارزه‌ای خاص و منحصربه‌فرد خودشان را دارند. موتور گرافیکی استفاده شده برای بازی هم موتور مخصوص اولانچ است.

درکنار مهارت‌های ذکر شده، بازی Rage 2 دارای سیستم کاورگیری و سیستم سلامت کلاسیک است. بازیکنان برای اینکه نوار سلامت خود را پر کنند، باید از پک‌های مخصوص استفاده کنند و نوار سلامت شما به‌صورت خودکار بازیابی نمی‌شود. دراین‌میان اشاره کنم که سیستم کاورگیری بازی، صرفا به پناه گرفتن پشت سنگرها و دیوارها ختم می‌شود.

ماشین‌ها و وسایل نقلیه، بخش دیگری از گیم‌پلی و مبارزات Rage 2 را تشکیل می‌دهند. ماشین‌های قرار داده شده برای بازیکنان مجهز به سلاح‌های مختلفی هستند تا بتوانید از آن‌ها برای نابودی دشمنان کمک بگیرید. به عبارتی سازنده از سبک ماشین جنگی یا همان Vehicular Combat استفاده کرده تا شاهد یک گیم‌پلی چند بعدی باشیم و مبارزات بازی، تنها به نبردهای تن‌به‌تن ختم نشوند. دراین‌میان اشاره کنم که وسایل نقلیه، تنها به اتومبیل‌های جنگی ختم نمی‌شوند، بلکه می‌توانید از پهبادها برای پرواز کردن و از موتورسیکلت هم برای موتور سواری در جهان آخرالزمانی بازی استفاده کنید.اولانچ سعی کرده است ازطریق مهارت‌های گوناگون، شیوه‌های مبارزه‌ای مختلف و هیجان‌انگیزی را در دسترس مخاطبان قرار دهد تا هر بازیکن، باتوجه‌به سلیقه‌اش، ساختار مبارزات بازی را شکل دهد.

همچنین یک سری مینی باس مختلف هم برای بازیکنان در نظر گرفته شده است تا شما را به چالش بکشند. هرکدام از این مینی باس‌ها نقاط ضعف مخصوص به‌ خودشان را دارند و تنها کافی است آن‌ها را پیدا کنید و مینی باس مورد نظر را از بین ببرید. البته این نکته را هم بگویم که می‌توانید این موارد را نادیده بگیرید و به دیوانه‌وارترین شکل ممکن، مینی باس‌ها را از بین ببرید.  جدا از مهارت‌های Nanotrite، بازیکنان گجت‌هایی را هم در اختیار دارند که می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

برای مثال نارنجک یا بومرنگ مخصوصی که از نسخه‌ی پیشین وارد ریج 2 شده است و Wingstick نام دارد. این بومرنگ به شما اجازه می‌دهد تا دشمنانی را که در زوایای مختلف قرار گرفته‌اند، ساده‌تر از بین ببرید.با پیشروی در خط داستانی و آشنایی با بخش‌های مختلف، قسمت ارتقای کاراکتر و مهارت‌ها هم برای بازیکنان فعال شود تا بتوانند مهارت‌های خود را ارتقا دهند یا مهارت‌های جدیدتری را انتخاب کنند. از آن‌جایی که Rage 2 یک بازی جهان باز است، شاهد پایگاه‌هایی در نقشه بازی هستیم که توسط گروه Authority یا سایر گروهک‌های بازی اشغال یا راه‌اندازی شده‌اند. کاراکتر بازی می‌تواند به این پایگاه‌ها حمله کند و با آزاد سازی‌شان، پاداش‌های مختلفی را کسب کند. گیم‌پلی ریج 2 زمانی شکل واقعی خودش را نشان می‌دهد که بازیکنان از مهارت‌های‌شان به‌صورت ترکیبی استفاده کنند.

واکر می‌تواند بعضی از مهارت‌های خود را به یکدیگر متصل کند تا شاهد مبارزات جدیدتر و متنوع‌تری باشیم. برای مثال واکر دارای یک Blast Bomb است که دشمنان را به هوا پرتاب می‌کند. حال می‌توانید با پرتاب این بمب روی زمین و زمان‌بندی درست، روی آن بپرید و به هوا پرتاب شوید و با کوبیدن مشت‌تان روی زمین (مهارت Slam)، دشمنان را به اطراف پرتاب کنید یا از بین ببرید.اکثر مخاطبان صنعت بازی‌های ویدیویی، استودیو اولانچ را برای مجموعه جاست کاز می‌شناسند. شاید مجموعه جاست کاز از نظر داستان و روایت داستانی در سطح متوسطی قرار داشته باشد، اما گیم‌پلی موردی است که تیم سازنده شدیدا به آن اهمیت می‌دهد.

خلق عناصر دیوانه‌وار و المان‌های کاربردی، فرمول مخصوص اولانچ برای برپایی مبارزات هیجان‌انگیز و انفجارهای مهیب است تا کاربر خود را غرق در جهان بازی حس کند. تمامی نمایش‌ها و گفته‌های سازندگان نشان می‌دهد که Rage 2 یک بازی تیراندازی اول شخص جهان باز با نبردهای دیوانه‌کننده و نفس‌گیر است. هرج‌و‌مرج، اصلی‌ترین عنصر ریج 2 به حساب می‌آید و بازیکنان اصلا نباید انتظار نظم و مقررات را داشته باشند. واکر در طول نبردهای خود مهارت‌های مختلفی دارد که آن‌‌ها را به‌لطف تکنولوژی Nanotrite به‌دست آورده است. برای مثال بازیکنان می‌توانند از Dash کردن استفاده کنند یا مهارت Shatter که واکر با کف دست خود دشمنان را به اطراف پرتاب می‌کند. همچنین یکی دیگر از مهارت‌های کاراکتر داستان، شبیه به آهسته کردن زمان است و می‌توانید دشمنان بیشتری را از بین ببرید. با کشتن دشمنان نوار مهارت ویژه شما پر می‌شود که Overdrive نام دارد. با استفاده از Overdrive، تمامی سلاح‌های بازیکن خارج از محدودیتی که دارند عمل می‌کنند و شاهد افزایش قدرت آسیب‌رسانی‌شان هستیم.انسان‌ها در گروه‌های مختلفی قرار گرفته‌اند و برای زنده ماندن می‌جنگند. دراین‌میان هم بعضی از سودجویان سعی می‌کنند با راه‌اندازی تیم و تشکیلات مخصوص‌شان، بر این جهان آخرالزمانی حکومت کنند. Rage 2 روایت‌گر داستان مبارزه واکر، قهرمان بازی، با گروهی به نام Authority است. اعضای Authority قصد دارند به واسطه پیدا کردن تکنولوژی‌های نانو موجود در جهان آخرالزمانی بازی، خود را به‌عنوان قدرت نظامی برتر معرفی کنند. واکر در جریان مأموریت خود وظیفه دارد یک آرتیفکت را پیدا کند تا ازطریق آن بتواند جلوی گروه Authority را بگیرد و آن‌ها را از بین ببرد. در حالت کلی داستان بازی ریج 2 ایده‌ی جالبی است، اما سؤال اصلی این است که آیا استودیو اولانچ همان‌طور که وعده داده است، می‌تواند داستان‌سرایی خوب و قابل قبولی را در دسترس کاربران قرار بدهد؟ آیا قرار گیری بعضی از کاراکترهای قدیمی داستان Rage درکنار کاراکترهای داستانی این نسخه می‌تواند داستانی خوب و لذت بخش را ارائه دهد؟ ازطرفی اگر نسخه‌ی پیشین را تجربه نکرده‌اید، نیازی به نگرانی نیست و داستان بازی را به خوبی متوجه خواهید شد.

مشخصات کالا

 • پلتفرم اجرایی : PS4
 • سبک بازی : اكشن شوتر اول شخص
 • تعداد DVD : 1
 • رده بندی سنی : 17 سال به بالا
 • وزن : با بسته بندي 1000 گرم
 • ابعاد : 6.7 /5.2 / 0.5 inches
 • سایر توضیحات : پلمپ اصلي به همراه dlc

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی THE RAGE 2 DELUXE EDITION برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}