بازی Team Sonic Racing برای NINTENDO SWITCH
ناموجود

بازی Team Sonic Racing برای NINTENDO SWITCH

عنوان محصول : بازی Team Sonic Racing 

پلتفرم اجرایی :NINTENDO SWITCH

سبک : مسابقه

سازنده : Sumo Digital

 

 

 

محصولات مشابه


در بازی Team Sonic Racing، کاراکترهای بازی که در گونه‌های مختلفی قرار دارند. درواقع هرکدام از این گونه‌ها یک دسته‌بندی برای شخصیت‌های بازی به‌حساب می‌آیند که قابلیت‌های مخصوص‌به‌خودشان را دارند. دسته اول اسپید نام دارد که شامل کاراکترهای سونیک، شدو، بلیز، متال سونیک و اِمی می‌شود. این‌درحالی است که Power نام دسته دوم از کارکترهای بازی است. در این دسته هم بیگ، ناکلز، زووک، وکتور و امگا حضور دارند.

آخرین دسته کاراکترهای تیم سونیک ریسینگ Technique نام دارد. در این دسته شاهد شخصیت‌های اگ‌من، چائو، سیلور، تیلز و روگ هستیم. کاراکترهای دسته‌بندی اسپید، دارای سرعت بالایی هستند و همچنین می‌توانند موشک‌هایی را که به‌سمت‌شان شلیک می‌شوند، از بین ببرند. دسته‌بندی قدرت، دارای سیستم دفاعی قوی‌تری است و زمانی‌که به اشیاء داخل مسیر مسابقه برخورد کنید، بدون کاسته شدن سرعت‌تان آن‌ها را از بین خواهید برد و حلقه‌هایی را به‌عنوان پاداش دریافت می‌کنید. همچنین یک افزایش دهنده سرعت هم برای کاراکترهای این دسته در نظر گرفته شده است.

ویژگی آخرین دسته از کاراکترهای بازی هم به شما اجازه می‌دهد تا هندلینگ و کنترل بهتری روی ماشین‌تان داشته باشید. ازاین‌رو حلقه‌های بیشتری را کسب خواهید کرد و در محیط‌های خطرناک هم سرعت حرکت‌تان کم نمی‌شود. درادامه می‌توانید تریلر بازی Team Sonic Racing با محوریت دسته‌بندی‌های مختلف کاراکترهای بازی را مشاهده کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Team Sonic Racing برای NINTENDO SWITCH

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}