کد دانلود بازی  Sea of Thieves Standard Edition برای XBOX ONE
ناموجود

کد دانلود بازی Sea of Thieves Standard Edition برای XBOX ONE

عنوان محصول :کد دانلود بازی  Sea of Thieves Standard Edition 

پلتفرم اجرایی :XBOX ONE

سبک :اکشن ماجرایی مالتی پلیر

ناشر :  Microsoft Studios 

این کالا دیسک نمی باشد

ارسال کد دانلود از طریق ایمیل 

 

 

 

 

 

 

 

محصولات مشابه

طراحی‌های هنری زیبای بازی، گرافیک فنی و هنری جذابی که تا به امروز در تمامی نمایش‌های گوناگون Sea of Thieves لایق تحسین بودن‌شان را دیده‌ایم، اتفاقات عجیب و غریبی که سازندگان می‌گویند در دنیای این ساخته‌ی متفاوت رخ خواهند داد، گنجینه‌هایی که برای پیدا کردن‌شان در زیر آب‌ها یا اعماق غارها گام برمی‌داریم، دوستان و دشمنانی که در جهان این قصه‌گویی فانتزی و خواستنی پیدا خواهیم کرد و صد البته، عشقی که خیلی از ما گیمرها به دزد دریایی بودن و تجربه کردن چیزهای متفاوت در دنیای هنر هشتم داریم،  کاری می‌کنند صادقانه، راهی به جز هیجان‌زده بودن برای Sea of Thieves نداشته باشیم. 

قطعا برآورده کردن هدف اصلی بازی Sea of Thieves یعنی تلاش برای تبدیل شدن به یک دزد دریایی افسانه‌ای، بدون استفاده از کشتی‌ها ناممکن است. کشتی‌هایی که شما آن‌ها را به دست خواهید آورد و از نسخه‌های یک‌نفره تا چندین و چند نفره را می‌توان در میان‌شان پیدا کرد. دقت کنید هر چه قدر که کشتی‌تان کوچک‌تر باشد، شما ضعیف‌تر و آسیب‌پذیرتر هستید با این حال، قطعا نیاز به همراهان کمتری نیز دارید. چون مثلا در یک کشتی یک‌نفره، همه‌چیز برعهده‌ی شما قرار داده می‌شود اما در یک کشتی بلند و عظیم، شما سکان را در دست می‌گیرید و به علت میدان دید ضعیف‌تان از اقیانوس، این یکی از همراهان‌تان است که از جلو شما را هدایت می‌کند و مدام می‌گوید که به کدامین سمت بروید.

سیستم لایق تحسین گیم‌پلی بازی، به این صورت سر و شکل یافته که شما هرگز در آن اعداد گوناگونی که نشان‌دهنده‌ی سطح و رتبه‌ی بازیکنان مقابل‌تان باشند نمی‌بینید. اصلا در این بازی، چیزی به اسم Level برای بازیکنان و حتی اسلحه‌ها، به آن صورتی که داخل لحظات دیگر آثارِ مدیومِ بازی‌های رایانه‌ای دیده‌ایم، وجود ندارد. اگر شخصی یکی از بازیکنان کهنه‌کار Sea of Thieves باشد، شما احتمالا این را از روی لباس‌های فوق‌العاده خاصی که در گنجینه‌هایش به دست آورده و حالا به تن دارد یا سلاح‌های متفاوتی که در دست گرفته خواهید فهمید و قرار نیست اعدادی با نام Level، کاری کنند که شما به سادگی در برابر یک نفر، شانس کمتری مثلا برای پیروز شدن در یک نبرد داشته باشید. حتی پیشرفت در بازی، به هیچ عنوان باعث این هم نمی‌شود که اسلحه‌هایی یکتا، قدرت‌های متفاوتی داشته باشند. به جای این، شما همه‌چیز را به درستی از روی ظاهرش تشخیص خواهید داد. اگر بازیکن مقابل‌تان اسلحه‌ای به مانند اسلحه‌ی شما را در دست گرفته بود، شک نکنید که هر دوتان قدرت برابری برای آسیب رساندن به یکدیگر دارید.

حالا شاید به مانند هر بازی آنلاین دیگری، این سوال برای‌تان به وجود آمده باشد که اگر در همان روز عرضه‌ی Sea of Thieves، بازی را خریداری نکنید و مثلا چند ماه بعد به سراغش بروید، در دنیایی که حالا خیلی از بازیکنانش تبدیل به دزدان دریایی بزرگ و قدرتمندی شده‌اند، آیا اصلا شما هم شانس لذت بردن از بازی کردن کنار همه‌ی مخاطبان را دارید؟  در Sea of Thieves، مکانیزم‌های جذابی تعبیه شده، که عملا به شما هم اجازه می‌دهد هر گونه که دل‌تان می‌خواهد، بدون توجه به زمان وارد شدن‌تان به دنیای بازی، از آن لذت ببرید. مثلا فرض کنید شما تنها چند ساعت است که در دریاهای Sea of Thieves کشتی‌رانی می‌کنید و صرفا تا آن لحظه، یک گنجینه‌ی بزرگ و درست‌حسابی را به دست آورده‌اید. با این حال، به سبب آن که دیگر حوصله‌ی برخی از گنج پیدا کردن‌های ساده‌ی بازی که خودتان به تنهایی از پس‌شان برمی‌آیید را ندارید، دل‌تان می‌خواهد سراغ تجربه‌های بزرگ‌تر و جذاب‌تری بروید که البته به سبب قدرتمند نبودن‌تان، تقریبا غیرممکن است که با تکیه بر شخص خودتان، به آن‌ها برسید. در این لحظه، شما می‌توانید مثلا با پیشنهاد دادن تنها گنجینه‌ای که دارید به دیگر بازیکنان، از آن‌ها بخواهید تا در این چالش شما را یاری کنند و در انتها، پس از آن که به پیروزی دست پیدا کردید، این گنجینه را به عنوان پاداش، تحویل آن‌ها بدهید. 

ساخته‌ی جدید Rare، همان‌گونه که احتمالا خودتان نیز می‌دانید، گیم‌پلیش را بر پایه‌ی مبارزه با دیگر بازیکنان، گشت‌وگذار و جست‌وجو در مکان‌هایی گوناگون، خوش‌گذرانی کردن و خیلی چیزهای دیگر، بنا کرده است. با این حال، تقریبا همگان می‌دانند که اگر بازیکنان پس از مدتی نه چندان طولانی، از چرخیدن در دریاهای بزرگ Sea of Thieves خسته شوند و احساس کنند دارند کارهایی تکراری را انجام می‌دهند، هیچ‌کدام از این بخش‌های جذاب گیم‌پلی، توانایی نجات دادن بازی از سقوط کردن را ندارند. ولی خوش‌بختانه، از آن‌جایی که اعضای Rare، به خوبی از این موضوع اطلاع داشته‌اند و مدام به بررسی واکنش‌های بازیکنانِ نسخه‌های بتای بازی پرداخته‌اند، اثرشان را آن‌قدر با داستان‌های ناگهانی، خنده‌دار و تمام‌ناشدنی‌ای پر کرده‌اند که همیشه می‌توانید آن‌ها را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید و از خسته شدن‌تان، جلوگیری می‌کنند.

بازی، به جز دریا، در سه محیط گوناگون و کاملا متفاوت با یکدیگر، جریان پیدا می‌کند؛ اولی ساحل‌های شلوغی هستند که شن‌های طلایی‌شان زیر نور آفتاب می‌درخشند، نخل‌های بلندشان تماشایی به نظر می‌رسند و جلوه‌ی زیبا و به خصوص کارائیب را نشان‌تان می‌دهد. بعد از آن، نوبت به جزیره‌های باستانی می‌رسد که با غارهای تنگ و تاریک‌شان و صد البته گنجینه‌هایی به جا مانده از تمدن‌های قبلی، برای بازیکنانی که از گشت‌وگذار در محیط‌های پر رمز و راز و تلاش برای یافتن گنج‌های گوناگون لذت می‌برند، باید به عنوان بهشتی از سرگرمی‌های تمام‌ناشدنی شناخته شوند. آخر از همه‌ی این‌ها اما نوبت جنگل‌ها است. جنگل‌هایی که با فرو رفتن در اعماق‌شان کم‌کم با نور خداحافظی می‌کنید و وسط تاریکی‌هایی که دارند، مرگ و ترس و چیزهایی متفاوت با دو مکان قبلی را تحویل مخاطبان اثر می‌دهند. راستی، تا یادم نرفته بگذارید این را هم بگویم که چگونگی تجربه‌ی شما از حضور در تک به تک این مکان‌ها، قطعا با این که به عضویت کدام یک از ۳ گروه حاضر در جهانِ Sea of Thieves درآمده‌اید، ارتباط دارد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای کد دانلود بازی Sea of Thieves Standard Edition برای XBOX ONE

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}