بازی Gravel  برای XBOX ONE
ناموجود

بازی Gravel برای XBOX ONE

عنوان محصول : بازی Gravel  

پلتفرم اجرایی :  XBOX ONE

سبک :رالی مسابقه ای

سازنده : Milestone S.r.l.

 

 

 

محصولات مشابه


کاربران در این بازی در یک برنامه تلویزیونی خیالی به نام Gravel Channel Web TV قرار می‌گیرند. در جریان حالت Career این بازی کاربران قادر خواهند بود که در ۵۰ مسیر مختلف که در ۱۶ محیط متفاوت اتفاق می‌افتد، رانندگی کنند. یکی از ویژگی‌هایی که Gravel را از بازی‌های مشابه متمایز می‌کند، ۴ حالت مختلف آن است که در بخش اصلی Career جای گرفته است. این حالت‌های شامل Wild Rush، Cross Country، Speed Cross و Stadium می‌شود مسابقات در حالت Wildrush بیشتر جنبه مبارزه‌ای به خود می‌گیرد و وقایع آن نیز در مسیر‌های طبیعی رخ می‌دهد. در آن سو در بخش Cross Country، بازی کاربران را در محیط باز رها می کند تا کاربران بتوانند برای پیدا کردن مسیر نزدیک‌تر به نقطه پایان با یکدیگر به رقابت بپردازند. از طرفی حالت Speed Cross به کاربران اجازه می‌دهد که مسابقات خود را در مسیر‌های رسمی آفرود انجام دهند و در بخش Stadium به مسیر‌های سنتی ملحق شوند و پرش‌هایی داشته باشند.

بازی Gravel وعده یک تجربه منحصر به فرد در نوع خود را داده است، از نکات بارز این بازی می‌توان به وجود انواع وسایل نقلیه قدرتمند و طراحی طیف گسترده ای ازمحیطهای مختلف اشاره کرد. بازی Gravel با استفاده از موتور بازیسازی Unreal Engine 4 توسعه خواهد یافت و از ویژگی‌هایی مانند متغیر بودن زمان‌ها در روز، وجود سیستم آب و هوایی متغیر و فیزیک بسیار قابل باور اجسام برخوردار خواهد بود.

بازی دارای مکان‌های نفس‌گیری است که در آن بازیکنان میتواند با حداکثر سرعت از مسیر جنگلها، کوه های پوشیده از برف، تپه های شنی، بیابان ها و … عبور کنند و از نورپردازی‌های بسیار منحصر بفرد و افکت‌های زیبای محیطی نهایت لذت را ببرند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Gravel برای XBOX ONE

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}