بازی  Tennis World Tour برای  XBOX ONE
ناموجود

بازی Tennis World Tour برای XBOX ONE

عنوان محصول : بازی Tennis World Tour  

سبک بازی :  سوم شخص - ورزشی

بستر اجرایی : XBOX ONE

سازنده : Breakpoint - Bigben

 

 

محصولات مشابه


 

اگر که شما بخش Career Mode بازی Tennis World Tour را در گذشته تجربه کرده باشید باید متوجه کمبود هایی شده باشید که ممکن است برایتان آزاردهنده بوده باشد. اکنون سازندگان این بازی سعی دارند تا با ایجاد تغییراتی این بخش را بهتر از قبل کنند و Tennis World Tour را تا جایی که می‌توانند به دنیای واقعی نزدیک‌تر کنند.
جنبش کاملا تکثیر شده - انیمیشن های واقع گرایانه، با دقت در بازی با استفاده از تکنولوژی ضبط حرکت، به شما کمک می کنند تا تمام عکس هایی که در تنیس مدرن استفاده می کنید یاد بگیرند: تیز، لوب، چرخش بالا و غیره.
هر سطح بازی - 18 دادگاه مختلف با 5 سطح مختلف: سخت، خاک رس، چمن، فرش و حتی چوب سخت؛ هر سطح بر شرایط بازی تاثیر می گذارد
یک حالت حرفه ای کامل - بازیکن خود را ایجاد کنید و حرفه ای را که شایستگی یک حرفه ای است را تجربه کنید: آموزش، مسابقات، مدیریت کارکنان، خرید تجهیزات و موارد دیگر
بعد تاکتیکی بی نظیر - تصمیم بگیرید که چه استراتژی برای هر مسابقه اتخاذ شود و از کارت های مهارت های خود برای شکست دادن مخالفان خود استفاده کنید
بازی Tennis World Tour به بازیکنان اجازه خواهد داد تا در نقش 30 تنیس‌باز مرد و زن مشهور جهان قرار بگیرند، از جمله «راجر فدرر» (Roger Federer)، «گائل مونفیلس» (Gael Monfils)، «آنجلیک کربر» (Angelique Kerber) و «گاربینیه موگوروزا» (Garbine Muguruza).

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Tennis World Tour برای XBOX ONE

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}