نسخه Collector s Edition بازی Mass Effect Andromeda
نسخه Collector s Edition بازی Mass Effect Andromeda
قیمت: 6250000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

نسخه Collector s Edition بازی Mass Effect Andromeda

  • این کالکتور فاقد بازی می باشد
  • دارای استیل بوک
  • دارای کالکتور ماشین Nomad ND1

محصولات مشابه

بازی Mass Effect Andromeda نسخه Collector

کالکتور ادیشن Mass Effect: Andromeda به عنوان یکی از بهترین محصولات عرضه شده در بازار شناخته می شود که در دسترس شما می باشد. شما با این کالکتور می توانید به بازی دیجیتالی دسترسی داشته باشید و به اعماق کهکشان راه شیری بروید تا بتوانید یک خانه جدید برای بشریت پیدا کنید. همچنین می توانید در قسمت های ناشناخته ای که در فضا وجود دارد دسترسی داشته باشید و از این روی می توان گفت که این کالکتور یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما می باشد که با قیمتی بسیار مناسب در بازار عرضه می شود.

بازی Mass Effect Andromeda نسخه Collector

این بازی در واقع آخرین فصل از مجموعه Mass Effect می باشد که بسیاری از منتقدان بازی های رایانه ای را به تشویق واداشته است و همچنین با یک بسته انحصاری در بازار عرضه می شود. شما می توانید این محصول را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. کالکتور ادیشن Mass Effect: Andromeda را می توان یکی از بهترین گزینه ها دانست چرا که علاوه بر دسترسی به بازی دیجیتالی، می توانید به تجهیزات فیزیکی که بر اساس داستان بازی طراحی شده اند نیز دسترسی داشته باشید و همه این محصولات را در یک بسته بندی خریداری کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص این تجهیزات بیشتر با شما صحبت داشته باشیم.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای نسخه Collector s Edition بازی Mass Effect Andromeda

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}