بازی A Hat in Time برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
بازی A Hat in Time برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 950000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی A Hat in Time برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

عنوان محصول : بازی A Hat in Time برای نینتندو سوییچ 

مخصوص Nintendo Switch

کد بسته الحاقی Seal the Deal

سازنده Gears for Breakfast

ناشر Humble Bundle

 

محصولات مشابه

بازی A Hat in Time یک بازی اکشن پلتفرمینگ سه بعدی بسیار بامزه درباره دختربچه‌ای است که کلاه‌هایی با قدرت‌های خاص و قدرتمند می‌بافد.

 

 

در بازی A Hat in Time شما نقش دختر بچه مسافر در زمانی را بر عهده دارید که کلاه بزرگی بر سر دارد. او تمام قطعات زمان را گم می‌کند و دیگر نمی‌تواند در زمان سفر کند و باید آن‌ها را ابتدا پیدا کند. این دختربچه باید بپرد، بجنگد و کلاه‌های جدید ببافد تا بتواند تمام قطعه‌های زمان را پیدا کند و به سفرش ادامه دهد. او در این راه با مافیای آشپزها، پرندگان استودیو پرنده مرده و سایه‌های جنگل سابکان برخورد می‌کند.

 

هر مرحله در بازی A Hat in Time خاص است. در یک مرحله باید با پیدا کردن سرنخ راز قتل در قطار سریع‌السیر جغدها را پیدا کنید و از دیگران بازجویی کنید. در مرحله‌ای دیگر، رهبر یک رژه موسیقی را بر عهده دارید و در یک مرحله نیز باید مخفیانه راه خود را در یک استودیو فیلم‌سازی پیدا کنید.

 

 

نسخه فیزیکی بازی A Hat in Time دارای کد دانلود بسته الحاقی Seal the Dead شامل مرحله The Arctic Cruise، درجه سختی Death Wish، شش دروازه زمان جدید و آیتم‌های مختلف است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی A Hat in Time برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}