نسخه لیمیتد ادیشن بازی Super Smash Bros Ultimate برای N-SWITCH
ناموجود

نسخه لیمیتد ادیشن بازی Super Smash Bros Ultimate برای N-SWITCH

عنوان محصول : نسخه لیمیتد ادیشن بازی Super Smash Bros Ultimate 

پلتفرم اجرایی : nintendo switch

سبک بازی : ماجرایی

به همراه GameCube controller

دارای  Nintendo GameCube controller adapter

ناشر :  Nintendo

سازنده : NintendoBANDAI NAMCO Entertainment

موجودی محدود قبل از پرداخت با تماس تلفنی هماهنگ نمایید

 

محصولات مشابه


محتویات نسخه Limited Edition:

کنترلر گیم کیوب ساخته شده برای نینتندو سوییچ

آداپتور برای اتصال کنترلر قدیمی گیم کیوب


 

قهرمانان و مبارزان افسانه‌ای دنیا در بازی Super Smash Bros Ultimate در برابر هم قد علم می‌کنند. در بازی Super Smash Bros Ultimate هدف شما، شکست دادن دشمن و پرتاب او به بیرون از صفحه است. شخصیت‌های مختلفی چون Inkling از بازی Splatoon، یا ریدلی از بازی metroid یا ماریو و لوییجی در بازی حضور دارند. بازی Super Smash Bros یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ در دنیا است.


 

کاراکترهای بازی

بازی Super Smash Bros. Ultimate تمام کاراکترهای بازی‌های قبلی این سری را داراست و شاهد بازگشت کاراکترهای محبوبی چون Snake و کاراکترهای فراموش‌شده‌ای چون Wolf و Pichu هستیم. کاراکترهایی چون Lucina و Dark Pit نیز که کلون‌های کاراکترهای دیگر هستند، با کمی تغییر نسبت به نسخه اریجینال خود در بازی به عنوان کاراکتر مستقل حضور دارند و Echo Fighters خطاب می‌شوند. Daisy، Chrom و Dark Samus از دیگر کاراکترهای این دسته هستند.

همچنین چندین کاراکتر نیز برای اولین بار در این سری حضور دارند. Ridley که کاراکتر محبوبی است، سرانجام در سری Smash Bros. حضور دارد و دو کاراکتر نیز برای اولین بار از سری Castlevania اضافه شده‌اند.

 

کاراکترهای جدید در Super Smash Bros. Ultimate:

Inkling

Ridley

Isabelle

King K. Rool

Incineroar

Simon Belmont

Richter Belmont

Dark Samus

Daisy

Chrom

Ken

Piranha Plant (در DLC خواهد بود)

 

کاراکترهای سابق (تمام کاراکترهای سری):

Mario

Luigi

Peach

Bowser

Bowser Jr.

Yoshi

Rosalina and Luma

Wario

Dr. Mario

Donkey Kong

Diddy Kong

Samus

Zero Suit Samus

Ice Climbers

Kirby

Meta Knight

King Dedede

Link

Zelda

Sheik

Ganondorf

Young Link

Toon Link

Ness

Lucas

Fox

Falco

Wolf

Marth

Lucina

Ike

Roy

Robin

Corrin

Pit

Dark Pit

Palutena

Pikachu

Jigglypuff

Pokemon Trainers (Squirtle, Ivysaur, Charizard)

Greninja

Pichu

Mewtwo

Lucario

Villager

Olimar

Captain Falcon

Little Mac

Wii Fit Trainer

ROB

Duck Hunt

Mr. Game & Watch

Shulk

Sonic

Snake

Bayonetta

Cloud

Ryu

Mega Man

Pac-Man

Mii Fighters (Brawler, Gunner, Swordfighter)

 

گیم پلی بازی

بازی Super Smash Bros. Ultimate، نوآوری‌های عجیب برخی از بازی‌های سری را ندارد، بلکه گیم پلی کلاسیک بازی را بهبود بخشیده است. نکته قابل توجه، افزایش مقدار آسیب در مسابقات یک به یک است که سرعت این مسابقات را افزایش می‌دهد. همچنین، مقدار جان هر کاراکتر نیز با اعداد اعشاری نمایش داده می‌شود تا در آپدیت‌های بعدی بازی به راحتی قابل تغییر باشند. برخی کاراکترها نیز دارای آیتم‌های تمام‌شدنی دارند که مقدار آن‌ها با آیکون کوچکی کنار آواتار آن‌ها نمایش داده می‌شوند.

 

اما تغییرات مهمی نیز در گیم پلی بازی دیده می‌شود. یکی از این تغییرات به جاخالی دادن مربوط می‌شود. هرچه شما فاصله بین جاخالی‌دادن کمتر شود، اثر آن نیز کاهش پیدا می‌کند، در نتیجه، گیمر از جاخالی‌دادن‌های بی‌مورد خودداری می‌کند و از آن‌ها به درستی استفاده می‌کند. از ویژگی‌های جدید بازی، اضافه شدن یک مینی‌مپ به بازی است که هنگام پرتاب شدن کاراکترها به بیرون صفحه، پدیدار می‌شود تا مکان آن‌ها را نمایش دهد. فرصت استفاده از دفاع کامل (فشار دادن به موقع دکمه دفاع) کاهش پیدا کرده است و استفاده از آن سخت شده است. ضربات نهایی نیز بیشتر دیده خواهند شد. هر میدان مبارزه نیز دارای حالت‌های Omega و Battlefield خواهد بود که می‌توانند پذیرای تعداد زیادی از بازیکنان باشند.

 

سیستم Spirits

سیستم Trophies که در عناوین قبلی این سری مورد استفاده بود، در بازی Super Smash bros. Ultimate وجود ندارد، اما سیستم جدیدی به نام Spirits جایگزین آن شده است که به کاراکترهای دیگری از فرانچایزهای حاضر در بازی، فرصت می‌دهد تا حضوری گذرا داشته باشند. این سیستم در واقع متشکل از استیکرهای قابل جمع‌آوری است که هر کدام مشخصات و توانایی‌های خود را دارند و در مود داستانی بازی به نام World of Light یافت می‌شوند.

 

در بازی چهار نوع Spirit با درجه کمیابی مختلف به نام‌های Novice، Advanced، Ace و Legend وجود دارند که قدرت آن‌ها از اول به آخر افزایش پیدا می‌کند. هر کاراکتر می‌تواند یک Primary Spirit داشته باشد که خود آن نیز می‌تواند سه Support Spirit داشته باشد. Primary Spirit، مشخصات هر کاراکتر را افزایش می‌دهد و Support Spirit نیز ویژگی‌های کاراکتر مانند پرش یا قدرت پرتاب را تقویت می‌کند.

 

برای به دست آوردن Spiritها باید در Spirit Battles شرکت کنید. در این بخش با دشمنی مبارزه می‌کنید که دارای یک Spirit است و با شکست دادن او، Spirit او را نیز تصاحب می‌کنید. برخی از این مبارزات، دارای شرایط ویژه‌ای هستند که در آن‌ها باید با سلاح خاصی دشمن خود را شکست دهید تا بتوانید Spirit او را کسب کنید.

 

هر Primary Spirit نیز در یکی از سه گونه Attack، Shield و Grab قرار می‌گیرد که مشابه سیستم سنگ کاغذ قیچی است. Spiritها با مبارزه یا آیتم‌های تقویتی لول آپ می‌شوند و در صورت رسیدن به حد نصاب، وارد حالت Enhanced می‌شوند و همچنین می‌توانید Spiritهای غیرضروری را بشکنید و یک Spirit جدید بسازید. شما می‌توانید با فرستادن Spiritهای خود به مأموریت‌های جانبی یا تمرین، آن‌ها را تقویت کنید. سیستم Spirits شاید پیچیده به نظر برسد، اما قطعا طرفداران سرسخت این سری را سرگرم خواهد کرد.

 

بخش آنلاین

بازی Super Smash Bros. Ultimate دارای بخش چندنفره آنلاین خواهد بود. تغییر اصلی این بخش نسبت به نسخه‌های قبلی، حذف مودهای For Fun و For Glory است و گیمر می‌تواند قوانین و تنظیمات خاص خود را تعیین کند و با دوستان خود بازی کند.

 

بازی دارای یک جدول رده‌بندی است که رتبه شما را در میان دیگر بازیکنان نشان می‌دهد و نقش مهمی در مچ‌میکینگ بازی دارد. با کسب رتبه کافی، شما وارد قسمت Elite Battles می‌شوید که در واقع مختص بازیکنان حرفه‌ای بازی است. شما در بخش آنلاین بازی می‌توانید پلاک‌های رقبای خود را جمع کنید و آن‌ها را به طلا تبدیل کنید که در فروشگاه بازی قابل استفاده است.

 

بازی دارای بخش چندنفره آنلاین نیز خواهد بود که تا هشت نفر را پشتیبانی خواهد کرد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای نسخه لیمیتد ادیشن بازی Super Smash Bros Ultimate برای N-SWITCH

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}