کد بازی Call of Juarez: Gunslinger برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
کد بازی Call of Juarez: Gunslinger برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1160000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

کد بازی Call of Juarez: Gunslinger برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

عنوان محصول :کد بازی Call of Juarez: Gunslinger برای نینتندو سوییچ 

پلتفرم اجرایی : Nintendo Switch

کد دانلود ریجن 1

ریجن اکانت دستگاه «آمریکا» باشد

سبک : اکشن shooter

سازنده :  Techland

ناشر :TechlandUbisoft

محصولات مشابه


بازی Call of Juarez: Gunslinger دارای محیط‌های متنوعی برگرفته از طبیعت و شهرهای غرب وحشی آمریکا است و انواع سلاح‌های گرم از جمله هفت‌تیر و رایفل در آن یافت می‌شوند. این بازی برای نینتندو سوییچ بهینه شده است و از حسگر حرکتی و HD Rumble پشتیبانی می‌کند.

بیلی دا کید، پت گرت، جسی جیمز و... تنها تعدادی از نام‌های معروف در بازی Call of Juarez: Gunslinger هستند که ماجراهای آن‌ها را در بازی خواهید دید و با آن‌ها دوئل خواهید کرد.برای شکست دادن این هفت‌تیرکش‌های خبره، باید تبدیل به یک هفت‌تیرکش قهار شوید و با ترکیب سرعت عمل و دقت، بهترین هفت‌تیرکش غرب وحشی شوید.بازی Call of Juarez: Gunslinger با محیط‌هایی چون سالون‌ها و معادن طلا، ادای دینی به داستان‌های غرب وحشی است. داستان بازی Call of Juarez: Gunslinger درباره یک جایزه‌بگیر جسور است که غرب وحشی را برای پیدا کردن خطرناک‌ترین قانون‌شکنان زیر پا می‌گذارد. بازی Call of Juarez: Gunslinger بر اساس ماجراهای واقعی تعدادی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین هفت‌تیرکش‌های غرب وحشی ساخته شده است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای کد بازی Call of Juarez: Gunslinger برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}