بازی نینتندو  Nintendo Switch Mystery Investigations 1
ناموجود

بازی انحصاری نینتندو Nintendo Switch Mystery Investigations 1

عنوان محصول :  بازی نینتندو  Nintendo Switch Mystery Investigations 1

پلتفرم اجرایی :   Nintendo Switch

ناشر : Artifex Mundi

 

 

محصولات مشابه


بازی Mystery Investigations 1 شامل دو بازی پازلی Noir Chronicles: City of Crime و Path of Sin: Greed است.

 

در بازی Noir Chronicles: City of Crime شما نقش آلفرد فاکس، یک کارآگاه خصوصی را بر عهده دارید که دائما به دردسر می‌افتد. روزی آلفرد تماسی از معشوق سابقش دریافت می‌کند و خطرناک‌ترین پرونده عمرش را آغاز می‌کند. آلفرد باید فردی را که باربارا را دنبال می‌کند پیدا کند و از انگیزه او پرده‌برداری کند.

 

بازی Noir Chronicles دارای بیش از ۴۳ مکان مختلف و ۴۱ پازل است. شما باید با پیدا کردن سرنخ‌های پنهان در هر مکان، از راز پشت پرده رابطه آلفرد و باربارا پرده‌برداری کنید و حقیقت را بیابید.

 

بازی Path of Sin، داستان یک خودکشی است که تبدیل به یک پرونده بزرگ برای یک مأمور پلیس جوان می‌شود. شما به همراه همکارتان به یک جزیره کوچک فرا خوانده می‌شوید تا پرونده خودکشی یکی از اعضای خانواده بردفورد را بررسی کنید اما به نظر می‌رسد که این اتفاق، پیچیده‌تر از چیزی باشد که به نظر می‌رسد. وظیفه شماست که راز پشت خودکشی میلیونر جوانی را که هیچ انگیزه‌ای برای خاتمه دادن به زندگی‌اش نداشته، پیدا کنید.

 

بازی Path of Sing: Greed دارای بیش از ۳۶ پازل مختلف است و شما باید با پیدا کردن سرنخ‌های پنهان در محیط بازی، معمای داستان بازی را کشف کنید و عدالت را اجرا کنید.   

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی نینتندو Nintendo Switch Mystery Investigations 1

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}