بازی انحصاری نینتندو سوییچ New Pokemon Snap Nintendo Switch
بازی  انحصاری نینتندو سوییچ New Pokemon Snap Nintendo Switch
قیمت: 1930000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی انحصاری نینتندو سوییچ New Pokemon Snap Nintendo Switch

عنوان محصول : بازی  انحصاری نینتندو سوییچ New Pokemon Snap Nintendo Switch

پلتفرم اجرایی :  Nintendo Switch Exclusive

سبک : ماجرایی

سازنده Bandai Namco

ناشر Nintendo

 

محصولات مشابه

به سرزمین‌های زیبا و رنگارنگ سفر کنید و از پوکمون‌ها در محیط طبیعی زندگی‌شان عکاسی کنید.

در بازی New Pokemon Snap وظیفه شما عکاسی از تمام پوکمون‌ها و تحقیق رفتار آن‌ها است. این بازی دارای پوکمون‌های بسیار متنوعی است که رفتار و حالات مختلفی را نشان می‌دهند و در حال گذراندن زندگی عادی‌شان هستند.

 

 

بعضی از پوکمون‌ها و گیاهان دارای درخشش خاصی هستند. شما به همراه دکتر میرر در محیط‌های متنوعی مانند جنگل‌های عظیم و دشت‌ها وسیع می‌گردید و با ثبت عکس‌های پوکمون‌ها، دلیل این درخشش غیر عادی را پیدا می‌کنید. شما هم‌چنین می‌توانید با پر کردن آلبوم عکاسی خود از تمام پوکمون‌ها، آرشیوی برای خود درست کنید و خود را به چالش بکشید.

 

پس از پایان عکاسی، می‌توانید در بخش Re-Snap عکس‌های خود را ادیت کنید، به آن‌ها استیکر یا قاب اضافه کنید و آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید عکس‌های دوستان‌تان را نیز مشاهده کنید.

 

 

در بازی New Pokemon Snap، سوار پاد مسافرتی خود می‌شوید و با گذر از محل زندگی پوکمون‌ها، از آن‌ها عکاسی می‌کنید. می‌توانید با پخش یک آهنگ یا پرتاب خوراکی، توجه پوکمون‌ها را جلب کنید و عکس‌های جالبی ثبت کنید.

 

عکس‌های شما با توجه به ژست، حالت چهره و موقعیت مکانی پوکمون‌ها امتیازبندی می‌شوند. با ثبت پوکمون‌ها در حال انجام کارهای بسیار نادر، می‌توانید عکس‌های چهار ستاره بگیرید. شما می‌توانید امتیازات خود را با دوستان خود مقایسه کنید و یکدیگر را به چالش بکشید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی انحصاری نینتندو سوییچ New Pokemon Snap Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}