بازی انحصاری نینتندو سوییچ Paper Mario: The Origami King
بازی انحصاری نینتندو سوییچ  Paper Mario The Origami King- Nintendo Switch
قیمت: 1590000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی انحصاری نینتندو سوییچ Paper Mario: The Origami King

عنوان محصول : بازی انحصاری نینتندو سوییچ  Paper Mario The Origami King- 

ماجرایی

پلتفرم :Nintendo Switch

سازنده :  Intelligent Systems

تعداد محدود قبل از ثبت و پرداخت هماهنگ فرمایید

محصولات مشابه

بازی Paper Mario فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه کرده است اما با بازی Paper Mario: The Origami King، نینتندو و استودیو Intelligent Systems امیدوارند تا طرفداران این بازی، تجربه خوبی را از سر بگذرانند. به بهانه انتشار این بازی، با ویژگی‌های اصلی آن آشنا می‌شویم.

داستان

داستان بازی Paper Mario: The Origami King مانند سایر بازی‌های ماریو آغاز می‌شود و در ابتدای بازی، ماریو و لوییجی، به دعوت شاهزاده پیچ، راهی فستیوال اریگامی می‌شوند. اما شاه آلی (Olly) بدذات، شاهزاده پیچ را تبدیل به یک اریگامی می‌کند و می‌خواهد با استفاده از اریگامی، تمام دنیا را تسخیر کند و به اختیار خود در آورد. وظیفه ماریو این است که به همراه دوستانش، شاه آلی را متوقف کند.

کاراکترها

همانطور که مشخص است، ماریو، لوییجی و پیچ، کاراکترهای اصلی بازی هستند و تعداد بسیار زیادی از تودها نیز به این سه کمک می‌کنند. شاه آلی نیز نقش منفی بازی است. در این مسیر، کاراکترهای متفاوتی به ماریو کمک می‌کنند. الیویا، خواهر شاه آلی قصد دارد برادر خود را متوقف کند و حتی باوزر، دشمن قدیمی ماریو نیز که از «تا شدن» زیردستانش توسط شاه آلی شاکی است، به ماریو کمک می‌کند. از دیگر کاراکترهای فرعی می‌توان به باب-اومب (Bob-omb) و خجالتی‌ها (Shy Guys) اشاره کرد.

مکانیزم‌های نقش آفرینی

بازی‌های Paper Mario رابطه پر فراز و نشیبی با سبک نقش آفرینی داشته‌اند، اما بازی‌های نقش آفرینی این سری همواره با استقبال بهتری مواجه شده‌اند. در بازی Paper Mario: Origami King نیز المان‌های نقش‌آفرینی بازگشته‌اند و بازی به ریشه‌های اکشن نقش‌آفرینی خود رجوع کرده است. این مکانیزم‌های نقش آفرینی در مبارزات محسوس خواهند بود.

مکانیزم‌های نقش آفرینی

بازی‌های Paper Mario رابطه پر فراز و نشیبی با سبک نقش آفرینی داشته‌اند، اما بازی‌های نقش آفرینی این سری همواره با استقبال بهتری مواجه شده‌اند. در بازی Paper Mario: Origami King نیز المان‌های نقش‌آفرینی بازگشته‌اند و بازی به ریشه‌های اکشن نقش‌آفرینی خود رجوع کرده است. این مکانیزم‌های نقش آفرینی در مبارزات محسوس خواهند بود.

مبارزات

مانند سایر بازی‌های Paper Mario، شما دشمنان را در دنیای بازی می‌بینید و اگر شما حمله را شروع کنید، یک حرکت تهاجمی بیشتر دارید. مبارزات در Paper Mario: The Origami King دارای یک سیستم مبارزات حلقه‌ای است. دشمنان روی یک دایره، دور ماریو ظاهر می‌شوند و گیمر روی حلقه‌های این دایره کنترل دارد. شما باید این حلقه‌ها را حرکت دهید تا دشمنان در یک خط قرار بگیرند. با قرار گرفتن دشمنان روی یک خط، هم می‌توانید تعداد بیشتری از آن‌ها را با یک ضربه بزنید و هم قدرت ضربه خود را افزایش دهید. چرخاندن حلقه‌های این دایره دارای زمان محدودی است که می‌توانید این زمان را با سکه افزایش دهید.همچنین، ماریو می‌تواند از تودها برای مبارزه استفاده کند و ماریو دارای هم تیمی‌هایی است که می‌توانید کنترل کنید و از ابزار مختلف در مبارزات استفاده کنید تا قدرت بیشتری به دست آورید. همچنین ماریو می‌تواند تجهیزات مختلفی را پیدا کند که البته بعد از چند بار استفاده می‌شکنند.

باس‌ها

مبارزه با باس‌ها با مبارزه با دشمنان عادی متفاوت است. ماریو باید با اعضای لژیون شاه آلی مبارزه کند که شامل یک مداد رنگی، کش رنگی و چسب نواری می‌شوند. در این مبارزات، باید حلقه‌های دایره مبارزه را به گونه‌ای تغییر دهید که ماریو مسیری به سمت باس پیدا کند و به آن حمله کند.

ماجراجویی

گشتن در دنیای بازی Paper Mario: The Origami King اهمیت بسیار زیادی دارد. در دنیای بازی شما با چالش‌های پلتفرمینگ مختلفی مواجه می‌شوید، کاراکترهای زیادی را ملاقات می‌کنید، آیتم‌ها و سکه‌ها را جمع می‌کنید و اتفاقات زیادی را تجربه می‌کنید. دنیای بازی نیز تنوع زیادی دارد و محیط‌های متنوعی مانند دریا، آسمان، صحرا، جنگل، کوهستان‌های یخ‌زده یا پاییزی، سواحل، تم پارک و مکان‌هایی مانند خانه ماریو و قلعه شاهزاده پیچ را مشاهده می‌کنید.حل کردن معماها نیز نقش مهمی در گیم پلی بازی دارد که تقریبا همه آن‌ها بر اساس بازی با کاغذ و اریگامی هستند. کاراکترهای دیگر در حل معماها به ماریو کمک می‌کنند و ماریو نیز قدرت‌هایی مختص حل کردن این معماها،‌ مانند قابلیت 1000-Fold Arms را از کاراکترهای دیگر مانند الیویا می‌گیرد تا مکان‌های مخفی را پیدا کند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی انحصاری نینتندو سوییچ Paper Mario The Origami King- Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}