بازی Two Point Hospital نسخه Jumbo برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
بازی Two Point Hospital نسخه Jumbo برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1620000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Two Point Hospital نسخه Jumbo برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

عنوان محصول :بازی Two Point Hospital نسخه Jumbo

پلتفرم اجرایی :  نینتندو سوییچ Nintendo Switch

سبک :  نقش آفرینی و مدیریتی

سازنده Two Point Studios

ناشر Sega

 

محصولات مشابه

محتویات نسخه Jumbo بازی Two Point Hospital:

- بسته الحاقی Off the Grid شامل سه بیمارستان جدید، ۳۵ بیماری جدید، سه دستگاه پزشکی جدید و آیتم‌های جدید

- بسته الحاقی Close Encounters شامل سه بیمارستان جدید، سه دستگاه پزشکی جدید، ۳۴ بیماری جدید، گیم پلی جدید، آهنگ‌ها و آیتم‌های جدید

- بسته الحاقی Pebberley Island شامل سه بیمارستان جدید، ۳۴ بیماری جدید، سه دستگاه پزشکی جدید، آیتم‌های جدید و گیم پلی جدید

- بسته الحاقی Bigfoot شامل سه بیمارستان جدید، ۳۴ بیماری جدید، دستگاه جدید، گیم پلی جدید و آیتم‌های جدید

- پک آیتم‌های قدیمی

- پک آیتم‌های نمایشی

 

وقتی نینتندو اعلام کرد که بازی Two Point Hospital را برای نینتندو سوییچ عرضه می‌کند، بسیاری از گیمرها ذوق‌زده شدند. این بازی که حالا بیش از یک سال است در پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است، اولین بار در E3 2018 رونمایی شد. طرفداران نینتندو سوییچ حالا بیشتر از هر زمانی معتقدند که دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.

این بازی ابتدا قرار بود توسط ناشرش یعنی شرکت «سگا» در سه‌ماهه‌ی پایانی سال 2019 برای نینتندو سوییچ عرضه شود، اما استودیوی سازنده‌ی آن یعنی Two Point Studios انتشار بازی را به دلیل سختی بیش از حد عرضه‌ بازی برای سه کنسول، تا سال 2020 میلادی به تعویق انداخت.

بازی در زمان عرضه‌ی ابتدایی خود برای رایانه‌های شخصی در تابستان 2018، با استقبال زیادی روبرو و به یکی از بازی‌های موفق و پرفروش این سال تبدیل شد. رسیدن به جایگاه دوم بازی‌ها با بیشترین تعداد دانلود در همین سال یکی از موفقیت‌های این بازی محسوب می‌شود. حالا این موضوع به یکی از دلایل محکم نینتندو برای عرضه‌ی بازی Two Point Hospital برای نینتندو سوییچ تبدیل شده است.

پس از تاریخ عرضه، مهم‌ترین سوال درباره‌ی بازی این است که آیا گیم‌پلی آن قرار است در نینتندو سوییچ با پی‌سی تفاوت داشته باشد؟ و اگر این‌طور است باید منتظر چه تفاوت‌هایی باشیم؟

آن‌چه بازی‌سازان گفته‌اند حاکی از تغییرات حداقلی در گیم‌پلی بازی در نسخه‌ی نینتندو سوییچ است. در این نسخه نیز، بازی‌کننده به همان شیوه که در نسخه‌ی پی‌سی بازی انجام می‌داد، یک بیمارستان می‌سازد و آن را به شکلی که می‌خواهد طراحی و تزئین می‌کند. این‌که طراحی بیمارستان، مشابه بیمارستان‌های معمولی باشد یا به چیزی مثل کابوس شبیه شود، کاملا در حوزه‌ی اختیارات بازی‌کننده است. بازی با دادن چنین آزادی عملی به گیمرها، امکان وقوع هر رخدادی را فراهم کرده است و باعث شده یک دنیای پرهیاهو به صورت بالقوه در بازی وجود داشته باشد.

بازی‌کنندگان نسخه‌ی پی‌سی این بازی، نمونه‌های بسیار خنده‌دار، عجیب و خلاقانه از بیمارستان‌ها را خلق کرده‌اند. احتمالا در نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی هم دقیقا همین اتفاق خواهد افتاد. البته با توجه به پویایی جامعه‌ کاربران نینتندو و خلاقیت‌هایی که در عناوینی مثل بازی Super Mario Maker از خود نشان داده‌اند، احتمالا در این زمینه مشکلی نخواهند داشت، و اتفاقا باید منتظر طراحی‌های خلاقانه و بسیار عجیب‌تری هم باشیم. با توجه به آن‌چه تا کنون از این بازی به نمایش گذاشته شده است، این امکان در بازی به راحتی قابل استفاده خواهد بود.

بازی Two Point Hospital همچنین به بازی‌کنندگان خود این امکان را می‌دهد که برای درمان بیماری‌های نمادین بازی همچون «سبُک‌سری» و «کوبیسم» (Cubism) تلاش کنند. این بخش از بازی دارای مکانیسم‌های متنوع و البته عجیب و غریب و غیرمتداولی است که جذابیت بازی را دوچندان می‌کنند. دستگاه‌های پیچیده، گاه با طراحی جذاب و غیرمتعارفی که دارند و عملکرد متفاوتشان در بهبود دادن بیماران، یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بازی محسوب می‌شوند.

این‌که بازی‌کننده موفق به درمان این بیماری‌ها بشود یا نه، به صورت مستقیم و به طور کامل با مدیریت بیمارستان ارتباط دارد. البته اگر بخواهیم با توجه به تجربه‌ نسخه‌ی پی‌سی بازی قضاوت کنیم باید گفت که این‌کار چندان هم آسان نخواهد بود.

بازی همچنین با دو بسته‌ی الحاقی (DLC) که پیش‌تر منتشر شده‌اند عرضه خواهد شد. محتوای اضافه‌ Bigfoot (پاگنده) و Pebberley Island هر دو برای نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی عرضه می‌شوند.

بسته‌ الحاقی Bigfoot آب و هوای برفی و حیات وحش را در کنار بیمارستان‌های کاملا جدید، بیماری‌ها، اتاق‌ها و آیتم‌هایی که همه‌ آن‌ها امکانات و سرگرمی بیشتری را به این بازی معتادکننده اضافه می‌کنند را به بازی می‌آورد. بسته‌ Pebberley Island نیز بازی را به جنگل‌های استوایی می‌برد و سه سناریوی درگیرکننده و نفس‌گیر را به بازی می‌افزاید که در هر کدام شما باید در جنگل برای رسیدن به زندگی ابدی تلاش کنید.

شما ماجراجویی خودتان را در بهشتی به نام Pebberley Reef آغاز می‌کنید، و پس از آن به یک سرزمین ناشناخته به نام Overgrowth پا می‌گذارید که در آن باید برای احداث بیمارستان خودتان برای رسیدن به درمانی برای رسته‌ جدیدی از بیماری‌ها راه باز کنید.

المان‌های متضاد بسته‌های اضافه‌ بازی و المان‌های جذاب دیگری که به آن اضافه می‌کنند، همراه با این سناریوهای داستانی متفاوت و مجزا، به زنده و سرگرم‌کننده ماندن بازی کمک زیادی کرده است و دلیلی دیگر برای تجربه‌ بازی در کنسول نینتندو سوییچ به شما ارائه می‌دهد.

در نهایت اگر بخواهیم بر اساس نسخه‌ پی‌سی بازی قضاوت کنیم، بازی Two Point Hospital یک بازی بسیار سرگرم‌کننده و خلاقانه است که ارزش بارها تکرار را خواهد داشت. این که ببینیم بازی چه عملکردی در کنسول نینتندو سوییچ دارد، تنها بخشی از جذابیت این نسخه از بازی است و این‌که این بازی اعتیادآور و درگیرکننده را در کنسول هیبریدی نینتندو در خانه و هر جای دیگر که می‌رویم بازی کنیم، یک بخش مهم دیگر است. همه چیز با عرضه‌ بازی برای سوییچ مشخص خواهد شد، و خواهیم دید که کنترل بازی در این کنسول و تبدیل شدن آن به یک بازی همراه که ساعت‌های بیشتری می‌توان با آن سرگرم شد، چه تاثیری بر این بازی جذاب می‌گذارد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Two Point Hospital نسخه Jumbo برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}