بازی Killing Floor : Double Feature - نسخه PS4 و PSVR
بازی Killing Floor : Double Feature - نسخه PS4 و PSVR
قیمت: 880000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Killing Floor : Double Feature - نسخه PS4 و PSVR

عنوان محصول : بازی Killing Floor : Double Feature - نسخه PS4 و PSVR

سبک شوتر اکشن

ریجن 2

پلتفرم : PlayStation 4

سازنده :Tripwire Interactive

ناشر : Tripwire InteractiveDeep Silver

تعداد محدود قبل از ثبت و پرداخت هماهنگ فرمایید

محصولات مشابه


گرافیک و جلوه‌های بصری بازی در کل در سطح قابل قبولی قرار دارند. از آنجا که بازی با Unreal Engine ۳ ساخته و پرداخته شده، تم تاریک معمول در عناوین کار شده با این موتور، در آن دیده می‌شود. با توجه به این که در نسل هشتم به سر می‌بریم، گرافیک طبقه کشتار برای یک بازی چندنفره و آنلاین محور که با موتوری از نسل هفتم ساخته شده، عملکرد و نمایش خوبی دارد و خیلی کم شاهد افت سرعت فریم یا بریدگی تصویر در صحنه‌های شلوغ خواهید بود.

موسیقی و صداگذاری بازی نیز به خوبی کار شده و در طول مقابله با موج‌های مختلفی از موجودات عجیب، لیستی غنی از آهنگ‌های راک و متال برای شما پخش می‌شود تا آدرنالین را بیشتر در خون‌تان تزریق کند. صدای شلیک تمامی اسلحه‌ها از یک‌دیگر متفاوت است و با توجه به تکه کلام‌های مختلفی که توسط شخصیت‌ها بیان می‌شود، بخش صداگذاری نیز از تنوع و کیفیت خوبی برخوردار است.طبقه کشتار ۲، به وضوح یک بازی چندنفره است که برای تک‌نفره بازها نیز یک حالت ساده و شبیه به بخش‌های چندنفره قرار داده  تا دل‌شان نشکند. در بخش تک‌نفره، بعد از پشت سر گذاشتن هر موج، باید به سمت پایگاهی بروید تا تجهیزات خود را کامل کنید و ارتقا دهید. چیزی که درباره‌ی این قوطی‌های بزرگ سفینه مانند، به اصطلاح پایگاه، عجیب و آزاردهنده است، دور کردن مسیر رسیدن به آن‌ها توسط هوش مصنوعی بازی است. مثلاً اگر یک موج تمام شده و یکی از این پایگاه‌ها جلوی چشم‌تان قرار دارد و قبلاً نیز از آن استفاده کرده‌اید، بازی شما را به مکان دیگری می‌برد تا از یک پایگاه دیگر استفاده کنید؛ البته می‌توان گفت دلیل این کار می‌تواند جابه‌جا کردن مخاطب در محیط باشد تا روند بازی خیلی خسته‌کننده نشود؛ هر چند که اگر بخواهید تک‌نفره بازی کنید، بعد از مدتی با توجه به تمامی تنوع موارد مختلف بازی، روند پیش‌روی در آن تکراری می‌شود؛ در حالی که معتقدم بازی پتانسیل داشتن یک بخش داستانی و تک‌نفره سرگرم‌کننده را نیز می‌توانست داشته باشد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Killing Floor : Double Feature - نسخه PS4 و PSVR

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}