خرید بازی Isonzo نسخه دیلوکس برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6707
۱,۷۵۰,۰۰۰
۰%
۱,۷۵۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی Isonzo نسخه دلوکس برای PS5
تولیدکننده: سایر
40 نفره آنلاین
شوتر اول شخص
مناسب برای 18 سال به بالا
دارای سه پک DLC

بررسی تخصصی

نسخه دلوکس بازی Isonzo شامل سه پک آیتم DLC است. شایان ذکر است که ممکن است برای دریافت یا فعال‌سازی کد دلوکس بازی، به آدرس support@maximumgames.com ایمیل دهید.

 

بازی Isonzo، بخشی از مجموعه بازی‌های WWI، یک بازی شوتر اول شخص شبیه‌ساز تاکتیکی است و سومین بازی از مجموعه بازی‌های شبیه‌ساز جنگ جهانی اول است. در کوه‌های بلند و مرتفع، شما نبرد بین ارتش ایتالیا و امپراتوری اتریش-مجارستان را تجربه می‌کنید. بازی Isonzo، یک مود بازی جدید را معرفی می‌کند و دارای نبردهای عظیم در چندین مپ است که ساعت‌ها شما را میخکوب خواهند کرد.

بازی Isonzo یک بازی شبیه‌ساز است که مهارت‌های تاکتیکی شما را در کوه‌های آلپ محک می‌زند. در طول هر نبرد، از قله‌های بلند، دره‌های عمیق و شهرهای کوهپایه‌ای شمال ایتالیا گذر خواهید کرد و نبرد عظیم ایتالیا را از نزدیک تجربه می‌کنید.

 

 

جنگ بین پادشاهی ایتالیا و امپراتوری اتریش - مجارستان در 23 مه 1915 آغاز شد و میلیون‌ها سرباز در 12 نبرد در ایسونزو به میدان جنگ کشیده شدند. این جنگ‌ها در ارتفاع سه هزار و 600 متری از سطح زمین رخ دادند و علاوه بر گلوله‌ها و خمپاره‌های دشمن، کوهستان نیز خطری تهدید‌آمیز برای سربازان بود.

 

 

در مود جدید بازی که در بازی‌های قبلی WWI حضور نداشت، شما باید نبردهای تاریخی ایسونزو را بازی کنید. یا باید با ارتش خود راهی جنگی تمام عیار شوید یا باید از مواضع خود تا پای جان دفاع کنید. یک تیم باید مواضع دفاعی را تصاحب کند و تیم دیگر، باید آن‌ها را حفظ کند. مواضع دفاعی از سنگرهای کنده شده در دل کوهستان تا سنگرهای خاکی کوچک متنوع هستند اما خطر اصلی، کوهستانی است که ثانیه‌ای به هیچ سربازی رحم نمی‌کند و حتی سقوط‌های کوچک نیز خطرناک هستند.

 

 

در ابتدای هر نبرد شما باید نقش و اسلحه و تجهیزات خود را انتخاب کنید و برای نبرد در ارتفاعات آلپ آماده باشید. می‌توانید یک تک‌تیرانداز باشید که از راه دور دشمن را از بین می‌برد یا می‌توانید با سلاح‌های انفجاری، مواضع دفاعی دشمن را نابود کنید.

 

 

شما در طول بازی به تجهیزاتی مثل مورتار، بمباران و حمله هوایی برای از بین بردن سنگرهای دشمن دسترسی خواهید داشت و می‌توانید تفنگ خود را به دست بگیرید و مستقیم به دل دشمن بزنید. هیچ محدودیتی برای شکست دادن دشمن نیست و حتی ممکن است با لحظه‌های مرگباری مانند بمب‌های گازی مواجه شوید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6707
۱,۷۵۰,۰۰۰
۰%
۱,۷۵۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید