بازی Train Sim World 2 Rush Hour نسخه Deluxe Edition برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6582
۱,۴۸۰,۰۰۰
۰%
۱,۴۸۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : بازی Train Sim World 2  Rush Hour نسخه Deluxe Edition 

پلتفرم اجرایی : PS5

سبک : مسابقه ای ، شبیه سازی

بررسی تخصصی

بازی Train Sim World 2: Rush Hour که در دسترس شما قرار داده می شود در واقع یک بازی در سبک شبیه ساز است که توسط Dovetail Games توسعه یافته است و در دسترس شما قرار گرفته است. در این بازی شما ماموریت دارید که قطار های معمولی و سریع و السیر را رانندگی کنید و همچون یک قطار واقعی، اهرم ها و تنظیمات بسیار زیادی در دسترس شما قرار داده می شود.

در واقع این بازی شبیه ساز مترو و قطار به شما این امکان را می دهد تا میان مبداء و مقصد حرکت کنید و باید دقت داشته باشید که نباید به قطار و یا مسافران آن آسیبی وارد کنید. نمای درونی و بیرونی در بازی شبیه ساز قطار به صورت کاملا دقیق طراحی شده است و تمامی جزئیات در طراحی رعایت شده است تا شما بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید. از دیگر ماموریت هایی که در بازی Train Sim World 2: Rush Hour باید به آن دقت داشته باشید، زمانبندی و انجام ماموریت ها به صورت دقیق می باشد. دیرکرد در این بازی باعث می شود شما عملکرد مناسبی نداشته باشید.

بازی Train Sim World 2: Rush Hour نسخه Deluxe Edition برای PS5

در بازی Train Sim World 2: Rush Hour شما اهداف اصلی را باید در نظر داشته باشید و تعدادی ماموریت نیز برای شما در نظر گرفته شده است که مربوط به سوار و پیاده کردن واقعا به موقع مسافران می باشد. در صورتی که این اقدامات را بتوانید انجام دهید، شما قادر به دریافت امتیازات بیشتر خواهید بود و در نهایت در بازی پیشرفت خواهید کرد.

بررسی گرافیک و شخصی سازی در بازی Train Sim World 2: Rush Hour

گرافیک در بازی Train Sim World 2: Rush Hour بسیار عالی و دقیق در نظر گرفته شده است و تمامی NPC های بازی که شامل مدل های انسانی مسافران و کارمندان می باشند، به صورت دقیقی طراحی شده اند. همچنین امکان شخصی سازی آواتار NPC ها از مهم ترین ویژگی هایی است که برای بازی Train Sim World 2 در نظر گرفته شده است. در واقع می توان گفت که در میان بازی های شبیه سازی، این شبیه ساز قطار می تواند به عنوان یکی از واقع گرایانه ترین بازی های موجود شناخته شود.

بازی Train Sim World 2: Rush Hour نسخه Deluxe Edition برای PS5

در بازی Train Sim World 2: Rush Hour برای PS5 سه مکان به صورت اصلی در نظر گرفته شده است که در واقع مربوط به خط ویژه قطار، موتور و سیستم ها می شود. در واقع شما قادر خواهید بود که در خطوط ریلی مربوط به کشور آلمان و انگلیس فعالیت داشته باشید. کیلومترها جاده ریلی با پس زمینه های بسیار واقع گرایانه برداشته شده از مناظر شهری و طبیعی را می توان از دیگر ویژگی هایی دانست که باعث می شود بسیاری به این بازی جذب شوند.

منوی بازی Train Sim World 2: Rush Hour به صورت سفارشی سازی شده طراحی شده است و تمامی سیستم ها و موتور های قطار را در دسترس شما قرار می دهد تا بتوانید تنظیمات مورد نظر خود را پیاده سازی کنید. در نظر داشته باشید که طرفداران بازی های شبیه ساز، خواهند توانست که از این بازی لذت ببرند.

بازی Train Sim World 2: Rush Hour نسخه Deluxe Edition برای PS5

چه تغییرات احتمالی در بازی Train Sim World 2: Rush Hour ممکن است روی دهد؟

بازی Train Sim World 2: Rush Hour برای PS5 با پیشرفت های بسیار زیادی در بازار عرضه شده است و به کسانی که علاقمند به قطار و حمل و نقل ریلی هستند به شدت توصیه می شود. گیم پلی بازی به صورت کلی کاملا حرفه ای طراحی شده است و باید در نظر داشت که شما می توانید یک تجربه واقعی از کار کردن به عنوان مکانیک یا لوکوموتیوران را داشته باشید. در نظر داشته باشید که بازی نیاز به سرعت عمل و زمانبندی دقیقی دارد و همچنین باید در نظر داشته باشید که برخی از تبلیغات در بازی Train Sim World 2: Rush Hour می تواند برای شما بسیار آزار دهنده باشد.

تمامی جزئیاتی که برای بازی در نظر گرفته شده است، باعث شده است تا بازی Train Sim World 2: Rush Hour به عنوان یکی از بهترین بازی ها در این سبک شناخته شده است و به تمامی علاقمندان این سبک به شمار می رود.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6582
۱,۴۸۰,۰۰۰
۰%
۱,۴۸۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید