خرید موس گیمینگ ریزر Razer Basilisk v2
خرید موس گیمینگ ریزر Razer Basilisk v2
قیمت: 2350000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید موس گیمینگ ریزر Razer Basilisk v2

  • موس حرفه ای ریزر
  • دقت 20K DPI
  • وزن 92 گرم
  • دارای 11 کلید
  • سوییچ اپتیکال
  • قابلیت ست کردن 5 پروفایل

محصولات مشابه

هر جور که دوست دارید بازی کنید

مهم نیست که دیگران چه می‌گویند، با موس Razer Basilisk v2، هر جور که دوست دارید، بازی کنید و برنده شوید. این موس دارای تنظیمات شخصی‌سازی بسیار متنوعی است که به شما این امکان را می‌دهد تا آن را به هر شکلی که دوست دارید، برای سبک بازی خود بهینه کنید. این موس دارای ۱۱ دکمه قابل تنظیم و تنظیمات بسیار زیاد است که می‌توانید با ذخیره آن‌ها روی حافظه داخلی موس، از آن‌ها در تمام بازی ها بهره ببرید.

 

 

موس Razer Basilisk v2 دارای ۱۱ دکمه است که تمام آن‌ها را می‌توانید با نرم‌افزار Razer Synapse شخصی‌سازی کنید. چرخ ابزار این موس علاوه بر اینکه یک دکمه است، قابل فشار دادن به چپ و راست و می‌توانید انواع عملکردهای مختلف و ترکیبی را به دکمه‌های این موس اختصاص دهید. دست شما در شخصی‌سازی این موس باز است.

 

 

موس Razer Basilisk v2 از تکنولوژی Razer Hypershift پشتیبانی می‌کند. با تنظیم این موس با نرم‌افزار Razer Synapse، عملکرد ۱۱ دکمه این موس دو برابر می‌شود و می‌توانید با یک دکمه، چندین کار مختلف را انجام دهید. موس Razer Basilisk یک موس حرفه‌ای برای گیمرهای حرفه‌ای است. هم‌چنین می‌توانید از تنظیمات پیش‌فرضی که برای بازی‌های مختلف در سایت Razer درج شده استفاده کنید که مبنای خوبی برای آشنایی با تکنولوژی Razer Hypershift هستند.

 

 

موس Razer Basilisk v2 درای چرخ‌ابزاری در زیر موس است که به شما این امکان را می‌دهد تا سرعت و فیدبک این موس را تغییر دهید. با تنظیم این چرخ‌ابزار می‌توانید سرعت حرکت آن را کنترل کنید و با لرزش‌های کوچک موس، تجربه فراگیری از آن دریافت کنید.

 

 

موس Razer Basilisk v2 دارای سوییچ‌های اپتیکال ریزر است که با کاهش زمان واکنش به 0.2 میلی‌ثانیه، سرعت شما را به شکل چشم‌گیری افزایش می‌دهند. با حذف تماس فیزیکی از سوییچ‌های این موس، مقدار تأخیر تقریبا به صفر می‌رسد. 

 

 

حسگر اپتیکال Razer Focus+

حسگر اپتیکال موس گیمینگ Razer Basilisk v2 دارای سرعت بالای 20 هزار DPI دقت 99.6 درصد و حتی کوچک‌ترین حرکات را نیز با دقتی مثال زدنی دریافت و شناسایی می‌کند. این تکنولوژی هوشمند است و با توجه به موقعیت‌های حساس در بازی، دقت و سرعت حسگر را کم و زیاد می‌کند.

 

 

موس Razer Basilisk v2 با کابل Razer Speedflex به کامپیوتر شما وصل می‌شود. این کابل بسیار پرسرعت فاقد هر گونه تأخیر است و دوام بسیار بالایی دارد. کف این موس از PTFE ساخته شده و روی هر سطح صافی قابل استفاده است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید موس گیمینگ ریزر Razer Basilisk v2

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}