" شرایط استفاده از 100 ساعتکاری (معادل 10 روز ) ضمانت بازگشت هزینه "

در  فروشگاه‌ اینترنتی " پی سی ایکس باکس " کلیه کالاهای موجود به جز کالای هدیه شامل این گارانتی می باشند و براساس موارد ذکر شده ذیل تعیین گردیده  و خریدار محترم موظف است پیش از اقدام به خرید نهایی ، به مطالعه آن ها بپردازد .

 

 

 مواردی که شما 100 ساعت مهلت بازگشت وجه نخواهند بود :

 • اشتباه در انتخاب کالا
 • اشتباه در انتخاب تعداد کالا
 • عدم مطالعه درست نام و مشخصات کالا
 • منصرف شدن از خرید به هر دلیلی پس از ارسال کالا برای خریدار
 • خرید کالا توسط اعضای خانواده بدون اطلاع والدین
 • خرید کالا و اظهار اینکه این کالا در منزل بوده و تکراری است

 

 مواردی که شما 100 ساعت مهلت بازگشت وجه خواهند بود :

 1. اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 100 ساعتکاری (10روز ) پس از دریافت کالا، به گروه پشتیبانی پی سی ایکس باکس اطلاع داده شود.این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری ( شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات و اشکالات نرم افزاری) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا یعنی  مواردی مانند : حمل و نقل و جابجایی و نصب و راه اندازی اشتباه ، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر صحیح و متفاوت .

لذا موارد زیر شامل این ضمانت نمی گردد :

 • تمامی کد ها و کابل های درون جعبه در صورت داشتن ایراد طبق قانون شرکت سازنده شامل گارانتی بازگشت وجه نمی شوند
 • ضعیف بودن لنز دستگاه ه خریدار مانند کنسول بازی و یا لپتاپ و کامپیوتر در عدم اجرای نرم افزارها و بازی ها
 • عدم دقت در انتخاب نام ،مدل ، ریجن و رنگ کالاها از جمله کنسول و بازی و گیفت کارت ها
 • آپدیت و یا امور نرم افزاری و سخت افزاری به روش های غیر معمول بر روی کنسول های بازی توسط خریدار
 • عدم دقت درانتخاب نوع و جزئیات لایسنس های اورجینال آنتی ویروس ها و همچنین گیفت کارت ها
 1. اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبانی مشتریان پی سی ایکس باکس از طریق تلفن یا ثبت درخواست اطلاع داده شود.اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد اما به طور کلی با توجه به تماس تلفنی بخش فروش با خریدار قبل از ارسال کالا این مورد کاملا پوشش داده میشود.

 1. اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی (خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات) باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به پشتیبانی پی سی ایکس باکس از طریق تلفن یا ثبت درخواست اطلاع داده شود.

 1. اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به "واحد پشتیبانی پی سی ایکس باکس" اطلاع داده شود.اما پس از دریافت کالا اگر مشتری از خرید خود منصرف گردد امکان استفاده از ضمانت بازگشت هزینه وجود نخواهد داشت .

 1. اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به پشتیبانی مشتریان اطلاع داده شود.با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و پی سی ایکس باکس تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به مرکز پخش ارسال شود.در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به پی سی ایکس باکس بازگردانده شود.

 1. در صورت اینکه کالا شامل موارد بالا گردد آن را چطور ارسال کنید؟

لطفاً قبل از هر اقدامی با پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید.از ارسال کالا بدون هماهنگی با پشتیبانی مشتریان جداً، خودداری کنید.برای ارسال، باید کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه (حتی بسته هدیه )، بسته بندی و به همراه کالای اصلی ارسال شود.برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید و فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. )اگر ساکن شیراز و تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با پشتیبانی مشتریان پی سی ایکس باکس تماس بگیرید.

در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست یا باربری استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های بازگرداندن کالا به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد.کالای خریداری شده را داخل پاکت یا کارتن جداگانه‌ای قرار دهید و از نوشتن آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته یا جعبه اصلی خودداری کنید.

 1. هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناس پی سی ایکس باکس برسد، هزینه‌های ارسال به عهده پی سی ایکس باکس است.برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به شرکت پی سی ایکس باکس ارسال شود.در صورت انصراف از خرید، یا تأیید نشدن ایراد یا مغایرت توسط "کارشناس پی سی ایکس باکس"، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

 1. پس از رسیدن و دریافت کالا ، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

"کارشناس پی سی ایکس باکس" ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب دیدگی تأیید شود، کالا تعویض خواهد شد. لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند.اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و پی سی ایکس باکس در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته وفقط تعهد بازپرداخت وجه کالا – درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.پس از دریافت و پذیرش کالا ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناس، بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.از هنگامی که وضعیت کالا در واحد پشتیبانی مشتریان، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.به طور کلی دراین موارد ملاک عمل و اقدام سایت " نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش پی سی ایکس باکس " است.

 1. درخواست خود را چطور به پشتیبانی مشتریان و یا واحد رسیدگی به شکایات اطلاع دهید؟

ارسال ایمیل به آدرس p30xbox@gmail.com و یا با شماره تلفن های سایت تماس حاصل فرمایید .

خرید هر گونه کالای فیزیکی و غیر فیزیکی از فروشگاه اینترنتی P30XBOX به معنای پذیرش تمامی موارد زیر توسط خریدار می باشد :


در صورتی که سفارش خریدار به حالت "آماده به ارسال" برسد ، کنسل کردن سفارش پیش از دریافت کالای فیزیکی و غیر فیزیکی  تحت هر شرایطی طبق قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران شامل جریمه خواهد بود و از وجهی که به خریدار  عودت داده خواهد شد  بنا بر قوانین مربوطه کسر خواهد شد . این مورد درباره خریدارانی که هنگام تحویل سفارش درب منزل از تحویل آن بدون دلیل سر باز زنند نیز صادق خواهد بود .


در صورتی که کاربر اقدام به ثبت سفارش و پرداخت وجه فاکتور نماید و کالای مربوطه تا زمان ارسال ناموجود گردد بلافاصله به خریدار اطلاع داده شده و از ایشان جهت بازگرداندن وجه در 24 ساعت آینده تقاضای شماره کارت می گردد .


جهت سفارش تلفنی کالاها بدون ثبت مشخصات در سایت می بایست خریدار ابتدا از طریق پیامک یا تماس تلفتی با شماره های پشتیبانی استعلام موجودی کالا نموده و پس از تآیید موجودی و پرداخت وجه آنلاین با درگاه آسان پرداخت که لینک ان پیامک می گردد اقدام به ثبت سفارش نماید .


قابل ذکر است که فروشگاه اینترنتی P30XBOX هیچ سود و منفعتی از هزینه پرداختی شما در قبال پست و یا پیک نخواهد داشت و محاسبه این هزینه ها عیناً مطابق با تعرفه های استاندارد ملی می باشد ، همچنین زمان ارسال مرسولات از طریق پست پیشتاز عملا بستگی به محل زندگی خریدار در شهر مورد نظر و فاصله با پست مرکزی آن شهر دارد لذا ممکن است مرسوله 24 یا 48 ساعت بعد از ارسال توسط P30XBOX در شهر محل زندگی خریدار به  پست مرکزی آن شهر رسیده باشد اما به دلایل مختلف در آن روز توزیع نگردد و به فردای آن روز موکول گردد ، این  موارد در مورد پست تیپاکس نیز دقیقاً صدق مینماید ، لذا P30XBOX هیچ گونه مسئولیتی در قبال دیرکرد مرکز پست شهر ها را نمی پذیرد .  


با مراجعه به قسمت "سوالات متداول " شما می توانید تمامی نکات مربوط به ابهامات پیش از خرید را مطالعه فرموده و از مواردی چون گارانتی محصولات ، بسته های هدیه ، روش های پرداخت وجه و اسال کالا و... آگاه گردید . 

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید