لایسنس کد اورجینال بازی G O WAR 4 برای PC

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2380

ناموجود

معرفی

عنوان محصول : لایسنس کد دیجیتال بازی HITMAN The Full Experience 

پلتفرم اجرایی :PC

سبک : اکشن سوم شخص ماجرایی

بدون نیاز به خرید دیسک اورجینال

نیاز به دانلود بازی در صورت نبودن دیسک معمولی

فعالسازی در STEAM

ارسال کد از طریق ایمیل یا پیامک

مدت زمان تحویل از 1 تا 24 ساعت

 

بررسی تخصصی

شاید عجیب باشد که در مورد «چرخدنده های جنگ» حرف بزنیم و بگوییم که اکشن بازی در رتبه دوم قرار گرفته است. اما چه چیزی باعث شد که اکشن بی‌نظیر بازی را برای یک لحظه کنار بزنیم و عنصر دیگری را مورد توجه خود قرار دهیم؟ اتمسفر! در میان آرامش وهم‌آور شبی مه‌آلود، کارکتر جدید دنیای Gears of War یعنی جی‌‌دی‌ فنیکس و دو همراه او به نام‌های دل واکر و کیت دیاز به عمارت بزرگی که در تاریکی فرو رفته است قدم می‌گذارند. همان‌طور که آرام آرام در این خانه ترک شده قدم می‌زنند، نکته‌ای جالب مورد توجه ما قرار می‌گیرد. همان شوخ‌طبعی‌ای که کارکترهای برد وکول در قسمت‌های قبلی داشتند، یا همان مزه‌پرانی‌ها و شوخی‌هایی که دریک و سالی در گفت و گوهای خود در بازیUncharted داشتند، در این قسمت نیز بین سه کارکتر جذاب Gears of War 4 قابل مشاهده است. پس خیال‌تان راحت، آن شوخی‌ها و طعنه‌هایی که از سوی کارکترهای Gears of War می‌شنیدیم همچنان از سوی این کارکترها شنیده خواهند شد. به طور کلی به راحتی می‌توان گفت که نوا و نوت‌های تاریک Gears of War 4 بازیکنان را به خوبی یاد اولین قسمت از این سری می‌اندازد؛ آن اتمسفر سنگین، تنش‌زا و البته صمیمی نسخه اول بازی Gears of War.استودیوی بازی‌سازی The Coalition، سازنده‌ی جدید مجموعه بازی‌های «چرخ‌های جنگ» یا همان Gears of War است. این استودیوی بازی‌سازی، ویدیوی جدیدی از اولین چرخ‌های جنگی که ساخته‌اند، منتشر کرده است. 

مارکوس در کنار پسرش «جی‌دی» مشغول به مبارزه است و گروه پسرش را به سمت هدفی راهنمایی می‌کند.

25 سال از اتفاقات Gears of War 3 می‌گذرد. پس از اینکه لوکاست‌ها و لمبنت‌ها در پایان بازی با تلاش مارکوس فنیکس و فداکاری پدرش نابود شدند، حالا باز هم مارکوس باز‌گشته است. اما با این تفاوت که اکنون پا به سن گذاشته و موها و ریش‌هایش کاملا سفید شده‌اند. داستان سه‌گانه حول محور روابط او و پدرش آدام فنیکس می‌چرخید. این روابط خانوادگی در Gears of War 4 نیز ادامه پیدا خواهند کرد و این بار پیرامون وی و پسرش جی‌دی فنیکس خواهند چرخید.

هرچند که در نسخه‌ی چهارم مارکوس فنیکس همچون قبل حضور دارد، اما این بار بازیکنان کنترل جی‌دی را به دست خواهند گرفت. با اینکه مارکوس حالا 25 سال پیرتر از پایان Gears of War 3 است، اما همچنان برای جنگ آماده است و دوست دارد هر کسی که سر راهش قرار می‌گیرد را نابود کند؛ او حتی اسلحه‌ها و زره‌های گروه کاگ را در انبار خود نگه داشته و طی اتفاقاتی در گروه شما به مبارزه می‌پردازد. از گروه قدیمی مارکوس، جز آنیا که همسر او و مادر جی‌دی است، شخصیت دیگری به نمایش در نیامده و حضور یا عدم حضور آن‌ها در بازی نهایی به عنوان سوپرایز توسط سازنده نگه داشته شده است. البته در آخرین تریلر بازی شخصیت سیاه پوستی را دیدیم که کاملا یادآورد کول ترین بود. اگر هم شخصیت‌های قبلی در شماره‌ی چهارم حضور داشته باشند، کاملا قابل انتظار است که همچون مارکوس سن و سالی از آن‌ها گذشته باشد.

اولین چیزی که در روند بازی توجه‌تان را جلب می‌کند، دشمن‌ها هستند. برای اولین بار در مجموعه بازی‌های چرخ‌های جنگ، دشمن‌هایی را می‌بینیم که ربات هستند. ربات‌ها اصلا آن طور که باید، به خوبی لوکاست‌ها نیستند. ربات‌ها نه به خوبی منفجر می‌شوند و نه به خوبی می‌جنگند؛ در حالی که لوکاست‌ها دقیقا شبیه به موجوداتی زنده با شما مبارزه می‌کردند. امیدواریم تا زمان عرضه‌ی بازی، سازندگان گیرز 4 فکری به حال این ربات‌ها بکنند.

البته نکته‌ی جالب توجه، لباس ربات‌ها است. ربات‌ها زره سربازهای COG، یعنی همان گروه گیرز را به تن دارند.

ربات‌هامثل دیگر دشمنان این مجموعه، کلاس‌های مختلفی دارند؛ یعنی در سطح‌های مختلف تقسیم شده‌اند. برخی ربات‌ها زیاد هستند و مثل مور و ملخ به سمت‌تان می‌آیند و برخی دیگر، بزرگ و قوی هستند. در این میان هم ربا‌ت‌هایی هستند که مثل Seederهای لوکاست‌ها حمله می‌کنند: سوسک‌هایی کوچک و سریع که به سمت‌تان می‌دوند و منفجر می‌شوند.

در این میان، تیراندازهای بزرگی هم در هوا شناور هستند که می‌توانند برای خودشان، سپر بسازند. آن طور که در روند بازی می‌بینیم، باید پس از شلیک و نابود کردن سپر آن‌ها، به سرعت این تیراندازها را از بین ببرید؛ وگرنه دوباره بلند می‌شوند و سپرشان را روشن می‌کنند. البته امکان این که از پشت به آن‌ها حمله کنید هم وجود دارد.

این تیراندازهای بزرگ، اسلحه‌ی خفنی دارند که می‌توانید از آن برای خودتان هم استفاده کنید. پس از به زمین انداختن یک تیرانداز، می‌توانید رگبار بزرگ او را بردارید. از این رگبار، مثل دیگر رگبارهای مجموعه‌ی گیرز، می‌توان پشت سنگر استفاده کرد؛ طوری که رگبار را روی سنگر می‌گزارید و دشمن‌ها را یکی پس از دیگری به پایین می‌ریزید.

تخریب‌پذیری محیط در گیرز 4 خوب از آب درآمده است؛ طوری که وقتی جی‌دی رگبارش را روشن می‌کند، هر چه در مقابل‌اش است نابود می‌شود و به در و دیوار می‌پاشد.

زیباترین چیزی که تا به حال در دموهای گیرز 4 دیده‌ایم، طوفان بزرگی است که همه جا به پر و پای شخصیت‌ها می‌پیچد. این طوفان، روند مبارزات و حتی حرکت کردن را هم تحت تاثیر خودش قرار می‌دهد. این طوفان هم در ویدیوی جدید پیدا می‌شود؛ طوری که مطمئن شده‌ایم احتمالا در تمام بخش‌های بازی باید هر از گاهی با این طوفان دست و پنجه نرم کنیم.

اگر از توصیف پیش‌زمینه‌ی داستانی و طراحی دشمنان بگذریم، می‌رسیم به بحث شیرین گیم‌پلی. از آنجا که Gears of War از پایه‌گذاران اصلی سبک تیراندازی سوم شخص است و ویژگی‌هایی چون استفاده از کاور را به شکل امروزی مطرح کرد، نباید انتظار تغییرات گسترده در این بخش را داشت.

مکانیزم کلی گیم‌پلی تقریبا همان چیزی است که در نسخه‌های قبلی سری دیده بودیم. دویدن، کاور گرفتن و تیراندازی به سمت دشمنان همچنان بخش اصلی گیم‌پلی بازی خواهند بود. برای بهبود این بخش، خلاقیت‌هایی از سوی کوالیشن ارائه شده است. برای مثال چاقوی مبارزه، سلاح جدید شما در طی مبارزات خواهد بود. اگر پشت کاوری قرار بگیرید که طرف دیگر آن یک Swarm باشد، می‌توانید دشمن را از روی کاور به سمت خود بکشید و با فشار دادن دکمه‌ی Y، با تمام‌کننده‌ای خشن، چاقو را در بدن وی فرو کرده و او را نابود کنید.

صحبت از تمام‌کننده شد، تما‌م‌ کننده‌ها همیشه بخشی ا‌ز سری Gears of War بوده‌اند و در این شمار‌ه نیز حضور گسترده‌ای خواهند داشت. همچون قبل پس از شلیک به هر دشمن، گا‌هی آن‌ها بلافاصله نمی‌میرند و به شکل نیمه جان رو‌ی زمین می‌افتند. اگر خود را بالا‌ی سرشان برسانید، با فشردن Y و با توجه به سلاحی که در دست دارید، تمام‌کننده‌ای بسیار خشن، با انیمیشنی زیبا روی او اجرا می‌شود.

اسلحه‌‌های سری، از نظر تنوع پر ‌تعداد‌تر از هر زمان دیگری در Gears of War 4 باز‌خواهند گشت. با این‌که لیست سلاح‌ها بسیار بلند بالاست، اما بدون شک بسیاری از شما همچنان لنسر ‌را ترجیح خواهید داد. سلاحی که اره‌برقی زیر آن نصب است و در نبردهای نزدیک حسابی به کارتان خواهد آمد و صد البته خون به پا می‌کند. برخی از اسلحه‌های جدید مربوط به ‌Deebeeها‌ هستند. این ربات‌ها سلاح‌های مخصوص خود را به دست می‌گیرند و در میدان نبرد حضور می‌یابند. سه سلاح از این دشمنان به نمایش در آمده که شامل یک اسلحه‌ی دوربرد، یک شات‌گان و یک سلاح اتوماتیک می‌شود. با حذف شدن شاتگان دو‌لول معروف Gears of War 3 با نام Sawed off Shotgun، شاتگان مربوط به Deebeeها می‌تواند نقش پررنگی داشته باشد. دو سلا‌ح جدید به نمایش در آمده که مربوط به انسان‌ها می‌شوند و Buzzkill و DropShot نام دار‌ند. سلاح اول دیسک‌‌ها‌یی کشنده را به سمت دشمنان پرتاب می‌کند و دومی هم از سمت آسمان می‌تواند اهداف پشت کاور را مورد اصابت قرار دهد.

 نمرات کسب شده :

گیم‌اینفورمر: 93 از 100

حتی با وجود اینکه بازی توسط یک تیم جدید ساخته شده است، ولی Gears of War 4 یک بازگشت عالی به روز‌های اوج این سری است. شاید بازی یک شروع تازه و متفاوت در این سری نباشد، ولی یادآور بهترین نسخه‌های مجموعه و یک بازی بسیار لذت‌بخش است.

فوربس: 85 از 100

Gears of War 4 یک بخش چندنفره بسیار عالی دارد و قابلیت‌هایی مثل امکان عوض کردن درجه سختی بخش Horde و امکان بازی کردن بخش Versus به شکل رقابتی یا معمولی ویژگی‌هایی هستند که بازی را به یک اثر عالی تبدیل کرده‌اند و علاوه بر آن کیفیت کلی بازی هم بسیار عالی است.

گیمز رادار: 80 از 100

Gears of War 4 یک دنباله عالی برای مجموعه‌ای موفق است. این بازی هم شبیه به یک دنباله به نظر می‌رسد و هم مثل یک ریبوت کلی. مشخص است که سازندگان یک بازی هدفمند و بسیار سرگرم‌کننده طراحی کرده‌اند. شاید بازی در بخش داستانی ضعف‌هایی داشته باشد و کمی شبیه به نسخه‌های پیشین به نظر برسد، ولی حتی این اقدام هم قابل درک بوده و مشخص است که سازندگان قصد داشتند المان‌های مثبت نسخه‌های پیشین را در بازی قرار دهند.

دیستراکتوید: 80 از 100

در حقیقت من انتظار داشتم که کوالیشن بتواند هویت مخصوص به خود را در این بازی پیاده کند. استفاده از المان‌های ساخته شده توسط اپیک گیمز امری معقول و قابل درک است، ولی همه‌چیز در این بازی شبیه به نسخه‌های گذشته است و حتی پسر مارکوس فینیکس هم دقیقا مانند پدرش رفتار می‌کند.

گیم‌اسپات: 70 از 100

بازی Gears of War 4 بهترین بخش چندنفره را در بین بازی‌های این سری ارائه می‌کند. با این حال این بازی در زمینه بخش داستانی عملکرد ضعیفی دارد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • سیستم عامل: ویندوز 10 (64 بیتی)
 • پردازنده: Intel Core i5 @ 2.7Ghz یا AMD FX 6-core
 • حافظه رم: 8 گیگابایت (2 گیگابایت VRAM)
 • کارت گرافیک: Geforce 750 Ti یا Radeon R7 260x
 • فضای هارد درایو: 80 گیگابایت
 • دایرکت اکس: ورژن 12

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

 • سیستم عامل: ویندوز 10 (64 بیتی)
 • پردازنده: AMD FX 8-Core یا Intel Core i5 3.5 GHz
 • حافظه رم: 8 گیگابایت (4 گیگابایت VRAM)
 • کارت گرافیک: GeForce GTX 970 یا Radeon R9 290X
 • فضای هارد درایو: 80 گیگابایت
 • دایرکت اکس: ورژن 12

سیستم مورد نیاز ایده آل:

 • سیستم عامل: ویندوز 10 (64 بیتی)
 • پردازنده: Intel Core i7 4790 4 Ghz یا AMD FX-9590
 • حافظه رم: 16 گیگابایت (6 گیگابایت VRAM)
 • کارت گرافیک: GeFroce GTX 980 Ti یا Radeon R9 Fury X یا GTX 1080
 • فضای هارد درایو: SSD و 80 گیگابایت
 • دایرکت اکس: ورژن 12
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2380
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید