بازی هولوگرام دارCommand Conquer 4 برای PC

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1459

ناموجود

معرفی

عنوان محصول : بازی اورجینال Command Conquer 4 Tiberian Twilight

پلتفرم اجرایی : لپ تاپ و کامپیوتر

سبک : استراتژیک

2 دی وی دی 

اورجینال هولوگرام دار با شماره مجوز تولید  : 93/1367/ن م

 

بررسی تخصصی

به همراه کد تقلب

اتوران اختصاصی پیشرفته، نصب آسان بدون نیاز به کرک

در بازی های گرافیک بالا پیش از اقدام به نصب بازی از نصب بودن تمامی موارد زیر اطمینان حاصل نمایید :

1 - ویندوز 64 بیت 2 - آخرین ورژن درایور کارت گرافیک 3 - تمام ورژن های C++ از 2005 تاکنون 4 - آخرین ورژن DIRECTX

5 - آخریین ورژن NET FRAMWORK و آخرین ورژن STEAM


 

 

یکی از زیباترین بازی استرتژیک چند سال اخیر در انتظار شماست . داستان Command & Conquer 4 Tiberian Twilight در سال 2062 ( تقریبا 15 سال بعد از اتفاقات نسخه سوم بازی یعنی Command & Conquer 3 ) آغاز می شود . دنیا در حال نابود شدن است ، ارتش اسکرین بسیار از شهرهای بزرگ و مهم را از بین برده است ، نیروهای کمی در سطح دنیا باقی مانده اند از قبیل Brother Hood of Nod و GDI صلحی موقت و شکننده را برقرار کرده اما همچنان در آستانه درگیری هستند و نسل بشر در آستانه انقراض قرار گرفته است ، رشد و تکامل تایبیریوم به اوج خود رسیده و در حال بلعیدن دنیاست . دنیا به ویرانه ای تاریک و وحشت انگیز تبدیل شده که امیدی به نجاتش نمانده و سرانجام Tiberian Twilight فرا رسیده تا دنیا را از چنگ مهاجان در بیاورد و اینجاست که شخصیت اصلی بازی در تمام سری ها دوباره ظهور می کند . بله درست شنیدید کین متفکر بزرگ دوباره بازگشته تا باز هم پلیرها را محو قابلیت ها و توانایی های خود کند . کین دوباره بازگشته تا بار دیگر رهبری نیروهای Nod را برعهده بگیرد . همان طور که اعلام شده است بالاخره معلوم خواهد شد سرنوشت کین و افکارش چه خواهد شد و آیا باز هم در انجام ماموریت هایش موفق می وشد یا نه؟ کمی به ظاهر کین توجه کنید ببینید چه ظرافتی در طراحی آن صورت گرفته . صورتی خشن با سری بدون مو و لباس های خاصی که همیشه به تن دارد و آن نکاه متفکرانه که در تمام سری ها از آن دیدیم همه این ها عواملی است که می تواند مخاطبان بیشتری را به سوی خود بکشاند.نسخه چهارم بازی به بازار آمده است و باید دیگر با کین خداحافظی کرد چون این نسخه آخرین شماره این سری بسیار جذاب و پرطرفدار محسوب می شود و دیگر داستانی وجود ندارد که سازندگان به بهانه آن بتوانند باز هم بازی را کش بدهند و قول داده اند که پایانی شایسته و در خور این سری ارائه بدهند .  

امکانات بازی Command & Conquer 4 Tiberian Twilight :

1.همانند نسخه سوم بازی C&C 3 سه گروه GDI و NOD و اسکرین در بازی وجود خواهد داشت . از طرف دیگر گروهی دیگر به نام Forgotten که در نسخه سوم ناپدید شدند در این بازی باز خواهند گشت . البته این گروه به صورت یک گروه مستقل برای بازی تعبیه نشده است ولی به نظر می رسد که این گروه از انسان های جهش یافته تشکیل شده ، نقش داستانی پر رنگی در بازی خواهد داشت .

2.داستان بازی نسبت به شماره قیل کمی خشن تر ، تاریک تر و اکشن تر شده است و می خواهد یکی از زیباترین پایان ها در یک اثر از خود بر جای بگذارد . بله Tiberian Twilight آخرین نسخه از سری بازی های Command & Conquer محسوب می شود که می خواهد تمام ابهاماتی که در خصوص بازی از جمله هویت کین ، هدفش و پایان کارش برطرف شود . سازندگان قول داده اند که دیگر در پایان بازی خبری از ناپدیدد شدن کین وجود ندارد و در آخر به طور کاملا آشکار معلوم می شود که عاقبتش چه خواهد شد زنده می ماند یا نه ؟!

3. C&C 4 آن چنان تفاوتی با شماره های قبلی خود دارد که باید آن یکی بازی کاملا مستقل به حسال بیاوریم . سیستم گیم پلی بازی که همیشه بر مبنای ساختن پایگاه بوده جای خود را به استرتژیک نفراتی داده و تمایل بسیار زیادی به اکشن مستقیم پیدا کرده است . اکنون روند بازی اکشن تر و سریع تر شده و از المان های نقش آفرینی نیز در بازی استفاده شده که هیجان بازی دو چندان کرده است .

4.در سری های قبل هم از عناصر نقش آفرینی و نحوه کلاس بندی در بازی استفاده می شد اما در Tiberian Twilight این فاکتور به اوج خود رسیده و به طور کامل بر اساس سیستم کلاس بندی شده بازی های نقش آفرینی با عناصر نقش آفرینی پایدار در تمام بازی عمل می کند .

5.در بازی قادر به اتخاب سه کلاس خواهید بود یعنی کلاس تهاجمی ، دفاعی و کلاس پشتیبانی . هرکدام از کلاس های نام برده شده توانایی های خاص و منحصر به فرد خود را دارند و که کاملا از دو کلاس دیگر خود را متمایز می کند . این وژگی ها به قرارا زیر است :

کلاس تهاجمی : این کلاس همان کلاس ابتدایی تمام سری های سنتی استرتژیک محسوب می شود و همان طور که از نامش پیداست توانایی تهاجمی بالاتر و نیروهای نظامی قوی تر نسبت به دو کلاس دیگر را دارد و بسته به اینکه چقدر قوی باشد می تواند آسیب های جدی را به کلاس های دیگر تحمیل کند . این کلاس به طور سنگین روی توانایی تانک ها و مک (Mec) و سرعت بالا تکیه دارد .

کلاس دفاعی : این کلاس تفاوت هایی را با دو کلاس دیگر دارد . مهمترین تفاوت آن در ساخت تاسیسات دفاعی از قبیل تیربار و سیلو های دفاعی برای استقرار نیروهای پیاده و … است که دو کلاس دیگر فاقد چنین چیزی است . نیروهای پیاده نقش اصلی را در این کلاس ایفا می کنند که از این لحاظ نسبت به دو کلاس دیگر ضعیف تر است امام اگر حالت دفاعی را هم در نظر بگیریم این کلاس هیچ کم و کسری نسبت به دو کلاس دیگر ندارد .

کلاس پشتیبانی : سومین کلاس و در عین حال آخرین کلاس ویژگی های جالبی را با خود به یدک می کشد . داشتن ویژگی هایی نظیر بازگرداندن سلامتی نیروها و تمرکز بالا روی نیرو ی هوایی و داشتن نیرو های خاص که دو کلاس دیگر فاقد آن هستند بسیار این کلاس را از دیگر کلاس ها متمایز می کند .

6.هر کلاس بازی واحد های نظامی ویژه خود را دارد ، از این رو تعداد واحد های نظامی یک کلاس از کل واحد های نظامی بازی های پیشین کم تر است اما مجموع کل واحد های نظامی موجود در بازی از واحد های نظامی بازی های قبلی بیشتر است .

7.پایگاه سازی به مفهوم سنتی که دراین سری بازی ها از آن انتظار دارین دیگر وجود ندارد و جای خود را به یکی وسیله نقلیه بزرگ داده است که باسرعت پایین حرکت می کند . نام آن crawler است که نقش پایگاه متحرکی را بر عهده می گیرد . بازیباز در حین حرکت در محیط ، نیروهای جدیدی را در این پایگاه ساخته و آن ها را وارد بازی می کند ، نیروهای نزدیک را تعمیر می کند و کریستال جمع آوری می کند . ساخت و ساز تمام واحد های نظامی اعم از پیاده یا وسایل نقلیه ، ساختمان ها و ارتقاها با استفاده از کراولر انجام می شود . اما این واحد نظامی عجیب تنها برای ساخت و ساز استفاده نمی شود بلکه نقش یک واحد تهاجمی بسیار قدرتمند را ایفا می کند و پلیر می تواند در شرایط خطرناک در صورت لزوم از آن به عنوان یک ابر تانک استفاده کند .

8.با توجه به کلاسی که در آن بازی می کنید کراولر شما ویژگی های خاص خود را نشان می دهد از قبیل نامرئی شدن خود و واحر های خودی نزدیک ، توانایی تهاجمی یا دفاعی متفاوت و حتی پرواز کردن را دارد . کراولر هنگام ساخت نیروها نه یک واحد بلکه 4 واحد را به طور همزمان می سازد تا این خلا احساس نشود که سرعت ساخت واحد ها (ساختمان ها) پایین است . اما کاملا مشخص است که نسخه 4 بازی کاملا مفهوم پایگاه سازی را آن طور که ما انتظار داشتیم به طور کلی دگرگون کرده است .

9.در این شماره از المان های نقش آفرینی نیز استفاده شده است البته این را هم بگویم که در ابزی های پیشین این سری قابلیت نقش آفرنی وجود داشت ولی در آن ها پیشرفت بر روی خود فرد مورد نظر تاثیر داشت ولی در این بازی پیشرفت ها بیشتر بر روی ارتش تمرکز دارد و باعث افزایش توانایی ها در کل مجموعه می شود .

ویژگی های بازی Command & Conquer 4 Tiberian Twilight :

1.گرافیک بسیار بالا به طوری که در هیچ بازی استرتژیک نظیر آن دیده نشده

2.محیط وسیع برای نبردهای سنگین

3.قابلیت اکشن بسیار بالا بازی

4.استفاده از پیشرفته ترین جنگ افزار ها برای جنگ های نفس گیر

5.وجود سه کلاس متفاوت که هرکدام قابلیت های خاص خود را دارند

6.استفاده از المان های نقش آفرینی در بازی اما به صورتی متفاوت

7.بهبود بخش چند نفره بازی به طوری که 10 بازیباز می توانند در دوتیم 5 نفره به رقابت با هم بپردازند

8.حات دو نفره طوری طراحی شده است که دو بازیباز می توانند حالت داستانی بازی را به طور همزمان بازی کنند

9.نورپردازی بسیار عالی بازی که با توجه به محل خورشید درجه سایه ها و فاصله آن ها تغییر می کند

10.بهره بری از استرتژیک های جنگی که هیجان کار چند برابر می کند

منبع توضیحات : دانلودز دات آی آر


 

حداقل سیستم مورد نیاز Command & Conquer 4 Tiberian Twilight :

OS : Windows XP SP3, Windows Vista SP1, or Windows 7
CPU : Intel Core 2 or better, AMD 64 X2 or better
RAM : 1 GB (1.5 GB Vista and Windows 7)
Video Card : DirectX 9.0c compatible video card, 256 MB (SM 3.0) – NVIDIA GeForce 6800 or better, ATI Radeon X1600 or better
Free Disk Space : At least 10 GB of free space

 

سیستم پیشنهادی Command & Conquer 4 Tiberian Twilight :

OS : Windows XP SP3, Windows Vista SP1, or Windows 7
CPU : Intel Core 2 Duo 2.6 GHz; AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 5600+
CPU Speed : Intel Core 2 Duo 2.6 GHz
RAM : 2 GB
Video Card : DirectX 9.0c compatible video card, 256 MB (SM 3.0) – NVIDIA GeForce 8800 or better, ATI Radeon X1900 or better
Free Disk Space : At least 10 GB of free space

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1459
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید