خرید صندلی گیمینگ اورجینال Next Level Racing GTtrack Cockpit
خرید صندلی گیمینگ اورجینال  Next Level Racing GTtrack Cockpit
ناموجود

خرید صندلی گیمینگ اورجینال Next Level Racing GTtrack Cockpit

خرید صندلی گیمینگ Next Level GTtrack
مدل: صندلی گیمینگ
تولیدکننده: Next Level Racing
پشتیبانی تا وزن ۱۵۰ کیلوگرم
ساخته شده از فولاد کربنی
دارای محل قرار گیری فرمان، پدال و جعبه فرمان
قابلیت تنظیم پشتی و فاصله و ارتفاع فرمان و پدال‌ها

محصولات مشابه

صندلی گیمینگ Next Level GTtrack، جدیدترین صندلی گیمینگ مخصوص شبیه‌سازی بازی‌های اتومبیل‌رانی و خلبانی است که کمپانی Next Level به بازار عرضه کرده است و کامل ترین صندلی گیمینگ برای بازی‌های شبیه‌ساز قلمداد می‌شود. این صندلی با کارشناسی رانندگان مسابقات اتومبیل‌رانی و گیمرهای حرفه‌ای بهبود یافته است و تمام نیازهای یک گیمر بازی‌های شبیه‌ساز را برطرف خواهد کرد.

مشخصات کلی
ابعاد 138×120×55 سانتی‌متر
سازنده Next Level
مناسب حداکثر وزن 150 کیلوگرم
صندلی مخصوص شبیه‌ساز اتومبیل‌رانی
وزن 48 کیلوگرم
مخصوص بازی‌های شبیه‌ساز اتومبیل‌رانی و خلبانی
رنگ سیاه/قرمز
سال ساخت 2022

صندلی Next Level GTtrack با تمام فرمان‌‌های رانندگی شناخته شده در بازاراز جمله Logitech، Fanatec، Thrustmaster و غیره کاملا سازگار است و می‌توانید انواع فرمان‌های بازی به همراه تجهیزاتی از جمله پدال‌ها، جعبه دنده و غیره را به این صندلی وصل کنید.

این صندلی از فولاد کربنی ساخته شده است و قطعات آن با لیزر بریده شده و بدون دخالت دست جوش خورده‌اند تا تمام اتصالات یک‌دست به نظر برسند. این صندلی دوام فوق‌العاده بالایی دارد و به کاربر این امکان را می‌دهد تا فاصله پدال‌ها تا صندلی، زاویه آن‌ها، ارتفاع و فاصله فرمان و زاویه پشت صندلی را به دلخواه خود تغییر دهد تا شرایط مورد نظر خود را برای بازی ایجاد کند.

 

 

صندلی Next Level GTtrack نصب و برپاسازی بسیار آسانی دارد که در حداکثر ۱۰ دقیقه انجام می‌شود. این صندلی همچنین با پلتفرم‌های شبیه‌ساز Next Level V3 و Traction Plus سازگار است و با نصب صندلی روی این پلتفرم‌ها، حتی می‌توانید لرزش‌های خودرو درون بازی را نیز برای خود شبیه‌سازی کنید.

 

علاوه بر بازی‌های شبیه‌ساز اتومبیل‌رانی، صندلی گیمینگ Next Level GTtrack با بازی‌های شبیه‌ساز خلبانی نیز سازگار است و می‌توانید تمام تجهیزات شبیه‌ساز خلبانی را نیز روی آن نصب کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید صندلی گیمینگ اورجینال Next Level Racing GTtrack Cockpit

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}