خرید لامپ مخصوص اتاق گیمینگ نواری GoVee WiFi RGB - طول ۱۰ متر -نورپردازی
خرید لامپ مخصوص اتاق گیمینگ نواری GoVee WiFi RGB - طول ۱۰ متر -نورپردازی
قیمت: 2880000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید لامپ مخصوص اتاق گیمینگ نواری GoVee WiFi RGB - طول ۱۰ متر -نورپردازی

خرید لامپ نواری GoVee WiFi RGB - طول ۱۰ متر
مدل: لامپ هوشمند
تولیدکننده: GoVee
نورپردازی پویا با ۱۶ میلیون رنگ
دارای نرم افزار موبایل
نصب روی تمام سطوح با چسب مخصوص
طول ۱۰ متر

محصولات مشابه

لامپ نواری GoVee رنگ‌های فوق‌العاده زیبایی را به خانه شما می‌بخشد. این لامپ دارای میلیون‌ها رنگ است و می‌توانید روشنایی آن را تغییر دهید یا افکت‌های مختلف نورپردازی را پیاده‌سازی کنید. این لامپ به شبکه بی‌سیم خانگی شما وصل می‌شود و می‌توانید با اپلیکیشن موبایل، آن را تنظیم و شخصی‌سازی کنید.

 

 

لامپ نواری GoVee با دستیارهای هوشمند الکسا و گوگل سازگار است و شما می‌توانید با فرمان‌های صوتی، نور رو نگ این لامپ را تغییر دهید یا آن را خاموش کنید.

این لامپ با استفاده از اپلیکیشن موبایل GoVee Home قابل شخصی‌سازی است و با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید رنگ، شدت نور، افکت نورپردازی و سایر تنظیمات دیگر را تغییر دهید.

 

 

لامپ نواری GoVee به صدا نیز حساس است و دارای حالتی مناسب موسیقی یا تماشای فیلم است و با توجه به صدا، تغییر رنگ می‌دهد تا جلوه‌ای فوق‌العاده به مهمانی‌های خود بدهید و با فضاسازی بهتری از فیلم‌های خود لذت ببرید.

 

توجه: مشخص است که این محصول واقعا شامل یک عدد گوشی هوشمند نمی‌شود و عکس گوشی هوشمند فقط برای نمایش اپلیکیشن GoVee Home ذکر شده است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید لامپ مخصوص اتاق گیمینگ نواری GoVee WiFi RGB - طول ۱۰ متر -نورپردازی

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}