اشتراک PlayStation plus premium

برای استفاده از سرویس پرمیوم پلاس دو روش قانونی وجود دارد :

1 - خرید اکانت های ظرفیتی قانونی

2 - شارژ اکانت شخصیتان بوسیله خرید گیفت کارت و ارتقا اکانتتان در استور سونی به سرویس پرمیوم

اگر می‌خواهید از تمامی امکانات دستگاه بازی سونی استفاده کنید، سرویس پلی استیشن پلاس یک گزینه سومی هم دارد. این اشتراک بی‌نظیر است و قابلیت‌ها و خدمات کم‌نظیری دارد. تصور کنید در کنار قابلیت‌های دو اشتراک قبلی به 340 بازی دیگر نیز دسترسی داشته باشید. همچنین کاتالوگی از بازی‌های کلاسیک ps2 و ps3 در اختیارتان باشد. از این ویژگی‌ها بگذریم، قابلیت استریم بازی در دستگاه‌های مختلف نیز می‌تواند ویژگی بسیار جالبی باشد. یک ایده جالب برای کاربران این سطح نیز در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید با اکانت پرمیوم بازی‌ها را قبل از عرضه اجرا کنید. اگر به دنیای گیم علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنم اشتراک premium را از دست ندهید.

مروری بر امکانات premium

پلی استیشن پرمیوم گران ترین اشتراک سرویس پلی استیشن است که بدون شک قابلیت‌های کاربردی زیادی دارد. این سرویس هر چند هزینه بالایی دارد، اما لذت بازی با کنسول‌تان را چند برابر خواهد کرد. اجازه دهید امکانات کلی این نوع حساب کاربری را در یک جا بررسی کنیم:

  • تمامی قابلیت‌های essential و extra
  • امکان دانلود 340 بازی دیگر
  • قابلیت اجرای بازی‌های ps1، ps2 و psp
  • تجربه بازی در حالت دمو پیش از انتشار
  • استفاده از کتابخانه پلی استیشن now
  • ...

حق اشتراک پلی استیشن پلاس (premium)

طبیعی است قیمت این گزینه از اشتراک‌های PlayStation plus بالا باشد، اما اگر وقع بینانه تر نگاه کنیم، امکاناتی که در این سطح کاربری دریافت می‌کنید، بسیار ارزشمند است. بنابراین قیمت‌های ارائه شده با توجه به امکانات می‌تواند بسیار معقول باشد. مشابه اشتراک‌های قبلی می‌توانید با پرداخت چند ماهه یا سالانه هزینه سرویس خود را نیز کاهش دهید. بیایید قیمت سرویس پرمیوم در هر لوکیشن را بررسی کنیم:

 

 1 ماهه4 ماهه1ساله
ایالات متحده17.99 دلار49.99 دلار119.99 دلار
اروپا16.99 یورو49.99 یورو119.99 یورو
انگلستان13.49 پوند39.99 پوند99.99 پوند
ژاپن1550 ین4300 ین10250 ین

 

امکانات و قابلیت های پلاس پریمیوم PLUS PREMIUM

1 – دسترسی به تمامی بازی های ماهانه پلاس که در اشتراک های پلاس عادی و پلاس اکسترا موجود است .
2 – دسترسی به 340 عنوان بیشتر بازی هایی که مشخص کرده است .
3 – دسترسی به بازی های ps3 به صورت استریم و پخش آنلاین
4 – کاتالوگی از بهترین بازی های قدیمی که در ps2 و psp قابل بازی کردن بود .
5 – دسترسی کامل به بازی های اشتراک PS Now
6 – دسترسی به بخش آزمایشی بازی ها ، مثلا شما دوست دارید فیفا 21 را تجربه کنید این اشتراک به شما اجازه میدهد قبل از خرید 10 الا 12 ساعت به صورت آزمایشی بازی را تست و آزمایش کنید

 

پلی استیشن پلاس Premium دارای 340 بازی ار کنسول‌های پلی استیشن 4 و 5 است که تمام بازی‌ها از قابلیت دانلود یا استریم برخوردارند. ماهانه چندین بازی جدید نیز به فهرست افزوده می‌شود. این بازی‌ها هم شامل بازی‌های انحصاری سونی و هم شامل بازی‌های غیرانحصاری سونی می‌شود. تا زمانی که از این سرویس  برخوردار باشید این بازی‌ها نیز در اختیارتان هستند. اما با تمام شدن اشتراک دسترسی شما به این بازی‌ها قطع می‌شود و با تمدید مجدد اشتراک، دوباره می‌توانید به این بازی‌ها دسترسی داشته باشید. همچنین با داشتن این اشتراک شما به بخش‌های مولتی پلیر و آنلاین بازی‌های نیز دسترسی خواهید داشت. به این صورت می‌توانید با دوستانتان به طور آنلاین بازی کنید.

در صورت خرید پلاس پرمیوم شما می‌توانید از بازی‌های جدید به مدت چند ساعت به طور رایگان لذت ببرید. از این طریق شما بهتر می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا مایل به خرید این بازی هستید یا نه .اگر کنسول PS5 داشته باشید به 20 بازی برگزیده از نسل قبلی هم دسترسی خواهید داشت. همچنین برخی اوقات روی بعضی از بازی‌ها بین 5 تا 50 درصد تخفیف در نظر گرفته می‌شود که شما مشترکان گیفت کارت PS Plus Premium می‌توانید از آنها استفاده کنید. شما با این اشتراک تا 100 گیگابایت توان ذخیره بازی‌ها بر روی کنسول پلی استیشن را دارید. در ماه چندین بازی برای اشتراک پلی استیشن پلاس پرمیوم به طور رایگان عرضه می‌شود. 2 یا 3 بازی فقط در همان ماه ارائه، در دسترس خواهند بود و شما باید آنها را به فهرست بازی‌هایتان اضافه کنید که بعد از پایان ماه هم همچنان آنها را در اختیار داشته باشید.

 

 

 

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید