خرید بازی Elden Ring نسخه Shadow of the Erdtree برای PS5

Elden Ring Shadow of the Erdtree PS5
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
307718
۳,۴۷۰,۰۰۰
۰%
۳,۴۷۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی Elden Ring نسخه Shadow of the Erdtree برای PS5
مدل: بازی PS5
تولیدکننده: BANDAI NAMCO
یک نفره - تا چهار نفر آنلاین
اکشن نقش آفرینی - اوپن ورلد
مناسب برای 18 سال به بالا
دارای بسته گسترش‌دهنده Shadow of the Erdtree

بررسی تخصصی

این نسخه از بازی Elden Ring شامل بسته گسترش‌دهنده Shadow of the Erdtree می‌شود.

 

 

بازی Elden Ring سر انجام بعد از سال‌ها شایعات در طی رویداد Summer Game Fest به عنوانی واقعی تبدیل شد و همه طرفداران در صنعت بازی‌های ویدیویی دیدند که چگونه نمایش‌های این بازی مورد انتظار هیاهو به پا کردند. حالا همه می‌دانیم که بازی Elden Ring قرار است به بزرگترین عنوان نقش آفرینی استودیو Fromsotware تبدیل شود.

سرزمین‌های میانی

با توجه به اطلاعات و نمایش‌هایی که از بازی منتشر شده است، می‌دانیم بازی Elden Ring در دنیایی به نام سرزمین‌های میانه جریان خواهد داشت. به گونه‌ای که می‌توانیم آزادانه در این محیط بزرگ گشت و گذار کنیم. نکته دیگری که در رابطه با سرزمین‌های میانه وجود دارد، این است که محیط عظیم این منطقه، به خودی خود شش بخش مجزا دارد که هر کدام از آن‌ها غار‌های خاص و دانجن‌های منحصر به فرد دارند. همچنین اگر از طرفداران بازی‌های سولزبورن باشید می‌دانید که در انتهای هر سیاهچال و محیط جدید یک غول در انتظارتان خواهد بود، بنابراین باس فایت‌های بسیار زیادی نیز در انتظارمان خواهند بود.

اینطور که مشخص شده است، سرزمین‌های میانه بزرگ‌ترین دنیایی خواهد بود که تا به حال توسط تیم سازندگان در استودیو Fromsoftware ساخته شده است. البته این تنها خصوصیت خاص این نقشه بزرگ نیست، سرزمین‌‌های میانه پویا‌ترین نقشه طول تاریخ استودیو نیز به حساب می‌آید، چرا که با توجه به قابلیت تغییرات آب و هوا و روز و شب، رغیب سرسختی نخواهد داشت.

داستانی عمیق با همکاری جرج آر آر مارتین

در ابتدا، زمانی که مشخص شد داستان بازی Elden Ring با همکاری جورج آر آر مارتین در حال نوشته شدن است، بسیاری از طرفداران ذوق زده شدند و در پوست خود نمی‌گنجیدند. خوشبختانه در حال حاضر در مقطعی هستیم که چند سالی از آن خبر گذشته است و حالا شاهد تفکراتی عقلانی‌تر هستیم. قطعا در این مدت برایتان سوالی پیش آمده است که نویسنده سری بازی‌ تاج و تخت، چگونه می‌تواند داستانی در دنیای مخوف و سرد میازاکی بنویسد. جریان از این قرار است که سال‌های قبل از معرفی بازی، ماهیت کلی سرزمین‌های میانی توسط مارتین نوشته شد و به تیم سازندگان بازی Elden Ring تحویل داده شد و حالا شاهد این هستیم که این دنیای کلی و بزرگ که توسط مارتین شکل گرفته است، توسط هوش‌های خلاق در استودیو Fromsoftware در حال شاخ و برگ گرفتن است.

در داستان بازی Elden Ring شما در نقش یک Tarnished هستید. این افراد کسانی هستند که از سرزمین‌های میانی تبعید شده‌اند و حالا با شکسته شدن حلقه باستانی می‌توانند بار دیگر به سرزمین‌شان بازگردند. ماجرا با ساخت و پرداخت شخصیت‌تان آغاز خواهد شد و پس از آن می‌توانید به گشت و گذار در محیط‌های سرزمین‌های میانی بپردازید و در این جنگ عجیب و بزرگ شرکت کنید و به سراغ موجودات مقدس و اربابان فاسد شده بروید و آن‌ها را از تخت پادشاهی‌شان پایین بکشید.

بسته گسترش‌دهنده Shadow of the Erdtree ماجراجویی جدید و گسترده‌ای است که در دنیای مورد تحسین ELDEN RING منتظر بازیکنان است. این محتوای قابل دانلود (DLC) قول می‌دهد که سفری به سرزمین سایه، دنیایی رازآلود که توسط درخت عظیم اردتری پوشانده شده است، برای بازیکنان فراهم آورد. در اینجا، بازیکنان در مسیر امپریان میکلا حرکت می‌کنند، رازهای تاریکی که درخت اردتری مخفی کرده است را کشف می‌کنند و با دشمنان جدیدی روبرو می‌شوند که مهارت‌ها و عزم آن‌ها را به چالش می‌کشند. این DLC نه تنها درباره کاوش و مبارزه است، بلکه تجربه نقش‌آفرینی ELDEN RING را عمیق‌تر می‌کند. "سایه درخت اردتری" داستان جدیدی را که با داستان حماسی بازی اصلی هماهنگ است، ارائه می‌دهد و شخصیت‌های جدیدی با انگیزه‌ها و داستان‌های خود را معرفی می‌کند که لور بازی را غنی‌تر می‌سازد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
307718
۳,۴۷۰,۰۰۰
۰%
۳,۴۷۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید