خرید کنسول Atari Flashback Gold - نسخه 50 سالگی آتاری Atari Flashback Gold - 50th Anniversary Edition

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7075
۶,۰۰۰,۰۰۰
۰%
۶,۰۰۰,۰۰۰

معرفی

 

خرید کنسول Atari Flashback Gold - نسخه 50 سالگی آتاری
مدل: کنسول کلاسیک
تولیدکننده: سایر
خروجی تصویر 720p
دارای دو جوی استیک و دو کنترلر پدالی
دارای 130 بازی نصب شده

بررسی تخصصی

کنسول Atari Flashback Gold، نسخه بازسازی شده کنسول محبوب آتاری 2600 به همراه دو عدد جوی استیک و دو کنترلر پدالی مخصوص است.

 

این کنسول با استفاده از کابل HDMI به تلویزیون وصل می‌شود و خروجی تصویر 720p را ارائه می‌دهد.

 

 

کنسول Atari Flashback Gold دارای 130 بازی نصب شده، متشکل از بهترین بازی‌های آتاری 2600 است.

آتاری تا چند سال پیش یادگاری از گذشته های دنیای بازی های ویدئویی کلاسیک بود. لوگوی خاطره انگیز آن بر روی تیشرت ها و ماگ ها چاپ می شد و کمتر اثری از این کنسول خاطره انگیز را می توانستیم در کلوپ ها، مراکز بازی یا خانه ها پیدا کنیم. با این وجود در سال 2022 و به مناسبت پنجاهمین سالگرد اولین عرضه آتاری، محصول کنسول بازی کلاسیک Atari Flashback 50th Anniversary Edition توسط این برند تولید و در بازار عرضه شد.
وید روزن به عنوان مدیر عامل شرکت آتاری عنوان کرده است که در سال 2021 و پس از کسب این منصب در شرکت آتاری، طراحان و توسعه دهنده ها را تشویق کرده است که برای سال 2022 محصولی را طراحی و روانه بازار کنند که نشان دهنده اصالت و قدمت این مجموعه باشد. در نهایت این تلاش به باز طراحی و تولید کنسول بازی کلاسیک Atari Flashback 50th Anniversary Edition رسیدیم که از لحاظ شباهت ظاهری و بازی های ویدئویی دقیقا مطابق با نسخه قدیمی است.

کنسول بازی کلاسیک Atari Flashback 50th Anniversary Edition

کنسول بازی کلاسیک با ویدئوگیم های نوستالژیک
توسعه محصول جدید آتاری به نوعی ریسک بزرگی از سوی این شرکت بود. در واقع بازی های قدیمی به همان شکل سنتی قابلیت اجرا نخواهند داشت و جامعه جوان هم میل به تهیه این کنسول در صورت عدم کیفیت بازی ها نخواهند داشت. با این وجود Atari 50 با بازی های نوستالژیک و باکیفیت توانسته است در این چالش پیروز میدان باشد. البته لازم به ذکر است که برخی از عناوین بازی های نوستالژیک موجود در کنسول بازی کلاسیک Atari Flashback 50th Anniversary Edition متعلق به دهه 90 میلادی بوده و آتاری تنها در طراحی ظاهری و دسته ها خود را متعهد به 50 سال پیش دانسته است.
وجود عناوین بازی مانند Breakout و Yar's Revenge توسعه داده شده به سبک مدرن در کنار 108 بازی کلاسیک دیگر (در مجموع 110 بازی) باعث شده است که کنسول بازی کلاسیک Atari Flashback 50th Anniversary Edition ارزش خرید بسیار بالایی نسبت به کنسول های کلاسیک دیگر داشته باشد.

کنسول بازی کلاسیک Atari Flashback 50th Anniversary Edition

آشنایی با بسته بندی Atari 50
پس از دریافت بسته بندی کنسول بازی کلاسیک Atari Flashback 50th Anniversary Edition به شما یک کنسول Atari 50 و دو جوی استیک سیمی طرح کلاسیک در کنار 110 بازی تحویل خواهد شد. این کنسول کلاسیک بازی قابلیت اتصال به تلویزیون های مدرن را داشته و پورت HDMI برای آن تعبیه شده است. کیفیت تصویر خروجی کنسول بازی کلاسیک Atari Flashback 50th Anniversary Edition برابر با 720p بوده و در مجموع Atari 50 از لحاظ کیفیت تصویر با توجه به باز طراحی یک کنسول قدیمی 50 ساله می تواند نمره قبولی را دریافت کند.
پس از راه اندازی و اتصال دستگاه به صورت مستقیم می توانید به بخش بازی ها وارد شده و از میان بازی های آتاری یک گزینه را انتخاب کرده و با مشاهده فیلم ابتدایی، بازی را اجرا کنید. با وجود این مسئله، ممکن است که راه اندازی اولیه بدون مقدمه وارد بازی شوید و این مسئله نباید نگرانی خاصی برای شما ایجاد کند چرا که شما با این کنسول قادر هستید به منوها و لیست بازی ها دسترسی داشته باشید.

کنسول بازی کلاسیک Atari Flashback 50th Anniversary Edition

تجربه ای ناب از بازی های کلاسیک
ساخت کنسول بازی کلاسیک Atari Flashback 50th Anniversary Edition شامل دو بخش می شود، طراحی ظاهر محصول و تهیه محتوای قابل اجرا بر روی آن. باید گفت که آتاری 50 بازی های کلاسیک بسیار زیادی را شامل می شود که متعلق به دهه های بعد از عرضه اولیه این کنسول بوده اند. شاید در ابتدا این امر کمی غیر منطقی به نظر برسد، با این وجود آتاری تلاش کرده است که روح دنیای ویدئو گیم ها که در دهه های بعدی جاری بوده است را در این کنسول حفظ کند. ویدئوگیم های اولیه با طراحی های ساده تفاوت چندانی نکرده اند و تنها از لحاظ بصری کمی بهبود یافته اند.

کنسول بازی کلاسیک Atari Flashback 50th Anniversary Edition

جمع بندی
کنسول بازی کلاسیک Atari Flashback 50th Anniversary Edition برای تمامی کسانی که علاقمند به دنیای کلاسیک ویدئوگیم ها هستند می تواند بهترین هدیه باشد. بر اساس اطلاعات بیان شده، Atari 50 با 110 بازی و دو جوی استیک کلاسیک و کیفیت تصویر 720p طراحی شده و در جشن 50 سالگی کنسول های آتاری در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7075
۶,۰۰۰,۰۰۰
۰%
۶,۰۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید