دسته مخصوص و بازی Ring Fit Adventures Nintendo Switch Exclusive
دسته مخصوص و بازی  Ring Fit Adventures  Nintendo Switch Exclusive
قیمت: 3739000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

دسته مخصوص و بازی Ring Fit Adventures Nintendo Switch Exclusive

عنوان محصول :  دسته مخصوص و بازی  Ring Fit Adventures 

پلتفرم اجرایی :  Nintendo Switch Exclusive

بیش از ۶۰ ورزش مختلف

دنیایی زیبا با ۲۰ محیط مختلف و ۱۰۰ مرحله

ثبت دقیق حرکات بدن با استفاده از جوی - کان

مناسب جمع‌های چند نفره با مینی گیم‌های چالش برانگیز

دارای بخش داستانی کامل و سرگرم‌کننده

محاسبه ضربان قلب با استفاده از حسگر مادون قرمز جوی - کان

قابلیت تنظیم برنامه ورزشی

قابلیت استفاده حتی بدون اجرای بازی

به همراه یک هفته (معادل با 100 ساعت کاری ) مهلت تست رایگان

محصولات مشابه

برای استفاده از حلقه Ring Fit Adventures به بازی لزوما نیاز ندارید. شما در هر جایی که هستید، می توانید جوی کان را به این حلقه متصل کنید و با آن ورزش کنید. پس از اتصال جوی کان به سوییچ، کنترلر شما مقدار ورزش شما را با بازی سینک و در آن ثبت می‌کند. بازی Ring Fit Adventures ابزاری کامل برای سرگرمی و ورزش است.بازی دارای ۱۲ ورزش مختلف برای انجام چالش‌های چندنفره در کنار دوستان است. این چالش‌ها شامل کوزه‌گری با اسکوات یا شکستن جعبه‌ها با فشردن حلقه هستند. اگر به دنبال ورزش‌های سخت هستید، می‌توانید برنامه ورزشی مورد نظر خود را در بازی بسازید و حتی برای آن آلارم یادآوری تعیین کنید. بازی حتی می‌تواند میزان ضربان قلب و کالری مصرفی شما را به صورت تقریبی محاسبه کند و نشان دهد.

با کاراکتر خود لول آپ شوید

بخش داستانی بازی دارای بیش از ۱۰۰ مرحله در ۲۰ محیط مختلف است و از ۶۰ نوع ورزش مختلف برای پیشرفت در بازی استفاده می‌کند. همانگونه که کاراکتر شما بعد از انجام هر مرحله قوی‌تر می‌شود و با خوردن اسموتی، جان و توان خود را بازیابی می‌کند، شما نیز به مرور در طول داستان بازی به تناسب اندام و آمادگی جسمانی می‌رسید. راه‌های گشتن در دنیای بازی شامل سکوهای پرتاب نیازمند اسکوات، قایق‌رانی و غیره، علاوه بر دویدن می‌شوند که همگی نیازمند استفاده شما از قابلیت‌های حرکتی جوی-کان هستند. شما در بازی می‌توانید انواع لباس‌های مختلف را خریداری کنید و با انجام چالش‌های مختلف، قوی‌تر شوید.این دو وسیله با استفاده از جوی‌کان‌هایی که به آن‌ها وصل می‌شوند، تمام حرکات شما را در بازی شبیه سازی می‌کنند. بازی دارای حرکات ورزشی واقعی است و برای افرادی که می‌خواهند به هر دلیلی در خانه ورزش کنند، مجموعه‌ای کامل است. شما با استفاده از Ring Fit Adventures می‌توانید وزن خود را کاهش دهید و تناسب اندام خود را حفظ کنید.

یک ماجراجویی بی انتها!

بازی Ring Fit Adventures، نوآوری جدید نینتندو سوییچ است که با دو قطعه مخصوص جوی - کان به شما اجازه می‌دهد تا علاوه بر سرگرم شدن با انواع بازی‌های حرکتی، در خانه ورزش کنید. این وسیله از دو قطعه تشکیل شده که یکی از آن‌ها دور ران پای شما بسته می‌شود و دیگری یک حلقه نسبتا بزرگ است که باید آن را در دست بگیرید. بازی Ring Fit Adventures دارای انواع مینی گیم‌های مختلف است که شما را به ورزش کردن و تحرک تشویق می‌کنند. این بازی دارای یک بخش داستانی است که در آن باید با استفاده از ورزش‌های مختلف یک اژدهای بدن‌ساز و زیردستانش را شکست دهید. با بستن این وسیله دور ران پا و گرفتن حلقه در دست، شما با در جا دویدن در محیط بازی می‌گردید، با حرکات ورزشی با دشمنان مبارزه می‌کند و با یوگا، سلامتی خود را بازیابی می‌کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای دسته مخصوص و بازی Ring Fit Adventures Nintendo Switch Exclusive

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}