دسته مخصوص و بازی Ring Fit Adventures Nintendo Switch Exclusive

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
4631
۳,۷۳۹,۰۰۰
۰%
۳,۷۳۹,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :  دسته مخصوص و بازی  Ring Fit Adventures 

پلتفرم اجرایی :  Nintendo Switch Exclusive

بیش از 60 ورزش مختلف

دنیایی زیبا با 20 محیط مختلف و 100 مرحله

ثبت دقیق حرکات بدن با استفاده از جوی - کان

مناسب جمع‌های چند نفره با مینی گیم‌های چالش برانگیز

دارای بخش داستانی کامل و سرگرم‌کننده

محاسبه ضربان قلب با استفاده از حسگر مادون قرمز جوی - کان

قابلیت تنظیم برنامه ورزشی

قابلیت استفاده حتی بدون اجرای بازی

به همراه یک هفته (معادل با 100 ساعت کاری ) مهلت تست رایگان

بررسی تخصصی

برای استفاده از حلقه Ring Fit Adventures به بازی لزوما نیاز ندارید. شما در هر جایی که هستید، می توانید جوی کان را به این حلقه متصل کنید و با آن ورزش کنید. پس از اتصال جوی کان به سوییچ، کنترلر شما مقدار ورزش شما را با بازی سینک و در آن ثبت می‌کند. بازی Ring Fit Adventures ابزاری کامل برای سرگرمی و ورزش است.بازی دارای 12 ورزش مختلف برای انجام چالش‌های چندنفره در کنار دوستان است. این چالش‌ها شامل کوزه‌گری با اسکوات یا شکستن جعبه‌ها با فشردن حلقه هستند. اگر به دنبال ورزش‌های سخت هستید، می‌توانید برنامه ورزشی مورد نظر خود را در بازی بسازید و حتی برای آن آلارم یادآوری تعیین کنید. بازی حتی می‌تواند میزان ضربان قلب و کالری مصرفی شما را به صورت تقریبی محاسبه کند و نشان دهد.

با کاراکتر خود لول آپ شوید

بخش داستانی بازی دارای بیش از 100 مرحله در 20 محیط مختلف است و از 60 نوع ورزش مختلف برای پیشرفت در بازی استفاده می‌کند. همانگونه که کاراکتر شما بعد از انجام هر مرحله قوی‌تر می‌شود و با خوردن اسموتی، جان و توان خود را بازیابی می‌کند، شما نیز به مرور در طول داستان بازی به تناسب اندام و آمادگی جسمانی می‌رسید. راه‌های گشتن در دنیای بازی شامل سکوهای پرتاب نیازمند اسکوات، قایق‌رانی و غیره، علاوه بر دویدن می‌شوند که همگی نیازمند استفاده شما از قابلیت‌های حرکتی جوی-کان هستند. شما در بازی می‌توانید انواع لباس‌های مختلف را خریداری کنید و با انجام چالش‌های مختلف، قوی‌تر شوید.این دو وسیله با استفاده از جوی‌کان‌هایی که به آن‌ها وصل می‌شوند، تمام حرکات شما را در بازی شبیه سازی می‌کنند. بازی دارای حرکات ورزشی واقعی است و برای افرادی که می‌خواهند به هر دلیلی در خانه ورزش کنند، مجموعه‌ای کامل است. شما با استفاده از Ring Fit Adventures می‌توانید وزن خود را کاهش دهید و تناسب اندام خود را حفظ کنید.

یک ماجراجویی بی انتها!

بازی Ring Fit Adventures، نوآوری جدید نینتندو سوییچ است که با دو قطعه مخصوص جوی - کان به شما اجازه می‌دهد تا علاوه بر سرگرم شدن با انواع بازی‌های حرکتی، در خانه ورزش کنید. این وسیله از دو قطعه تشکیل شده که یکی از آن‌ها دور ران پای شما بسته می‌شود و دیگری یک حلقه نسبتا بزرگ است که باید آن را در دست بگیرید. بازی Ring Fit Adventures دارای انواع مینی گیم‌های مختلف است که شما را به ورزش کردن و تحرک تشویق می‌کنند. این بازی دارای یک بخش داستانی است که در آن باید با استفاده از ورزش‌های مختلف یک اژدهای بدن‌ساز و زیردستانش را شکست دهید. با بستن این وسیله دور ران پا و گرفتن حلقه در دست، شما با در جا دویدن در محیط بازی می‌گردید، با حرکات ورزشی با دشمنان مبارزه می‌کند و با یوگا، سلامتی خود را بازیابی می‌کنید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
4631
۳,۷۳۹,۰۰۰
۰%
۳,۷۳۹,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید