بازی Call of Duty: Black Ops: Declassified برای PS VITA

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2580

ناموجود

معرفی

عنوان محصول :بازی Call of Duty: Black Ops: Declassified 

پلتفرم اجرای : PS VITA

سبک بازی : شوتر اکشن

 

بررسی تخصصی


با استفاده از قابلیت های ویتا چون صفحه 5 اینچی OLED و 2 دسته انالوگ میتواند جذابیت بیشتری را گیمرها بدهد.دو چیز واقعا به ذهن می اید. احساس کنترل کاراکتر و اسلحه ها در بالاترین اولویت قرار دارد چرا که این چیزی است که همیشه این سری به خوبی بر روی دیگر پلتفرم ها آن را اجرا کرده است.

سازنده بازی :

 اسلحه های موجود در بازی از محبوبترین های بازی های قبلی همچون suppressors، کامپیوترهای توسعه یافته، نارنجک انداز، اپشن های مختلف به این بازی اضافه شده اند. البته اضافات جدیدی هم اضافه کرده ایم که باعث افزایش قدرت اتش می شود. در بخش چند نفره، با افزایش سطح (level) شما در بازی اسلحه های جدیدی اضافه و در دسترس شما خواهد بود. که شما قادر خواهید بود 2 اسلحه  یکی به عنوان اسلحه اولیه و دیگری به عناون اسلحه  ثانویه  اصلی را اضافه کنید.

در مجموع 12 Perk در  Call of Duty: Black Ops Declassified وجود دارد که ترکیبی از توانایی های گذشته و جدید است. تند دویدن، نشانه گیری، مهارت دستان و سبک وزنی مربوط به گذشته می شود اما perkهای جدیدی مانند اضافات ( از جمله شروع شلیک مهمات و نارنجک ) اتصالات ( مانند سیستم ایمنی مقابله با هواپیماهای جاسوسی ) و سختی ( کاهش ضربات گلوله در هنگام برخورد) از مهمترین قابلیت ها در هنگام ساخت یک کلاس است.

خش تک نفره بخش های زیادی دارد و ماموریت های مبتنی بر هدف خاص که باعث افزایش ارزش تکرار ماموریت ها را می دهد که به مرور زمان بهتر و بهتر ان را انجام خواهید داد. هدف این است که به بازیکن تجربه تلاش اجرای کامل یک ماموریت را به او بدهیم.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2580
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید