کارکرده FIFA 15 FOR PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
826

ناموجود

معرفی

 

  • این کالا کارکرده یا دست دوم می باشد
  • این کالا پلمپ نیست
  • قبل از ارسال تست می شود

بررسی تخصصی

 


در واقع در Fifa 15، شما “تقریبا” با یک Fifa 14 روبرو هستید به اضافه تغییراتی که با یک پچ سنگین قابل تحمیل به بازی بود، البته در بخش گیم پلی. هنوز هم همان نوع شوت ها و سانتر های بلند. اما اگر می خواهید بدانید چه تغییرات جالب ِ توجهی در این نسخه نسبت به نسخه ی قبلی وجود دارد به این بخش توجه کنید! در واقع کسانی که به دفعات Fifa 14 را بازی کرده اند، از باگ هایی که در قسمت سانتر ها وجود داشته آگاهند، به طوری با برخی تیم ها تقریبا هر سانتر مساوی یک گل بود! خوشبختانه در Fifa 15 سانتر های شما از ضریب گل پایین و کمی برخوردار هستند پس کسانی که از سانتر و ضربه ی سر برای گل زنی استفاده می کردند به دنبال روشی دیگر باشند! 
گرافیک بازی نیز دست خوش تغییراتی بزرگ نشده زیرا خود Fifa 14 در نسل هشت از گرافیکی واقعا عالی برخوردار بود. نکته ی شایان ذکر این است که آب و هوای بازی داینامیک نیست و تکنولوژی خط دروازه در بازی وجود ندارد. پلیر های Fifa حتما از آب و هوای بارانی دل ِ خوشی نداشتند و اکنون باید بدانند که بازی در زمان بارانی نیز گرافیک و جذابیت خود را حفظ کرده است. بازیکنان نیز بعد از زمین خوردن گِلی شده و زمین بازی بعد از 90 دقیقه پا خوردن، کثیف می شود که از جزئیاتی سرگرم کننده به شمار می رود. هنوز هم تور دروازه سفت به نظر می رسد و متاسفانه ظاهرا EA فکر میکند دروازه های موجود در Fifa به بهترین شکل هستند! تور های دروازه های PES 14 را به خاطر بیاورید!

گزارشگر های بازی هنوز هم Alan Smith و Martin Tyler هستند که از بهترین گزارشگر های اروپایی با لهجه ی بریتیش به شمار می روند که کلمات و اصتلاحاتی که از آن در Fifa 14 استفاده می کردند، در Fifa 15 نیز از همان ها بهره گیری شده و تنها چند جمله ی تازه در مورد بازیکنان تاثیر گذار در جام جهانی مانند Marion Gotze و بازیکنان غایب در بازی های حساس مانند .Neymar Jr دوباره ظبط شده و از آنان استفاده می گردد. صدای تماشاگران نیز واقعی و هنگامی که توپ به تیر برخورد می کند،حس ِ بازی با لرزش شوک های موجود در کنترلر به شما منتقل می شود.

اتفاقاتی که برای شما در Fifa 15 اتفاق میافتد با فشردن آنالوگ ِ راست قابل اشتراک گذاری خواهد بود در صورتی که در منو ها باشید. در کل می توان گفت Fifa 15 یک فوتبال بسیار خوب، نه عالی، از آب در آمده است که با گرافیکی راضی کننده، هوش مصنوعی خوب و صدا گذاری راضی کننده در کنار گیم پلی کامل نشده و نقص هایی در هوش مصنوعی دروازه بانان به نشر و عرضه رسیده است.

 
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
826
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید