خرید ریجن ALL بازی Call Of Duty Modern Warfare 2 PS4
خرید ریجن ALL  بازی Call Of Duty Modern Warfare 2 PS4
قیمت: 2850000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید ریجن ALL بازی Call Of Duty Modern Warfare 2 PS4

پلتفرم اجرایی : PS4

سازنده : Infinity Ward

ناشر : Activision

سبک بازی : اکشن شوتر

ریجن ALL

محصولات مشابه

بخش داستانی Call of Duty: Modern Warfare 2 با کوله‌باری از خاطرات و شخصیت‌های به‌یادماندنی، قرار است یک تجربۀ اکشن مهیج باشد که ساعت‌ها طول می‎‌کشد.

با دربر داشتن شخصیت‌های خاطره‌انگیز سری و تیم کامل Task Force 141، اکتیویژن و توسعه‌دهندگان بازی خواب خوشی برای طرفداران اکشن بلاک‌باستری و لحظات باکیفیت سینمایی دیده‌اند.

Call of Duty: Modern Warfare 2 حدود 17 مرحلۀ داستانی دارد و باید انتظار داشته باشید که برای تمام کردن آن‌ها حدود پنج تا شش ساعت وقت صرف کنید. البته این میزان با فرض بر این‌که بازی را روی درجۀ سختی Normal تمام کنید اندازه‌گیری شده است. این مدت‌زمان متوسط البته چندان تفاوتی با نسخۀ سال 2019 ندارد؛ کمپین داستانی Call of Duty Modern Warfare هم حدود پنج ساعت بود.

 این نسخه قرار است بازیکنان را با چالش‌های بیش‌تری مواجه کند. هوش مصنوعی نسبت به سال‌های گذشته شاهد تغییرات عمدۀ زیادی بوده و حتی در درجۀ سختی متوسط، تجربۀ مرگ پس از مدت زمان کوتاهی از تیر خوردن قابل احساس می‌شود. بنابراین حتی طرفداران قدیمی سری باید بدانند که ممکن است با کمپین سخت‌تری طرف باشند. درجات سختی مختلف از ساده‌ترین آن‌ها یعنی Recruit گرفته تا Hard و Veteran در بازی حضور دارند و اگر با هرکدام از آن‌ها بازی را به پایان برسانید، یک درجۀ سختی دیگر هم آزاد می‌شود که Realism نام دارد؛ در این حالت بازیکن تقریباً شرایطی مشابه به درجۀ Veteran را تجربه می‌کند با این تفاوت که سلامتی بازیکن به‌شدت کاهش یافته و صفحۀ نمایش از آیتم‌های رابط کاربری کم‌تری برخوردار است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید ریجن ALL بازی Call Of Duty Modern Warfare 2 PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}