نسخه اسپشال بازی Dead By Daylight برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2719
۵۱۰,۰۰۰
۰%
۵۱۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : بازی Dead By Daylight

پلتفرم اجرایی :  PS4

سبک : ترسناک آنلاین چند نفره

ریجن ALL 

نسخه اسپشال با اضافات فراوان

بررسی تخصصی


بازی Dead By Daylight یک بازی جدید چندنفره در سبک ترس و بقا است که در آن یک بازیکن نقش قاتل را بر عهده می‌گیرد و سایر بازیکنان باید از این شب کابوس وار جان سالم به در ببرند؛ یک موش و گربه بازی تمام عیار!

ر این بازی یکی از بازیکنان نقش یک قاتل را بازی می‌کند و سایر بازیکنان، که تعداد آن‌ها حداکثر به چهار نفر می‌رسد، نقش قربانیانی را بازی می‌کنند که باید برای بقا و زنده ماندن تلاش کنند و از دست این قاتل جانی جان سالم به در ببرند. سازندگان، این بازی را یک موش و گربه بازی تمام عیار معرفی کرده‌اند.

این بازی با ایده‌ی عجیبش شاید قدری شبیه بازی Friday the 13th باشد . اما Dead by Deadlight پیچیدگی‌ها و نوآوری‌های دیگری را هم در خودش دارد که از جمله‌ی آنها می‌توان به ایجاد شدن دنیای بازی در خلال روند آن اشاره کرد.

شما هرگز نمی‌دانید چه اتفاقی خواهد افتاد، با چه چیزی رو به رو می‌شوید و چگونه باید از مهلکه بگریزید. شما باید در شرایطی بسیار سخت، انتخاب‌هایی پر اضطراب انجام دهید. هر تصمیم شما بر شانستان برای بقا تاثیر می‌گذارد.

نکته‌ی جالب توجه دیگر در بازی Dead By Daylight این است که شخصیت قاتل درون بازی تنها انسان نیست، بلکه می‌توان از ژانرهای دیگر وحشت هم شخصیت قاتل را انتخاب کرد، از شخصیت‌هایی که انسان ها را قیمه قیمه می‌کنند گرفته تا موجودات فرا طبیعی که از دیوار‌ها عبور می‌کنند! 

بازیکنی که شخصیت قاتل را انتخاب می‌کند در بازی دیدی اول شخص دارد و از قربانیان قوی‌تر است. بازیکنانی هم که کاراکتر قربانی را بر می‌دارند از زاویه‌ی دوربین سوم شخص بازی را انجام می‌دهند که به آنها امکان دیدن کناره‌ها و زاویه‌های مختلف پیش از ورود به آن مکان ها (مانند راهروها و پشت دیوار های کناری) را می‌دهد. بعلاوه، در این بازی چند نفره، بازیکنان نقش قربانی از امکان کار گروهی با سایر قربانیان بهره می‌برند، اما در پایان کار تنها چیزی که اهمیت پیدا می‌کند زنده ماندن است. شما می‌توانید به بازیکنان قربانی دیگر خیانت کنید و آن ها را به کشتن دهید تا خود را نجات دهید، یا با کار گروهی بین خود برای بقا تلاش کنید، انتخاب با شماست. شاید یکی از هیجان‌های بازی هم همین نکته باشد که شما نمی‌دانید بازیکنی که در کنار شما برای بقا تلاش می‌کند آیا در نقطه‌ی حساس سر شما را به باد می‌دهد تا خود نجات پیدا کند یا نه!

سازندگان Dead by Daylight همچنین ادعا کرده‌اند که این بازی از یک سیستم پر جزئیات مربوط به پیشرفت و باز کردن آیتم‌های گوناگون بهره خواهد برد.

نسخه Special Editions این بازی  که شامل محتواهای اضافی به شرح ذیل خواهد بود:
تمامی قاتل ها و بازماندگان اصلی همراه با نقشه های اصلی
•    قاتل : The Hag
•    قاتل : The Doctor
•    بازمانده : Ace Visconti
•    بازمانده : Feng Min
•    تجهیزات قاتل
•    تجهیزات بازمانده
•    نقشه : Léry’s Memorial Institute
•    نقشه : Backwater Swamp
بعلاوه کسانی که نسخه فیزیکی را خریداری کنند یک سری چیزهای اضافی نیز دریافت خواهند کرد:
•    موسیقی متن اورجینال
•    محتوای اضافی 80’s Suitcase
•    محتوای اضافی Bloodstained Sack
•    فصل Of Flesh و Mud
•    یک DLC آینده که معرفی خواهد شد

Tons of Extra Content: The Original Soundtrack, The 80's Suitcase add-on, The Bloodstained Sack add-on, The Of Flesh and Mud Add-on, and A future DLC to be released!

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2719
۵۱۰,۰۰۰
۰%
۵۱۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید