نسخه Deluxe Edition بازی Star Wars Jedi Fallen Order برای PS4
ناموجود

نسخه Deluxe Edition بازی Star Wars Jedi Fallen Order برای PS4

عنوان محصول : نسخه Deluxe Edition بازی Star Wars Jedi Fallen Order  

پلتفرم اجرایی : PS4

سبک بازی : اکشن ماجرایی سوم شخص

ریجن 2

به همراه  دی ال سی اختصاصی

ناشر :  Electronic Arts

سازنده :Respawn Entertainment 

موجودی محدود قبل از پرداخت با تماس تلفنی هماهنگ نمایید

 

محصولات مشابه

ساخت استاروارز جدای: فالن اوردر یک چالش بزرگ برای ریسپاون به‌حساب می‌آید، زیرا با اثری طرف هستیم که با تمام ساخته‌های قبلی آن‌ها فرق می‌کند. بااین‌حال وینس زامپلا و الکترونیک آرتز در جریان مصاحبه‌های مختلف، نوید یک بازی با کیفیت و سرگرم کننده را داده‌اند که می‌تواند به‌واسطه‌ی داستان و گیم‌پلی خود، کاربران را حسابی سرگرم کند. نکته‌ی جالب هم این است که پروسه تایید و ساخت Star Wars Jedi: Fallen Order به‌همین سادگی اتفاق نیوفتاد. در ابتدا استیگ آزماسن، کارگردان بازی، با ایده ساخت یک بازی با محوریت جنگ ستارگان به‌سراغ الکترونیک آرتز رفت، اما آن‌ها موافقت نکردند. در ادامه تیم جدید ریسپاون تصمیم گرفت یک آی‌پی کاملا جدید با محوریت مبارزات نزدیک و تن‌به‌تن را بسازد. پس از نشان دادن دموی اولیه به الکترونیک آرتز، آن‌ها از ایده‌ی این کار استقبال کردند و به ریسپاون پیشنهاد دادند که این بازی را به نسخه‌ی جدید جنگ ستارگان تبدیل کنند.

داستان فالن اوردر چند سال پس از وقایع فیلم Star Wars Episode III – Revenge of Sith اتفاق می‌افتد. یک جدای کارآموز (پاداوان) به‌نام کارل کستیس، با بازی کمرون موناگان، درحال فرار از Galactic Empire است. در جریان یک اتفاق، کارل محبور می‌شود از نیروی فورس برای نجات یکی از دوستان خود استفاده کند تا مانع از افتادن او به چاله Sarlacc شود. این در حالی است که یکی از دروید‌های ایمپریال صحنه استفاده از نیروی فورس را ضبط کرده بود و باعث می‌شود تا هویت واقعی کارل برای Galactic Empire فاش شود.

در ادامه Galactic Empire از خواهر دوم (Second Sister) برای کشتن کارل و سایر جدای‌ها استفاده می‌کند؛ شخصی‌که به‌صورت مستقیم توسط دارت ویدر تعلیم دیده است. نکته‌ی جالب در مورد خواهر دوم این است که وی در گذشته یک جدای بوده است و قبل از اینکه بُعد تاریک نیروی فورس بر او غلبه کند، درکنار جدای‌ها مبارزه می‌کرده است. وی را می‌توان بهترین مبارز دارت ویدر دانست و خطری جدی کارل کستیس را تهدید می‌کند. دراین‌میان اشاره کنم که انجمن خواهران، درواقع اشاره به گروه Imperial Inquisitor دارد که از ۹ مبارز مختلف تشکیل شده است. بااینکه تنها خواهر دوم برای کشتن کارل کستیس اعزام شده است، اما در طول داستان Star Wars Jedi: Fallen Order احتمالا با سایر اعضای Imperial Inquisitor هم ملاقات خواهیم کرد. استودیو ریسپاون سعی کرده مبارزان منحصربه‌فردی را طراحی کند. ازاین‌رو هرکدام از آن‌ها مهارت‌های مخصوص‌به خود را دارند و باید از شیوه‌های مبارزه‌ای متفاوتی برای هرکدام استفاده کنید.Star Wars Jedi: Fallen Order قرار است داستان یک جدای تازه‌کار را روایت کند و درکنار جنگیدن با سرنوشت و زنده‌ماندن، نحوه پخته‌شدن و رسیدن به‌تکامل این کاراکتر به‌تصویر کشیده می‌شود. جدا از این مورد، داستان بازی به‌گیم‌پلی متصل است. بدین‌صورت که کاربران برای آزاد سازی مهارت‌های کارل باید به‌نقاط مختلفی از داستان رسیده باشند. ازاین‌رو استودیو ریسپاون وظیفه‌ی سختی را برعهده دارد، زیرا باید مهارت‌ها و تواناهایی‌ها را به‌نحوی در اختیار مخاطب قرار دهد که کاربر بتواند بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشد. به‌عبارتی سیستم کسب مهارت‌ها در Star Wars Jedi: Fallen Order بازیکن را محدود می‌کند، اما تیم سازنده اعلام کرده که دراین‌میان موارد دیگری هم در گیم‌پلی قرار داده شده‌ است که تا حدی این محدودیت را از بین می‌برد. ریسپاون اینترتینمنت یک سیستم ارتقا هم برای بعضی از ویژگی‌های کارل درنظر گرفته است. بازیکن در طول تجربه خود قادر به ارتقای لایت‌سیبر است تا قدرت آسیب‌رسانی آن بیشتر شود. همچنین نوار سلامت هم ویژگی دیگری است که قابل ارتقا است. تمامی این موارد باید باتوجه‌به شیوه مبارزه‌ای شما انجام شود؛ اینکه بدانید طبق مهارت‌هایی که دارید و شیوه مبارزه‌ای خود، کدام موارد برای ارتقا دادن در اولیت قرار بگیرند.

کاراکتر کال در طول بازی یک دروید به نام BD-1 را دراختیار دارد. این دروید همانند یک دوست و همراه وفادار در تمامی نقاط کال کستیس را همراهی می‌کند. استودیو ریسپاون به مدت دو سال درکنار لوکاس فیلم روی BD-1 کار کرده است تا یک دروید منحصربه‌فرد در تمامی جنگ ستارگان‌های ساخته شده را به‌تصویر بکشند. طبق گفته تیم سازنده گوش‌های BD-1 به صدا بسیار حساس است و می‌تواند صداها را به‌خوبی تشخیص دهد و کارل را از وجود آن‌ها با خبر کند. همچنین در گوشه‌وکنار بازی، شاهد این هستیم که BD-1 صداهای عجیب و غریب و جالبی را از خود در می‌آورد و لحظات بامزه‌ای را برای مخاطب به‌وجود می‌آورد؛ درواقع این صداها بیانگر احساسات BD-1 هستند. همچنین BD-1 یک دروید کاوشگر است، ازاین‌رو ریسپاون چشم‌های او را بزرگ طراحی کرده است تا این مورد به‌خوبی مشخص باشد. متاسفانه هنوز مشخص نشده است که در جریان گیم‌پلی به چند سیاره مختلف سفر خواهیم کرد، اما استیگ آزماسن اعلام کرده که با تعداد قابل توجهی سیاره مواجه می‌شوید و نیمی از آن‌ها از جهان جنگ ستارگان و نیمی دیگر به‌طور اختصاصی برای Star Wars Jedi: Fallen Order طراحی شده است.نحوه رفتن به سیاره‌ها هم ازطریق سفینه اختصاصی کارل کستیس به نام استینگر منتیس (The Stinger Mantis) انجام می‌شود. در زمان‌هایی که درحال سفر کردن به سیاره‌های بازی هستند، به‌هیچ‌وجه صفحه‌های بارگذاری را مشاهده نمی‌کنید. درواقع در این بازه‌های زمانی کارل می‌تواند به انجام فعالیت‌های مختلفی در سفینه فضایی خود بپردازد تا زمانی‌که به‌مقصد برسد. برای هر سیاره بازی هم یک هاب درنظر گرفته شده است که سفینه شما در آن‌جا فرود می‌آید. همچنین انجام کارهایی نظیر ارتقای مهارت‌ها، استراحت و ذخیره بازی هم در این هاب انجام می‌شود. در ادامه مشخص شده است که سفینه استینگر منتیس، قابل شخصی‌سازی است و بازیکن می‌تواند ظاهر بیرونی آن را شخصی‌سازی کند. از دیگر ویژگی‌های شخصیت اصلی در طول داستان هم می‌توان‌به مهارت دویدن روی دیوار اشاره کرد. در طول بازی دیوارهای مخصوصی را می‌بینید که کارل می‌تواند روی آن‌ها بدود. تیم سازنده اعلام کرده که فالن اوردر یک بازی اکشن ماجراجویی است و مشاهده المان‌هایی مثل دویدن روی دیوار، تاب خوردن از شاخه‌ها و حفظ تعادل، چیزهایی هستند که به گیم‌پلی بازی شکل می‌دهند.

ازنظر طراحی هم ریسپاون اینترتینمنت در تلاش است تا بهترین تجربه در میان بازی‌های Star Wars و همچنین یک تجربه‌ی متفاوت را در اختیار علاقه‌مندان و گیمرها قرار دهد. بااینکه گفته شد طراحی مراحل و جهان بازی تاحدی مترویدوینیایی است، اما ریسپاون از نوآوری‌های مختلفی هم استفاده کرده که باعث می‌شود بازیکن احساس تازه‌ای داشته باشد. این در حالی است که آن‌ها در مصاحبه‌های مختلف اعلام کرده‌اند که برای خلق جهان بازی از بازی‌های سری متروید، مخصوصا Metroid Prime، الهام گرفته‌اند. این موارد باعث می‌شوند تا مخاطب بیش‌ازپیش به گشت‌وگذار در جهان بازی مشغول شود و قوی‌تر کردن شخصیت خود، تلاش کند. همچنین جهان‌های بازی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که بازیکن پس از هر بار ذخیره بازی و رفت‌وآمد میان سیاره‌ها، شاهد زنده‌شدن مجدد دشمنان هستیم. جدا از طراحی سیستم ارتقای کاراکتر و شمشیر لایت‌سیبر، ریسپاون اینترتینمنت جعبه‌هایی را در جهان بازی قرار داده است که دارای آیتم‌های تزئینی برای شخصی‌سازی کارل و BD-1 است. البته امکان دارد آیتم‌های شخصی‌سازی سفینه استینگر منتیس را هم به‌دست بیاورید.

مشخصات کالا

  • پلتفرم اجرایی : PS4
  • سبک بازی : سوم شخص ماجرایی اکشن
  • تعداد DVD : 1
  • رده بندی سنی : 17 سال به بالا
  • وزن : 300 گرم
  • ابعاد : 6.7 / 5.4 / 0.5 inches
  • سایر توضیحات : پلمپ اصلی

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای نسخه Deluxe Edition بازی Star Wars Jedi Fallen Order برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}